FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FcSteaua.Ro

«12345611»
scoaba27.02.2007 10:17

grupele alea nu se mai fac ? k am chef de o fifa :lol:

johnny0628.02.2007 16:14

se mai misca ceva prin cupa?

alin_jeleu28.02.2007 18:33

chiar, de cupa ce se mai aude?

i0nutz8301.03.2007 10:25

Faza grupelor, prima etapa:

 

Grupa A

 

alex_filip

hurricane_msg

alexxx_tzupy

nsfl_cyok

 

alex_filip- hurricane_msg

alexxx_tzupy - nsfl_cyok

 

Grupa B

 

mihai1411

julica_maniaku

fallenangel002000

doryzd

 

mihai1411 -julica_maniaku

fallenangel002000 - doryzd

 

Grupa C

 

danny1ok

joker_sarbu

scobbytzu

adelp1er0

 

danny1ok - joker_sarbu

scobbytzu - adelp1er0

 

Grupa D

 

power_steaua_6

blind1ro

i0nutz83

savubogdanus

 

power_steaua_6 - blind1ro

i0nutz83 - savubogdanus

 

Grupa E

 

bezmetiqu_alex

god_life00

duke_itza_25

marianbolohan

 

bezmetiqu_alex - god_life00

duke_itza_25 - marianbolohan

 

Grupa F

 

ady_adinho

alin_jeleu

marinescu_dani2005

runaway2812

 

ady_adinho- alin_jeleu

marinescu_dani2005 - runaway2812

 

Meciurile se joaca pana marti, 6 martie, ora 20.00, cu respectarea cerintelor si setarilor impuse de regulament.

PoWeR02.03.2007 10:32

si cati din grupa merg mai departe ?

i0nutz8302.03.2007 10:37

Se califica primii doi din fiecare grupa + cele mai bune 4 locuri 3. In total 16 echipe, care vor disputa optimile de finala.

PoWeR02.03.2007 10:45

e perfect asa :wink:

Jo1n702.03.2007 10:46

mai rau nu se putea :(

johnny0602.03.2007 13:36

sunt cap de serie :D

Jo1n702.03.2007 14:26

bezmetiqu_alex - god_life00 4-2

johnny0602.03.2007 15:38

alex_filip2003 9-1 hurricane_msg... si noul sistem de joc merge minunat. de la 5-6 goluri incasate pe meci am ajuns la 1. :D

mihai141102.03.2007 16:15

si ce sistem folosesti :P?

johnny0602.03.2007 17:14

4-2-3-1 sparge-v-as apararile :lol:

PoWeR02.03.2007 17:40

ai noroc filipe ... nu e de formula

Flaviu9302.03.2007 18:04

cand se pot face inscrieri?

PoWeR02.03.2007 18:09

cand se termina sezonul asta, cam pe la inceputul lui aprilie ... urmareste constant forumul si vei vedea :wink:

blindica02.03.2007 18:23

@power, las-o bai nene, dai indicatii pe forum da` iti dau buzz-uri sa jucam si nu raspunzi nimic, asa ai facut si cu joint :)

PoWeR02.03.2007 18:33

blind faza e ca nu prea stau pe mess, nici macar invizible, dar forumul il frecventez ca l-am setat ca home page :)

 

Oricum, avem timp sa jucam :wink:

l1o_l1am302.03.2007 20:31

alexxx_tzupy - nsfl_cyok 0-6

alexxx_tzupy02.03.2007 20:33

mamamamamamaamammaamamamamama 8O

nyku_myhay03.03.2007 11:49

danny1ok - jok3r_sarbu : 6-3

ManiaCU03.03.2007 13:31

mihai1411 -julica_maniaku 1-2 ... cu bulan :P

mihai141103.03.2007 13:32
mihai1411 -julica_maniaku 1-2 ... cu bulan  :P

 

:( un 11 m si un sut respins de casillas in poarta :(

 

enervant cand intrii la minge..se impiedica unu si cade...si poc 11m :(,daca imi dadea 6-7 nu ma suparam :)

PoWeR03.03.2007 17:15

stiu cum e mai mihai1411 :(

i0nutz8303.03.2007 18:19

i0nutz83 - savubogdanus 3-3.

 

Ce meci !

«12345611»