grupele alea nu se mai fac ? k am chef de o fifa :lol:
grupele alea nu se mai fac ? k am chef de o fifa :lol:
se mai misca ceva prin cupa?
chiar, de cupa ce se mai aude?
Faza grupelor, prima etapa:
Grupa A
alex_filip
hurricane_msg
alexxx_tzupy
nsfl_cyok
alex_filip- hurricane_msg
alexxx_tzupy - nsfl_cyok
Grupa B
mihai1411
julica_maniaku
fallenangel002000
doryzd
mihai1411 -julica_maniaku
fallenangel002000 - doryzd
Grupa C
danny1ok
joker_sarbu
scobbytzu
adelp1er0
danny1ok - joker_sarbu
scobbytzu - adelp1er0
Grupa D
power_steaua_6
blind1ro
i0nutz83
savubogdanus
power_steaua_6 - blind1ro
i0nutz83 - savubogdanus
Grupa E
bezmetiqu_alex
god_life00
duke_itza_25
marianbolohan
bezmetiqu_alex - god_life00
duke_itza_25 - marianbolohan
Grupa F
ady_adinho
alin_jeleu
marinescu_dani2005
runaway2812
ady_adinho- alin_jeleu
marinescu_dani2005 - runaway2812
Meciurile se joaca pana marti, 6 martie, ora 20.00, cu respectarea cerintelor si setarilor impuse de regulament.
si cati din grupa merg mai departe ?
Se califica primii doi din fiecare grupa + cele mai bune 4 locuri 3. In total 16 echipe, care vor disputa optimile de finala.
e perfect asa :wink:
mai rau nu se putea ![]()
sunt cap de serie ![]()
bezmetiqu_alex - god_life00 4-2
alex_filip2003 9-1 hurricane_msg... si noul sistem de joc merge minunat. de la 5-6 goluri incasate pe meci am ajuns la 1. ![]()
si ce sistem folosesti
?
4-2-3-1 sparge-v-as apararile :lol:
ai noroc filipe ... nu e de formula
cand se pot face inscrieri?
cand se termina sezonul asta, cam pe la inceputul lui aprilie ... urmareste constant forumul si vei vedea :wink:
@power, las-o bai nene, dai indicatii pe forum da` iti dau buzz-uri sa jucam si nu raspunzi nimic, asa ai facut si cu joint ![]()
blind faza e ca nu prea stau pe mess, nici macar invizible, dar forumul il frecventez ca l-am setat ca home page ![]()
Oricum, avem timp sa jucam :wink:
alexxx_tzupy - nsfl_cyok 0-6
mamamamamamaamammaamamamamama 8O
danny1ok - jok3r_sarbu : 6-3
mihai1411 -julica_maniaku 1-2 ... cu bulan ![]()
mihai1411 -julica_maniaku 1-2 ... cu bulan![]()
un 11 m si un sut respins de casillas in poarta ![]()
enervant cand intrii la minge..se impiedica unu si cade...si poc 11m
,daca imi dadea 6-7 nu ma suparam ![]()
stiu cum e mai mihai1411 ![]()
i0nutz83 - savubogdanus 3-3.
Ce meci !