FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FcSteaua.Ro

«1234511»
dragutzu8922.02.2007 11:07

postul meu a fost modificat pt k , vb lui ionutz, ne tiganeam prea mult! sa intre pe mess sa faca conferinta sau oricesi acolo o sa ii arata cine minte! si dupa asta astept niste scuze din partea celui ce m-a jignit cu afirmatiile astea!

P.S. totata convorbirea pe care ma postat-o este adevarata, dar am hotarat ca nu sunt lucruri de discutat pe forum :wink: foarte dezamagit de ce se intampla!

ManiaCU22.02.2007 13:44

julica_maniaku (Valencia) - dany_tgv (Sevilla) 7-1 in tur ... urmeaza returul ! Sper sa intre zilele astea dany pe net sa ne putem juca si returul , am inteles ca e la munca :roll:

johnny0622.02.2007 13:55

alex_filip2003 7-2 bradutz_mihai in tur... astept sa jucam returul

Jo1n722.02.2007 14:07

7.bezmetiqu_alex (Milan) - andrei_marius06 (Inter)

tur : 6-1

retur : 4-1

total : 10-2

geegee2122.02.2007 21:40

23. savubogdanus (Chelsea) - runaway2812 (Atletico)

tur: 4-2

retur: 3-4

total: 7-6

i0nutz8323.02.2007 07:32

dragutzu_89 - Ronaldinho 0-3*, masa verde.

 

* dragutzu a mintit, avem print screenuri care certifica acest fapt

* avertisment 1 dragutzu

 

el_nin0 - alex_tzuppy 0-3*, masa verde.

 

*fara comentarii

 

Mai sunt 6 meciuri ! Grabiti-va !

alin_jeleu23.02.2007 10:22

un favorit iesit... oare iar ajunge cupa la mine? 8)

El_nin0_T0rr3s23.02.2007 10:37

sa fiti sanatosi....s-a ajuns prea departe!

dragutzu8923.02.2007 12:06

eu am sustinut pe forum ca am dovezi! cu toate astea pe mien nu m-a intrebat nimeni ;)) ciudat... cel putin ciudat!

El_nin0_T0rr3s23.02.2007 13:31

nu stiu de ce s-a intamplat acelasi lucru si in cazul meu? :roll: ... faza e k omu s-a intit singur.,....ma rog...prefer sa nu mai fac tam-tam aiurea k de aici vor proveni iar multi nervi si multe alte parti nasolae si prefer sa cedez....nu ma face pe mine un meci de fifa....am castigat cupa o data...nu-mi trebuie de ami multe ori :)

Jo1n723.02.2007 14:15
....nu ma face pe mine un meci de fifa....

da sigur.. :roll:

johnny0623.02.2007 14:26

alex_filip2003 - bradutz_mihai 7-2, 4-2 => 11-4

str8_gangsta23.02.2007 15:34

Aman si dubla mansa din cupa...maine sau duminica o sa rezolv cu pc-ul... :)

armatass23.02.2007 16:32

julica_maniaku - dany_tgv 7-1 , 6-3

PoWeR23.02.2007 18:18

6. power_steaua_6 (Inter) - adrienn186 (Werder) 4-2, 3-2 -> 7-4

i0nutz8325.02.2007 16:14

cata_makaveli -marinescu_dani: cand aveti de gand sa jucati?

Dani200525.02.2007 21:12

scuze de intarziere :oops: sper sa reusim maine sa jucam intre 14:00 si 17:00 cand o sa am timp :roll:

str8_gangsta25.02.2007 21:41

Mi-am facut si eu calculatorul si de maine ma apuc sa imi joc restantele steag1 :)

alin_jeleu25.02.2007 21:57

ai face bine :) ...si nu numai restantele

dragutzu8926.02.2007 10:43

in privinta meciului cu acel individ, prefer sa pun capat scandalului acum pt k ,dupa cum stiti si voi, cel mai inteligent cedeaza primul! el a modificat posturile, probabil in paint, si acum incearca sa se dea peste cap sa demonstreze ca are dreptate! E doar un joc ma...: Maturizeaza-te!!!

respect decizia lui ionutz ; fie... pierd cu 3-0 , dar de acum innainte propun sa nu mai fie acceptate rezultate fara print screen!

Ronaldinho_cs26.02.2007 11:12

Oare de ce tot scrisul tau din print este incadrat in dreptunghiuri???

Dani200526.02.2007 14:19

marinescu_dani2005-cata_makaveli=3-2(0-2)(3-0)

Jo1n726.02.2007 14:49
Oare de ce tot scrisul tau din print este incadrat in dreptunghiuri???

muhahahah :twisted:

alin_jeleu26.02.2007 15:06
Oare de ce tot scrisul tau din print este incadrat in dreptunghiuri???

lol... uita-te bine, tot ce e scris in culori pe printul lui, si nu numai, e in chenare... inclusiv id-urile de mess... p care le vezi in dreapta, deci aici se vede clar ca n-ai dreptate. parerea mea e ca ar trebui rejucate meciurile...

i0nutz8326.02.2007 15:44

Nu, nu se va rejuca nimic. Pentru tigania la care s-a ajuns am decis ca niciunul dintre ei sa nu mearga mai departe, in gaza grupelor. Prin tragere la sorti (la care au participat cei care au pierdut la cea mai mica diferenta - un gol, si au avut cele mai multe goluri marcate) am decis ca runaway2812 sa prinda ultimul loc in faza grupelor.

 

* Este absolut jenant sa se joace un meci si, la momentul postarii de catre cei doi adversari, scorurile sa nu coincida.

«1234511»