postul meu a fost modificat pt k , vb lui ionutz, ne tiganeam prea mult! sa intre pe mess sa faca conferinta sau oricesi acolo o sa ii arata cine minte! si dupa asta astept niste scuze din partea celui ce m-a jignit cu afirmatiile astea!
P.S. totata convorbirea pe care ma postat-o este adevarata, dar am hotarat ca nu sunt lucruri de discutat pe forum :wink: foarte dezamagit de ce se intampla!
