cum se poate vedea Steaua-SEVIKIA
cum se poate vedea Steaua-SEVIKIA
dar cand joaca Steaua cu Sevikia ? ... si de unde sunt aia ? btw, off/topic masiv ![]()
16. dragutzu_89 (Werder) - ronaldinho_cs (Arsenal)
tur: 8-2
retur: 1-7
decisiv:7-5
16-14 pt mine 8)
Fratele meu de unde 8-2 daca era 7-2 ??? Si cu 7-1 cine s-a calificat uitati conversatia decideti si voi
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:16:52 PM): sal
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:17:01 PM): jcaum cupa?
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:17:03 PM): pe fcsteaua?
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:18:13 PM): a bagat deja cupa?
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:18:28 PM): da
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:18:36 PM): mie nu imi merge forumu
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:18:37 PM): 86.123.193.41
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:18:41 PM): stai putin
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:21:24 PM):
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:21:54 PM): e tur retur
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:21:54 PM): ?
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:21:58 PM): da
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:23:07 PM): jucam ambele meciuri?
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:23:12 PM): da
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:23:12 PM): go?
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:23:15 PM): gooooo
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:48:30 PM): 86.121.140.13
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:48:33 PM): stai
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:48:36 PM): a fsot 7-2
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:48:37 PM): k?
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:48:38 PM): 6-2 si acu returu
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:48:44 PM): pai si primu meu gol?
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:48:45 PM):
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:48:53 PM): pai daca il pui e 5-2
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:00 PM): lol
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:00 PM): ca trebuia sa iesim in min 60
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:06 PM): in minutu 75 trebuia
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:09 PM): ca ai dat gol in min 30si ceva
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:13 PM): nope
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:16 PM):
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:17 PM): in minut 15-20
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:18 PM): ok
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:18 PM): cam asa
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:21 PM): lasa
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:22 PM): 6-2
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:22 PM): fie cum zici tu
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:25 PM): ok
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:27 PM): hai baga ip
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:36 PM): nu pot
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:37 PM): acum
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:39 PM): pelc la sala
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:44 PM): ok
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:45 PM): jucam cand vin dak el
Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:47 PM): esti?
Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:49 PM): ok
Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:34 PM): io am voie?
Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:34 PM):
Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:37 PM): returul
Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:38 PM):
Ronaldinho ' (2/17/2007 4:28:45 PM): jucam mai pe seara pls
Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:48 PM):
Ronaldinho ' (2/17/2007 4:28:51 PM): ca sunt plin de nervi
Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:56 PM): ok
Ronaldinho ' (2/17/2007 4:28:59 PM): ms
Andrei Dragutz (2/17/2007 4:29:01 PM): pe la 5 - 5 juamte
Andrei Dragutz (2/17/2007 4:29:03 PM): ca io plec
Andrei Dragutz (2/17/2007 4:29:04 PM): plz
Andrei Dragutz (2/17/2007 4:29:07 PM): sa te linistesti
Ronaldinho ' (2/17/2007 4:29:07 PM): ok
Andrei Dragutz (2/17/2007 4:29:11 PM): bea si u ceva
Ronaldinho ' (2/17/2007 4:29:13 PM):
Ronaldinho ' (2/17/2007 4:38:19 PM): hai mah baga ip
Ronaldinho ' (2/17/2007 4:38:47 PM): bagi?
Andrei Dragutz (2/17/2007 5:53:43 PM): <ding>
Andrei Dragutz (2/17/2007 5:53:44 PM): man
Andrei Dragutz (2/17/2007 5:53:44 PM): esti
Andrei Dragutz (2/17/2007 5:53:49 PM): ai zis ca la 5 juamte
Andrei Dragutz (2/17/2007 5:53:49 PM):
iar incepi ma?! pai dak era asa de ce mai jucasi decisiv?! nua r erost sa insir pe forum arhivele mele.
sa intre ionutz si lamurim pe mess!
ce oameni...
Frate eu doar vreau sa fie corect da? nu niste copii ca tine ca ne minta pe fata...zici 7-2 apoi 6-2 si acu 8-2 profiti de faptul ca am jucat la interval de zile de ce nu ai zis 8-2 de la inceput ce decisiv ce scor???zici 8-2 meciul s-a intrerupt in min 20 sa zicem apoi am jucat 90 min si s-a terminat 6-2 si daca il punem si pe ala de la inceput 7-2 de unde 8-2 ?? vrei sa castigi prin furaciuni sau cum???
inca odata nu are rost sa ne certam pe forum k vad k nu am cu cine !!! asteapta sa intre ionutz, sau iti e teama ca minciuna are picioare scurte?
fratilor a modificat arhiva stai man ca fac print si o pun pe forum
P.S. de ce nu pui si partea in care ai zis sa lasam 6-2???
1.el_nin0 (Barcelona) - alexxx_tzupy (Inter)
tur : 4-4
retur : 1-1 pana in min 75, dupa care s-a intrerupt si mai aveam 15 min.
i-am dat gol in min 15..deci 1-0 cu 1-1 = 2-1 pt mine.
si el zice ca nu se pune, ca trecuse timpu :roll:
a continuat sa joace dupa gol pana in min 20 si i-am mai dat unu ![]()
eu zic ca am dreptate..
el_nin0 - tzupi : 4-4 meci tur
probleme la retur...iata istoria :
*am jucat 78 min si s-a blocat la scorul de 1-1 ...
**am decis de comun acord sa jucam inca 15 min...:
yo Andrei: 15 min
Alex: c vrei s zci?
Alex: pai da
Alex: hai
Alex: gou
yo Andrei: go
*** au trecut cele 15 min si LOGIC intram in minutele de prelungire....deci nu am iesit dupa cele 15 min de joc...urmau 30 min de prelungiri...
****in minutul 2 al prelungirilor ( min 17 al meciului ) a dat gol....am continuat sa jucam pana prin minutul 23 si a mai dat un gol!...mai erau deci 22 min din prelungiri si avea 2-0 numai ca a iesit din joc spre surprinderea mea....
*****am intrat pe mess revoltat intrebandu-l de ce a iesit...( m-am gandit k e vreo tactica sa ma oftice sa nu mai pot juca ...) ..dar el a spus...stii frate...eu te batui cu 3-1...
******am preferat sa nu ma cert cu el aiurea ca fiecare isi sustine parerea normal....eu i-am zis clar : 4-4 meci tur 1-1 retur si 2-0 pt el in prelungiri cu 22 min de joc ramase...and this is the story...
CONCLUZIE : Ioane ai iar de lucru.... :lol:
vezi nu te lasa k asta te fura ![]()
c prelungiri ma?
nu se joaca asa ceva, se joaca meci decisiv.
de asta am si iesit..ca au trecut cele 90+3, in care scoru era 2-1 per total..
nush de unde le scoti cu 78 si 23 sec si 17 min si 05 sec. ![]()
a da? meci decisiv...merci atunci...mi-ai facut un bine...deci mai sunt 82 minute de joc + eventualele prelungiri :twisted: ...
faza pe mess :
Alex: dc nu ai iesit tu frateeeeeeeeeeeeeee in min 15????????? pt k aveai aut la mne la careu nu
nu se confunda cumva cu postul lui in care zis k el a marcat in acel minut 15? se minte singur uitati-va si voi....merci again..esti un scump!
S-a ajuns la niste tiganii care nu fac cinste acestui campionat. In maxim 3 zile cei care se vor dovedi vinovati pentru circul din prezent vor fi EXCLUSI pe viata de pe FcSteaua.
Daca vrei sa afli adevarul despre cele intamplate intre mine si dragutzu_89 iti dau 2 printuri pe mess dupa cum stie toata lumea in arhiva nu poti modifica eu am facut print la arhiva mea si il rog pe adversarul meu sa faca acest lucru..se va dovedi ca el a modificat acolo si a trecut 8-2 in loc de 7-2! Probabil acesta crede ca daca este mai vechi moderatorul campionatului ii va da dreptate fara sa aibe...eu stiu 1 sg lucru trebuie respectat regulamentul
Vom analiza dovezile si, va repet, cei descoperiti vinovati in aceste cazuri vor fi exclusi pe viata din campionat !
s au mai intamplat astfel d cazuri si nu s a vbit d excludere.n ar fi corect nici pt mne si nici pt torres....d ceilalti nu vbesc k nush exact.noi ne am zs fiecare parerea...voi analizati qm e treaba si ne zceti c e d faqt.. s rejucam...sau pierde unu dn noi...sau penalizare cva nush...da pana la excludere........ 8O Sper s nu supar p nimeni k zc
oricum nu cred k o s tineti cont :lol:
a aparut 1 care il intrece pe god,e foame de litere e foame de litere gieeee :lol:
Va rog cei care ati fost pe forum aseara si ati vazut postul lui dragut cu arhiva sa intrati si sa spuneti ce zicea el acolo cum ca a zis 8-2 de la inceput cand a auzit de print a modificat postul de frica..oricum aici ai gresit am print si la postu tau acela lung cu arhiva in care ai zis 8-2
P.s Il rog pe dragutzu89 sa ne spuna de ce a modificat postul de ce nu a lasat sa vada toti daca are dreptate! Acum tiai aratat adevarata fata imi pare rau de tine ca joci frumos dar vrei sa castigi prin minciuna
ma chinui de 1 sapt sa dau de andrei_marius06.
postez de pe acum sa nu faca si el faza gen hurricane.
a aparut 1 care il intrece pe god,e foame de litere e foame de litere gieeee :lol:
iaute-l si pasta..intelectualu forumului ![]()
ce e pruteanu, da ce esti tu.. 8)
Va rog cei care ati fost pe forum aseara si ati vazut postul lui dragut cu arhiva sa intrati si sa spuneti ce zicea el acolo cum ca a zis 8-2 de la inceput cand a auzit de print a modificat postul de frica..oricum aici ai gresit am print si la postu tau acela lung cu arhiva in care ai zis 8-2
P.s Il rog pe dragutzu89 sa ne spuna de ce a modificat postul de ce nu a lasat sa vada toti daca are dreptate! Acum tiai aratat adevarata fata imi pare rau de tine ca joci frumos dar vrei sa castigi prin minciuna
am fost era eu si am citit ce o scris dragutzu era cam pe dos fatza de ce ai postat tu ![]()
Da ms prodygy chestia e ca eu am printuri si daca el avea dreptate nu inteleg de ce a modificat postul
dragutzu sa nu crezi k am ceva cu tine dar m-am saturat de minciuni si tziganii !! sper sa nu fie exclus nici unu
cel mai hotz de aici ii kamaciuki :twisted: :twisted: :twisted:
a aparut 1 care il intrece pe god,e foame de litere e foame de litere gieeee :lol:iaute-l si pasta..intelectualu forumului
ce e pruteanu, da ce esti tu.. 8)
copilas tu stii cine e pruteanu? nici tu nu esti departe de cei 2
ps:daca de ex ar intra un dusman si ar vedea ca unii stelisti sunt analfabeti ce ai zice?
pss:ai posturi consecutive,cate zile de repaus vrei :lol: :lol: ?