FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FcSteaua.Ro

«123411»
alexx_cosmin20.02.2007 21:08

cum se poate vedea Steaua-SEVIKIA

PoWeR20.02.2007 21:27

dar cand joaca Steaua cu Sevikia ? ... si de unde sunt aia ? btw, off/topic masiv :)

dragutzu8921.02.2007 18:34

16. dragutzu_89 (Werder) - ronaldinho_cs (Arsenal)

tur: 8-2

retur: 1-7

decisiv:7-5

16-14 pt mine 8)

Ronaldinho_cs21.02.2007 18:41

Fratele meu de unde 8-2 daca era 7-2 ??? Si cu 7-1 cine s-a calificat uitati conversatia decideti si voi

 

 

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:16:52 PM): sal

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:17:01 PM): jcaum cupa?

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:17:03 PM): pe fcsteaua?

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:18:13 PM): a bagat deja cupa?

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:18:28 PM): da

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:18:36 PM): mie nu imi merge forumu

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:18:37 PM): 86.123.193.41

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:18:41 PM): stai putin

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:21:24 PM):

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:21:54 PM): e tur retur

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:21:54 PM): ?

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:21:58 PM): da

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:23:07 PM): jucam ambele meciuri?

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:23:12 PM): da

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:23:12 PM): go?

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:23:15 PM): gooooo

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:48:30 PM): 86.121.140.13

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:48:33 PM): stai

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:48:36 PM): a fsot 7-2

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:48:37 PM): k?

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:48:38 PM): 6-2 si acu returu

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:48:44 PM): pai si primu meu gol?

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:48:45 PM):

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:48:53 PM): pai daca il pui e 5-2

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:00 PM): lol

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:00 PM): ca trebuia sa iesim in min 60

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:06 PM): in minutu 75 trebuia

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:09 PM): ca ai dat gol in min 30si ceva

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:13 PM): nope

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:16 PM):

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:17 PM): in minut 15-20

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:18 PM): ok

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:18 PM): cam asa

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:21 PM): lasa

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:22 PM): 6-2

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:22 PM): fie cum zici tu

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:25 PM): ok

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:27 PM): hai baga ip

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:36 PM): nu pot

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:37 PM): acum

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:39 PM): pelc la sala

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:44 PM): ok

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:45 PM): jucam cand vin dak el

Andrei Dragutz (2/17/2007 2:49:47 PM): esti?

Ronaldinho ' (2/17/2007 2:49:49 PM): ok

Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:34 PM): io am voie?

Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:34 PM):

Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:37 PM): returul

Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:38 PM):

Ronaldinho ' (2/17/2007 4:28:45 PM): jucam mai pe seara pls

Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:48 PM):

Ronaldinho ' (2/17/2007 4:28:51 PM): ca sunt plin de nervi

Andrei Dragutz (2/17/2007 4:28:56 PM): ok

Ronaldinho ' (2/17/2007 4:28:59 PM): ms

Andrei Dragutz (2/17/2007 4:29:01 PM): pe la 5 - 5 juamte

Andrei Dragutz (2/17/2007 4:29:03 PM): ca io plec

Andrei Dragutz (2/17/2007 4:29:04 PM): plz

Andrei Dragutz (2/17/2007 4:29:07 PM): sa te linistesti

Ronaldinho ' (2/17/2007 4:29:07 PM): ok

Andrei Dragutz (2/17/2007 4:29:11 PM): bea si u ceva

Ronaldinho ' (2/17/2007 4:29:13 PM):

Ronaldinho ' (2/17/2007 4:38:19 PM): hai mah baga ip

Ronaldinho ' (2/17/2007 4:38:47 PM): bagi?

Andrei Dragutz (2/17/2007 5:53:43 PM): <ding>

Andrei Dragutz (2/17/2007 5:53:44 PM): man

Andrei Dragutz (2/17/2007 5:53:44 PM): esti

Andrei Dragutz (2/17/2007 5:53:49 PM): ai zis ca la 5 juamte

Andrei Dragutz (2/17/2007 5:53:49 PM):

dragutzu8921.02.2007 18:44

iar incepi ma?! pai dak era asa de ce mai jucasi decisiv?! nua r erost sa insir pe forum arhivele mele.

sa intre ionutz si lamurim pe mess!

ce oameni...

Ronaldinho_cs21.02.2007 18:53

Frate eu doar vreau sa fie corect da? nu niste copii ca tine ca ne minta pe fata...zici 7-2 apoi 6-2 si acu 8-2 profiti de faptul ca am jucat la interval de zile de ce nu ai zis 8-2 de la inceput ce decisiv ce scor???zici 8-2 meciul s-a intrerupt in min 20 sa zicem apoi am jucat 90 min si s-a terminat 6-2 si daca il punem si pe ala de la inceput 7-2 de unde 8-2 ?? vrei sa castigi prin furaciuni sau cum???

dragutzu8921.02.2007 19:03

inca odata nu are rost sa ne certam pe forum k vad k nu am cu cine !!! asteapta sa intre ionutz, sau iti e teama ca minciuna are picioare scurte?

Ronaldinho_cs21.02.2007 19:05

fratilor a modificat arhiva stai man ca fac print si o pun pe forum

 

P.S. de ce nu pui si partea in care ai zis sa lasam 6-2???

alexxx_tzupy21.02.2007 19:17

1.el_nin0 (Barcelona) - alexxx_tzupy (Inter)

tur : 4-4

retur : 1-1 pana in min 75, dupa care s-a intrerupt si mai aveam 15 min.

i-am dat gol in min 15..deci 1-0 cu 1-1 = 2-1 pt mine.

si el zice ca nu se pune, ca trecuse timpu :roll:

a continuat sa joace dupa gol pana in min 20 si i-am mai dat unu :))

eu zic ca am dreptate..

El_nin0_T0rr3s21.02.2007 19:23

el_nin0 - tzupi : 4-4 meci tur

 

probleme la retur...iata istoria :

 

*am jucat 78 min si s-a blocat la scorul de 1-1 ...

 

**am decis de comun acord sa jucam inca 15 min...:

 

yo Andrei: 15 min

Alex: c vrei s zci?

Alex: pai da

Alex: hai

Alex: gou

yo Andrei: go

 

*** au trecut cele 15 min si LOGIC intram in minutele de prelungire....deci nu am iesit dupa cele 15 min de joc...urmau 30 min de prelungiri...

 

****in minutul 2 al prelungirilor ( min 17 al meciului ) a dat gol....am continuat sa jucam pana prin minutul 23 si a mai dat un gol!...mai erau deci 22 min din prelungiri si avea 2-0 numai ca a iesit din joc spre surprinderea mea....

 

*****am intrat pe mess revoltat intrebandu-l de ce a iesit...( m-am gandit k e vreo tactica sa ma oftice sa nu mai pot juca ...) ..dar el a spus...stii frate...eu te batui cu 3-1...

 

******am preferat sa nu ma cert cu el aiurea ca fiecare isi sustine parerea normal....eu i-am zis clar : 4-4 meci tur 1-1 retur si 2-0 pt el in prelungiri cu 22 min de joc ramase...and this is the story...

 

CONCLUZIE : Ioane ai iar de lucru.... :lol:

Prodigy_andrey21.02.2007 19:23

vezi nu te lasa k asta te fura :D

alexxx_tzupy21.02.2007 19:27

c prelungiri ma?

nu se joaca asa ceva, se joaca meci decisiv.

de asta am si iesit..ca au trecut cele 90+3, in care scoru era 2-1 per total..

nush de unde le scoti cu 78 si 23 sec si 17 min si 05 sec. :|

El_nin0_T0rr3s21.02.2007 19:32

a da? meci decisiv...merci atunci...mi-ai facut un bine...deci mai sunt 82 minute de joc + eventualele prelungiri :twisted: ...

 

faza pe mess :

 

Alex: dc nu ai iesit tu frateeeeeeeeeeeeeee in min 15????????? pt k aveai aut la mne la careu nu

 

nu se confunda cumva cu postul lui in care zis k el a marcat in acel minut 15? se minte singur uitati-va si voi....merci again..esti un scump!

i0nutz8321.02.2007 21:25

S-a ajuns la niste tiganii care nu fac cinste acestui campionat. In maxim 3 zile cei care se vor dovedi vinovati pentru circul din prezent vor fi EXCLUSI pe viata de pe FcSteaua.

Ronaldinho_cs21.02.2007 21:43

Daca vrei sa afli adevarul despre cele intamplate intre mine si dragutzu_89 iti dau 2 printuri pe mess dupa cum stie toata lumea in arhiva nu poti modifica eu am facut print la arhiva mea si il rog pe adversarul meu sa faca acest lucru..se va dovedi ca el a modificat acolo si a trecut 8-2 in loc de 7-2! Probabil acesta crede ca daca este mai vechi moderatorul campionatului ii va da dreptate fara sa aibe...eu stiu 1 sg lucru trebuie respectat regulamentul

i0nutz8321.02.2007 21:53

Vom analiza dovezile si, va repet, cei descoperiti vinovati in aceste cazuri vor fi exclusi pe viata din campionat !

alexxx_tzupy21.02.2007 22:59

s au mai intamplat astfel d cazuri si nu s a vbit d excludere.n ar fi corect nici pt mne si nici pt torres....d ceilalti nu vbesc k nush exact.noi ne am zs fiecare parerea...voi analizati qm e treaba si ne zceti c e d faqt.. s rejucam...sau pierde unu dn noi...sau penalizare cva nush...da pana la excludere........ 8O Sper s nu supar p nimeni k zc :D oricum nu cred k o s tineti cont :lol:

mihai141122.02.2007 06:05

a aparut 1 care il intrece pe god,e foame de litere e foame de litere gieeee :lol:

Ronaldinho_cs22.02.2007 07:11

Va rog cei care ati fost pe forum aseara si ati vazut postul lui dragut cu arhiva sa intrati si sa spuneti ce zicea el acolo cum ca a zis 8-2 de la inceput cand a auzit de print a modificat postul de frica..oricum aici ai gresit am print si la postu tau acela lung cu arhiva in care ai zis 8-2

 

P.s Il rog pe dragutzu89 sa ne spuna de ce a modificat postul de ce nu a lasat sa vada toti daca are dreptate! Acum tiai aratat adevarata fata imi pare rau de tine ca joci frumos dar vrei sa castigi prin minciuna

Jo1n722.02.2007 08:16

ma chinui de 1 sapt sa dau de andrei_marius06.

postez de pe acum sa nu faca si el faza gen hurricane.

Jo1n722.02.2007 10:29
a aparut 1 care il intrece pe god,e foame de litere e foame de litere gieeee :lol:

iaute-l si pasta..intelectualu forumului :D

ce e pruteanu, da ce esti tu.. 8)

Prodigy_andrey22.02.2007 10:34
Va rog cei care ati fost pe forum aseara si ati vazut postul lui dragut cu arhiva sa intrati si sa spuneti ce zicea el acolo cum ca a zis 8-2 de la inceput cand a auzit de print a modificat postul de frica..oricum aici ai gresit am print si la postu tau acela lung cu arhiva in care ai zis 8-2

 

P.s Il rog pe dragutzu89 sa ne spuna de ce a modificat postul de ce nu a lasat sa vada toti daca are dreptate! Acum tiai aratat adevarata fata imi pare rau de tine ca joci frumos dar vrei sa castigi prin minciuna

 

am fost era eu si am citit ce o scris dragutzu era cam pe dos fatza de ce ai postat tu :D

Ronaldinho_cs22.02.2007 10:39

Da ms prodygy chestia e ca eu am printuri si daca el avea dreptate nu inteleg de ce a modificat postul

Prodigy_andrey22.02.2007 10:41

dragutzu sa nu crezi k am ceva cu tine dar m-am saturat de minciuni si tziganii !! sper sa nu fie exclus nici unu :D cel mai hotz de aici ii kamaciuki :twisted: :twisted: :twisted:

mihai141122.02.2007 10:53
a aparut 1 care il intrece pe god,e foame de litere e foame de litere gieeee :lol:

iaute-l si pasta..intelectualu forumului :D

ce e pruteanu, da ce esti tu.. 8)

 

copilas tu stii cine e pruteanu? nici tu nu esti departe de cei 2

 

ps:daca de ex ar intra un dusman si ar vedea ca unii stelisti sunt analfabeti ce ai zice?

 

pss:ai posturi consecutive,cate zile de repaus vrei :lol: :lol: ?

«123411»