FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FcSteaua.Ro

«12311»
i0nutz8317.02.2007 11:23

1.el_nin0 (Barcelona) - alexxx_tzupy (Inter)0-3*

2.danutz12345 (Man. Utd) - fallenangel002000 (Liverpool) 0-3*

3.alex_filip (Chelsea) - bradutz_mihai (Lyon)11-4

4.mihai1411 (Real) - paradise_lost69 (Bayern) 6-3

5.danny1ok (Arsenal) - manuel_rotaru (Roma)6-4

6.power_steaua_6 (Inter) - adrienn186 (Werder) 7-4

7.bezmetiqu_alex (Milan) - andrei_marius06 (Inter)10-2

8.ady_adinho (Bayern) - van_gabriell (Atletico Madrid) 6-5

9.hurricane_msg (Liverpool) - klaus_e89 (Valencia) 5-3

10.julica_maniaku (Valencia) - dany_tgv (FC Sevilla)13-4

11.pvrami (Lyon) - scobbytzu (Ac Milan)4-8

12. joker_sarbu (Newcastle) - fernando9torres_2005 (Lyon) 3-0*

13. blind1ro (Juventus) - luchi_spe (Real) 9-4

14. god_life00 (Atletico) - c0stywinn3r (Roma)7-6

15. alin_jeleu (Tottenham) - alinn50c (Bayern) 8-6

16. dragutzu_89 (Werder) - ronaldinho_cs (Arsenal) ANULAT

17. i0nutz83 (Barcelona) - citius_altius_fortius_dessant (Ajax) 16-5

18. andrey_gogo (Chelsea) - duke_itza_25 (Juventus)6-11

19. marinescu_dani2005 (Valencia) - cata_makaveli (Tottenham)3-2

20. nsfl_cyok (Manchester) - scigle (Werder)8-6

21. doryzd (Manchester) - c_costin (Arsenal)11-8

22. adelp1er0 (Real Madrid) - gosu_2005 (AC Milan) 8-6

23. savubogdanus (Chelsea) - runaway2812 (Atletico)7-6

24. marianbolohan (Barcelona) - the_last2005 (Liverpool) 15-7

 

Se joaca tur-retur + meci decisiv daca, dupa cele doua manse, echipele se afla la egalitate. Invingatoarele se califica in faza grupelor. Vor fi constituite 6 grupe a cate 4 echipe, tragerea la sorti urmand sa aiba loc cel mai tarziu sambata, 24 februarie.

 

Meciurile se joaca pana vineri, 23 februarie, ora 22.00 cu respectarea echipelor alese si a setarilor obligatorii pentru meciurile din campionat. Echipele din Liga I calificate in faza grupelor vor fi capi de serie.

 

Postati rezultatul dublei manse, prefatat de NUMARUL MECIULUI (EX. 2. danutz - fallenangel 0-2, 0-1 :) )

mihai141117.02.2007 12:22

4.mihai1411 (Real) - paradise_lost69 (Bayern) 6-3

 

tur 4-2

retur 2-1

Doryz0r17.02.2007 15:13

21.doryzd (Manchester) - c_costin (Arsenal)

 

tur 7-4

retur 4-4

alin_jeleu17.02.2007 15:51

15. alin_jeleu(Tottenham) - alinn50c(Bayern) 2-3(tur)

alinn50c(Bayern) - alin_jeleu(Tottenham) 3-6(retur)

 

e normal sa-mi apar cupa :D

costinha_stelistu17.02.2007 16:17

21.doryzd - c_costin 11-8

7-4

4-4

winn3r17.02.2007 20:42

bine ma e ca tine..

GOD17.02.2007 20:43

14. god_life00 (Atletico) - c0stywinn3r (Roma)=3-3

14. c0stywinn3r (Roma) - god_life00 (Atletico)=3-4

Baiatu zicea sa mai jucam si PRELUNGIRILE de la al doilea meci ca asa scrie in regulament :lol: :lol: :lol:

l1o_l1am318.02.2007 10:04

20. nsfl_cyok (Manchester) - scigle (Werder) 4-3, 4-3 = 8-6

 

merg mai departe !

DannY_118.02.2007 11:02

5.Danny1ok-Manuel_Rotaru 6-4

Tur-:4-0

Retur:2-4

Mitz@18.02.2007 12:01

andrey_gogo-duke_itza_25:(3-6;5-3):6-11

tur:3-6

retur:5-3

si asa m-am klifikt in grupe

:P:P:P

PoWeR18.02.2007 15:01

hmmm ... o prima surpriza :)

ADelPiero18.02.2007 15:40

22. adelp1er0 (Real Madrid) - gosu_2005 (AC Milan) 2-4, 6-2

rota9torres18.02.2007 17:34

12. joker_sarbu (Newcastle) - fernando9torres_2005 (Lyon) 5-7

 

Tur: 3-5

Retur:2-2

blindica18.02.2007 17:43

13.Blind1ro - Luchi_spe 9 -4

Tur : 3-1

Retur : 6-3

 

Bafta la promovare Luchiano !

marianb18.02.2007 17:46

24. marianbolohan - the_last2005 15-7

tur: 9-6

retur: 6-1

i0nutz8319.02.2007 16:40

17. i0nutz83 - citius_altius_fortius_dessant 9-3, 7-2.

 

Bafta dany in campionat !

johnny0619.02.2007 17:04

bradutz_mihai, intra sa jucam meciurile...

scoaba19.02.2007 18:53

11. pvrami (Lyon) - scobbytzu (Ac Milan) 4-8

tur 1-4

retur 3-4

ady_4steaua19.02.2007 21:43

8.ady_adinho-van_gabriell 6-5

tur 5-4

retur 1-0

am avut 6 bari si vreo 15 faze unu la unu cu leo franco incredibil cat am putut sa ratez..calificare cu emotii steagcruce2

van_gabriell19.02.2007 21:51

ady_adinho - van_gabriell 6-5

tur 5-4

retur 1-1 8O

 

si eu puteam castiga pe final :wink:

hurricane_msg20.02.2007 17:56

hurricane_msg (Liverpool) - klaus_e89 (Valencia) = 5 - 3 per total ;):D

Jo1n720.02.2007 18:55

p-astea din cupa le joci a?

johnny0620.02.2007 18:57

eu tot nu reusesc sa dau de bradutz_mihai :?

GOD20.02.2007 19:22

uite-l ma e pe mess mereu.

Klaus e

Blink20.02.2007 19:24

Mai e pana vineri filipe,calmeaza-te!

«12311»