nsfl_cyok - doryzd 6-3 ...un drum spre finala
nsfl_cyok - doryzd 6-3 ...un drum spre finala
cyok :>
aloo..finala se mai joaca?
si da am facut post consecutiv intentionat..
FINALA
bezmetiqu_alex - nfsl_cyok
Un singur meci, echipele si setarile obligatorii.
nsfl_cyok ..... nu nfsl
lol ... te-o ranit la sentiment ![]()
btw, bafta in finala mai cyokye
BAFTA!!!! ca ai nevoie 8)
ai dreq, sunteti cu el :lol:
ps:eu ti-am dat add acum 1 sapt..vad ca nu ai raspuns.
sa vinaaaaaaa cupaaaaaaaaaa ![]()
bezmetiqu (Milan) - cyok (Manchester) 7-4
sper sa se joace supercupa..![]()
oops consecutiv ![]()
adio...visul frumos sa terminat...:
:)
:D...asta e ...forza Steaua...sa vina cupa
mda ... taci ma
Cyokye, pacat ...
si eu speram sezonul trecut sa se joace ... btw ... FELICITARI!sa vinaaaaaaa cupaaaaaaaaaabezmetiqu (Milan) - cyok (Manchester) 7-4
sper sa se joace supercupa..
oops consecutiv
bravo bezmetiqu-le. chiar preferam sa castige unul ca tine cupa, decat unul care faulteaza dur la mine in careu, impiedicand constructia. felicitari. a fost darnic iepurasul cu tine anul acesta :lol:
bine