FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FcSteaua.Ro

«191011»
l1o_l1am303.04.2007 20:01

nsfl_cyok - doryzd 6-3 ...un drum spre finala

Jo1n704.04.2007 07:05

cyok :>

Jo1n705.04.2007 19:45

aloo..finala se mai joaca?

si da am facut post consecutiv intentionat..

i0nutz8306.04.2007 07:43

FINALA

 

bezmetiqu_alex - nfsl_cyok

 

Un singur meci, echipele si setarile obligatorii.

l1o_l1am306.04.2007 07:49

nsfl_cyok ..... nu nfsl

PoWeR06.04.2007 07:51

lol ... te-o ranit la sentiment :)

 

btw, bafta in finala mai cyokye

marianb06.04.2007 12:39

BAFTA!!!! ca ai nevoie 8)

Jo1n706.04.2007 14:51

ai dreq, sunteti cu el :lol:

ps:eu ti-am dat add acum 1 sapt..vad ca nu ai raspuns.

Jo1n706.04.2007 21:50

sa vinaaaaaaa cupaaaaaaaaaa :))

bezmetiqu (Milan) - cyok (Manchester) 7-4

sper sa se joace supercupa..:D

 

oops consecutiv :))

l1o_l1am306.04.2007 23:16

adio...visul frumos sa terminat...::):):D:D...asta e ...forza Steaua...sa vina cupa

i0nutz8307.04.2007 06:35
Jo1n7: atentie cu posturile consecutive..
blindica07.04.2007 07:49
fularultras Go Bezmetiqu, v-am zis eu ca ala care ma scoate din optimi ia Cupa :D. Oracolul din Balcesti ...
PoWeR07.04.2007 08:20

mda ... taci ma :D Cyokye, pacat ...

alin_jeleu07.04.2007 08:34
sa vinaaaaaaa cupaaaaaaaaaa :))

bezmetiqu (Milan) - cyok (Manchester) 7-4

sper sa se joace supercupa..:D

 

oops consecutiv :))

si eu speram sezonul trecut sa se joace ... btw ... FELICITARI!
johnny0607.04.2007 09:20

bravo bezmetiqu-le. chiar preferam sa castige unul ca tine cupa, decat unul care faulteaza dur la mine in careu, impiedicand constructia. felicitari. a fost darnic iepurasul cu tine anul acesta :lol:

marianb07.04.2007 09:44

bine

«191011»