FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FcSteaua.Ro

«17891011»
Ronaldinho_cs26.03.2007 20:49

l-ai jucat :D

mihai141127.03.2007 05:24

1. nsfl_cyok - marinescu_dani2005

 

voi nu jucati?ca stam dupa voi

l1o_l1am327.03.2007 07:26

Astazi il joc

Dani200527.03.2007 14:51

nsfl_cyok - marinescu_dani2005=4-3 si 4-2

 

adversarul a fost mai bun :( (ma enerveaza cornerele alea :evil: )

i0nutz8327.03.2007 15:58

SFERTURI

 

nsfl_cyok - marianbolohan

julica_maniaku - doryzd

alin_jeleu - mihai1411

bezmetiqu_alex - power_steaua_6

 

Un singur meci, host la alegere - cu respectarea echipelor si setarile obligatorii, se joaca pana la penaltyuri inclusiv (daca este nevoie).

 

Termen: joi, 29 martie, ora 23.00.

Jo1n727.03.2007 21:32

power :D

alin_jeleu28.03.2007 21:46

eu cu Mihai... aceeasi problema ca si in camp, nu putem juca... ionutz, fa ceva

Jo1n729.03.2007 15:13

bezmetiqu - power 5-1

am dat golul campionatului cred :))

dida era extaziat..

wq bineinteles :lol:

PoWeR29.03.2007 16:03

pacat ... aici se opreste parcursul meu in acest sezon

Blink29.03.2007 18:00

jeleu m-a rugat sa va spun ca lui nu i-a mers deloc netul azi,si cere o amanare daca se poate...

PoWeR29.03.2007 18:04

lol ... si mai zice de Mihai :)

Doryz0r29.03.2007 18:31

vreau si eu o amanare pentru meciul cu maniaku..ca are treaba...

Ronaldinho_cs29.03.2007 18:36

Felicitari Doryz pt faza in care ai ajuns in cupa....daca nu erau unii asa cum sunt poate multi erau prin aceste faze..dar felicitari si sper sa scapi de retorgradare in seria 2 bafta multa

marianb29.03.2007 19:49

nsfl_cyok - marianbolohan cer amanare

i0nutz8330.03.2007 09:17

TOATE MECIURILE SE JOACA PANA DISEARA, ORA 20.00.

 

NU SE MAI ACCEPTA AMANARI.

marianb30.03.2007 10:30
TOATE MECIURILE SE JOACA PANA DISEARA, ORA 20.00.  

 

NU SE MAI ACCEPTA AMANARI.

 

DA SeFU

alin_jeleu30.03.2007 11:06
lol ... si mai zice de Mihai :)

power, nu mi-a mers netul deloc... nu ca mi-a mers prost ;)

nyku_myhay30.03.2007 12:46
alin_jeleu Trimis: 28 03 2007 23:46    Titlul subiectului:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

eu cu Mihai... aceeasi problema ca si in camp, nu putem juca... ionutz, fa ceva  

 

 

da` duceti-va frate, unu din voi, la un tovaras sau la unu net cafe. Parc-ati fi incuiati incasa.. :) Ce problema sa va rezolve ionutz?...nu depinde nimik de el ;)

mihai141130.03.2007 13:36

alin_jeleu - mihai1411 4-3....meci aberant cu 3 cornere,omu' o sa castige cupa cu bugul ala

alin_jeleu30.03.2007 13:50

Tottenham(alin_jeleu) - Real(mihai1411) 4-3... nu-i asa, nu e bug din moment ce poate fi oprit ;)... doar ca tre' sa stii si cum

l1o_l1am330.03.2007 17:03

nsfl_cyok - marianbolohan 4-3...spre semifinala

PoWeR30.03.2007 17:07

la asta chiar nu ma asteptam ...

alin_jeleu30.03.2007 19:47

eu da :D

Doryz0r30.03.2007 20:20

i`am dat lu ionut ce am vb cu julika_manaicu despre meci sper sa i-a o hotarare

alin_jeleu31.03.2007 12:47

hai cu semifinalele... ca am o cupa de pastrat 8)

«17891011»