l-ai jucat ![]()
l-ai jucat ![]()
1. nsfl_cyok - marinescu_dani2005
voi nu jucati?ca stam dupa voi
Astazi il joc
nsfl_cyok - marinescu_dani2005=4-3 si 4-2
adversarul a fost mai bun
(ma enerveaza cornerele alea :evil: )
SFERTURI
nsfl_cyok - marianbolohan
julica_maniaku - doryzd
alin_jeleu - mihai1411
bezmetiqu_alex - power_steaua_6
Un singur meci, host la alegere - cu respectarea echipelor si setarile obligatorii, se joaca pana la penaltyuri inclusiv (daca este nevoie).
Termen: joi, 29 martie, ora 23.00.
power ![]()
eu cu Mihai... aceeasi problema ca si in camp, nu putem juca... ionutz, fa ceva
bezmetiqu - power 5-1
am dat golul campionatului cred ![]()
dida era extaziat..
wq bineinteles :lol:
pacat ... aici se opreste parcursul meu in acest sezon
jeleu m-a rugat sa va spun ca lui nu i-a mers deloc netul azi,si cere o amanare daca se poate...
lol ... si mai zice de Mihai ![]()
vreau si eu o amanare pentru meciul cu maniaku..ca are treaba...
Felicitari Doryz pt faza in care ai ajuns in cupa....daca nu erau unii asa cum sunt poate multi erau prin aceste faze..dar felicitari si sper sa scapi de retorgradare in seria 2 bafta multa
nsfl_cyok - marianbolohan cer amanare
TOATE MECIURILE SE JOACA PANA DISEARA, ORA 20.00.
NU SE MAI ACCEPTA AMANARI.
TOATE MECIURILE SE JOACA PANA DISEARA, ORA 20.00.
NU SE MAI ACCEPTA AMANARI.
DA SeFU
lol ... si mai zice de Mihai![]()
power, nu mi-a mers netul deloc... nu ca mi-a mers prost ![]()
alin_jeleu Trimis: 28 03 2007 23:46 Titlul subiectului:
--------------------------------------------------------------------------------
eu cu Mihai... aceeasi problema ca si in camp, nu putem juca... ionutz, fa ceva
da` duceti-va frate, unu din voi, la un tovaras sau la unu net cafe. Parc-ati fi incuiati incasa..
Ce problema sa va rezolve ionutz?...nu depinde nimik de el ![]()
alin_jeleu - mihai1411 4-3....meci aberant cu 3 cornere,omu' o sa castige cupa cu bugul ala
Tottenham(alin_jeleu) - Real(mihai1411) 4-3... nu-i asa, nu e bug din moment ce poate fi oprit
... doar ca tre' sa stii si cum
nsfl_cyok - marianbolohan 4-3...spre semifinala
la asta chiar nu ma asteptam ...
eu da ![]()
i`am dat lu ionut ce am vb cu julika_manaicu despre meci sper sa i-a o hotarare
hai cu semifinalele... ca am o cupa de pastrat 8)