FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FcSteaua.Ro

«15678911»
GOD14.03.2007 13:15

mersi man ai O BERE.

johnny0614.03.2007 13:52

nsfl_cyok, da-mi si tu un add, sau da accept ca nu dau de tine nicicum si trebuie sa jucam... :?

 

Edit: nsfl_cyok 6-1 alex_filip... conexiune dezastroasa, 0 fair-play (am fost faultat grosolan la 5-1 in propria jumatate de teren). astfel de meciuri nu merita sa le joci. daca voi fi si in campionatul viitor aici prefer sa pierd de la inceput meciul cu 3-0 decat sa joc cu astfel de adversari :?

l1o_l1am314.03.2007 15:07

alex_filip - nsfl_cyok 1-6

 

edit: esti nostim, ce scuze gasesti. Stiu ca e greu de suportat o umilinta din partea unui jucator din Liga II, dar na, asta iti este valoarea

i0nutz8314.03.2007 17:14

alex_filip: sunt cumva interzise faulturile? Nu stiu sa fi mentionat asa ceva in regulament. Poate ma corectezi tu..

mihai141114.03.2007 19:40

daca esti bun,joci nu faultezi si tragi de timp,ca asa nu mai e joc,daca vrei sa demonstrezi ca esti mai bun decat adversarul,joci mereu pe atac,nu pasezi pana te plictisesti

GOD14.03.2007 19:41

Cel mai mult ma enerveaza aia care faulteaza,faulteaza la mijloc si iti opresc toata constructia.

Gen maniaku.

Dani200514.03.2007 19:59

alin_jeleu - marinescu_dani2005=5-1

alin_jeleu14.03.2007 20:01

faultati ma cand vreti... face parte din joc... rupeti!

Tottenham(alin_jeleu) - Valencia(marinescu_dani2005)5-1

... la fel ca sezonul trecut, ies din grupe neinvins.

P.S. cu placere adynhio :)

runaway281214.03.2007 20:02

grupa F : runaway2812 - ady_adinho 6-2 ( daca exista vreo problema in acest meci sper sa fie rezolvata corect )

Jo1n714.03.2007 20:15
faultati ma cand vreti... face parte din joc... rupeti!

imi place cum gandesti.. :roll:

ady_4steaua14.03.2007 20:19

am dovada ca el a facut host pe euro 1,kiar dak yo trebuia sa fac host...frate dak nu te descurci nu t mai baga sa faci host ...in fine am dovada..si nu vroiam sa castig la masa verde ci doar rejucare :roll:

GOD14.03.2007 20:42

jeleu

fac pariu pe cat vrei tu ca o sa picam amandoi. 8)

alin_jeleu14.03.2007 21:11

god... cum vrei, tu pierzi :))

GOD14.03.2007 21:15

Hahahaha.

Da ca in amicale.

PoWeR14.03.2007 21:16

pai in amicale tot sa castigi, piciule :)

GOD14.03.2007 21:36

ca piciule da l-am facut si in Liga2 si in tur.

DoctorLov17.03.2007 08:43

Grupa A:

mihai1411 2-2 fallenangel002000

mihai141117.03.2007 08:51

mihai1411 fallenangel002000 2-2 :(

mihai1411 - doryzd 4-3 :)

ManiaCU17.03.2007 12:34

julica_maniaku - fallenangel002000 6-2

ManiaCU17.03.2007 14:30

julica_maniaku - fallenangel002000 6-2

hurricane_msg17.03.2007 16:28

hurricane_msg - alexxx_tzupy = 3 - 1

nyku_myhay17.03.2007 17:12

jok3r_Sarbu - scobbytzu : 4-3...cu bulan :D

DannY_117.03.2007 18:24

Danny1ok-Adelpiero 3-1

i0nutz8318.03.2007 09:13

adinho, runaway: daca s-a facut jocul pe alt teren decat euro 2/ euro3 consecintele sunt cele cunoscute. 0-3, masa verde.

johnny0618.03.2007 09:45

mai sunt meciuri de jucat? :?

«15678911»