semifinale
nsfl_cyok - doryzd
alin_jeleu - bezmetiqu_alex
Un singur meci, host la alegere - cu respectarea echipelor si setarile obligatorii, se joaca pana la penaltyuri inclusiv (daca este nevoie).
Termen: marti, 2 aprilie, ora 23.00.
semifinale
nsfl_cyok - doryzd
alin_jeleu - bezmetiqu_alex
Un singur meci, host la alegere - cu respectarea echipelor si setarile obligatorii, se joaca pana la penaltyuri inclusiv (daca este nevoie).
Termen: marti, 2 aprilie, ora 23.00.
pfff... bezmetiqu ![]()
Doryz sper sa iei cupa Seria II la putere
Joint cupa e a ta o meriti.
mersi ![]()
ma gandesc daca sa joc meciul cu j****
finala...sa vedem...ce va vi....oricum va fi frumos
mai are de jucat cu mine... si eu detin cupaJoint cupa e a ta o meriti.
decat sa va amenintati atat mai bine jucati...oricum joint bate ![]()
asa enervati-l pe jeleu
joaca mai bine cand are ceva de demonstrat :roll:
eu merg pe cyok - f&e :wink:
da nu il enervati ca face unica schema si bate
Mihai, cea mai buna gluma =))
NU stiu ce ziceti voi da mie nu mi-a dat niciodata gol din corner,nici in oficiale si nici in amicale.
Oricum stie sa joace klumea,dar JOINT e mai bun.
ntz ntz ntz... trist bai Mihai... era misto sa fii si tu in semifinale, nu?
macar eu mai incerc sa joc fifa :roll:
mda .... traiasca degajarile ![]()
si centrarile pe jos in forta , pe atacant
dupa pasa in margine... :lol:
alin_jeleu - bezmetiqu_alex 3-5 ... bye bye tottenham ![]()
respect ca nu a jucat cu buguri..
in rest, kiss ![]()
sezonu` trecut m-a scos jeleu in optimi si a luat Cupa, acum m-a scos Bezmetiqu in optimi si va lua CUPA !! Profetiile lui Blind.
sa fie asa ![]()
oricum finala va fi LigaI vs LigaII
lipseste ceva... sezonul trecut a fost tot liga1 vs liga2... filip vs jeleu .... castigator eu ;![]()
power tu vb de degajari?cat despre blind ce sa mai zic,centrari nu,degajari nu,nici daca intrii cu mingea in poarta dupa ce ii driblezi tot fundasii tot zice ca ai jcuat nus cum,bine ca se mai cerne sita in a,bafta in b si sa nu promovati prea curand
@glumeam, da` ai vazut doar partea naspa a post-ului, in spatele lui se ascunde mare respect pt stilul tau de joc din prezent insa. Aceeasi urare si de la mine pt power.
noi sa fim sanatosi blindica :wink: