FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FcSteaua.Ro

«1891011»
i0nutz8331.03.2007 14:52

semifinale

 

nsfl_cyok - doryzd

alin_jeleu - bezmetiqu_alex

 

Un singur meci, host la alegere - cu respectarea echipelor si setarile obligatorii, se joaca pana la penaltyuri inclusiv (daca este nevoie).

 

Termen: marti, 2 aprilie, ora 23.00.

alin_jeleu31.03.2007 16:58

pfff... bezmetiqu :(

Ronaldinho_cs31.03.2007 16:59

Doryz sper sa iei cupa Seria II la putere

GOD31.03.2007 17:17

Joint cupa e a ta o meriti.

Jo1n731.03.2007 18:50

mersi :)

ma gandesc daca sa joc meciul cu j****

l1o_l1am331.03.2007 20:45

finala...sa vedem...ce va vi....oricum va fi frumos

alin_jeleu31.03.2007 21:15
Joint cupa e a ta o meriti.
mai are de jucat cu mine... si eu detin cupa ;) ... nu va fi usor... dar nu am de gand sa pierd, cum nici el nu are
scoaba01.04.2007 02:50

decat sa va amenintati atat mai bine jucati...oricum joint bate :D

Blink01.04.2007 05:46

asa enervati-l pe jeleu :) joaca mai bine cand are ceva de demonstrat :roll:

PoWeR01.04.2007 07:11

eu merg pe cyok - f&e :wink:

mihai141101.04.2007 09:19

da nu il enervati ca face unica schema si bate

Jo1n701.04.2007 09:36

Mihai, cea mai buna gluma =))

GOD01.04.2007 09:38

NU stiu ce ziceti voi da mie nu mi-a dat niciodata gol din corner,nici in oficiale si nici in amicale.

Oricum stie sa joace klumea,dar JOINT e mai bun.

alin_jeleu01.04.2007 10:09

ntz ntz ntz... trist bai Mihai... era misto sa fii si tu in semifinale, nu?

mihai141101.04.2007 10:28

macar eu mai incerc sa joc fifa :roll:

PoWeR01.04.2007 10:34

mda .... traiasca degajarile :D

blindica01.04.2007 10:54

si centrarile pe jos in forta , pe atacant :)) dupa pasa in margine... :lol:

alin_jeleu01.04.2007 10:56

alin_jeleu - bezmetiqu_alex 3-5 ... bye bye tottenham :(

Jo1n701.04.2007 11:01

respect ca nu a jucat cu buguri..

in rest, kiss :D

blindica01.04.2007 11:15

sezonu` trecut m-a scos jeleu in optimi si a luat Cupa, acum m-a scos Bezmetiqu in optimi si va lua CUPA !! Profetiile lui Blind.

Jo1n701.04.2007 11:17

sa fie asa :D

oricum finala va fi LigaI vs LigaII

alin_jeleu01.04.2007 11:21

lipseste ceva... sezonul trecut a fost tot liga1 vs liga2... filip vs jeleu .... castigator eu ;;)

mihai141101.04.2007 13:10

power tu vb de degajari?cat despre blind ce sa mai zic,centrari nu,degajari nu,nici daca intrii cu mingea in poarta dupa ce ii driblezi tot fundasii tot zice ca ai jcuat nus cum,bine ca se mai cerne sita in a,bafta in b si sa nu promovati prea curand

blindica01.04.2007 13:23

@glumeam, da` ai vazut doar partea naspa a post-ului, in spatele lui se ascunde mare respect pt stilul tau de joc din prezent insa. Aceeasi urare si de la mine pt power.

PoWeR01.04.2007 13:30

noi sa fim sanatosi blindica :wink:

«1891011»