FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1789101129»
ManiaCU27.02.2007 20:21

Julica_maniaku - Alin_jeleu 1-7 ... am deschis scorul :D

alin_jeleu27.02.2007 20:23

Etapa 8

Valencia(julica_maniaku) - Tottenham(alin_jeleu) 1-7 ... god, iar esti pe 2 :))

El_nin0_T0rr3s27.02.2007 20:25

sa schimbati si voi numele din " concurs ==> Fifa 07 " in " Cascadorul rasului - GOD " sau hai sa ne gandim la un tiltu mijto....eu nu ma stapanesc niciodata sa nu rad cand posteaza GOd =)))

dragutzu8927.02.2007 20:43

etapa 9 : Dragutzu_89 - Joker_sarbu 6-3

GOD27.02.2007 20:53

god_life00-julika_maniaku=5-5

PoWeR27.02.2007 20:56

PoWeR - adynho 3-3 ... meci frumos, conexiune buna, ocazii multe, bulan si de o parte si de alta ...

ManiaCU27.02.2007 21:06

Mda deci... am si eu cate ceva de zis despre meciul meu cu God. Am inceput meciul si in min 10 cand eu am deschis scorul s-a intrerupt conexiunea.Am cazut deacord cu el sa jucam inca 83 de minute.Zis si facut, am lasat jocul sa curga pana in min 85 cand scorul era 5-4 pentru el(insa cu golul meu de la prima intrerupere era egal 5-5).Am iesit din joc deoarece timpul efectiv de 83 de min pe care le mai aveam de jucat expirase de mult...fiind min 85.God a fost foarte revoltat de decizia mea sugerand faptul ca eu trebuia sa las faza lui sa curga(el fiind undeva pe la mijlocul terenului,nici o faza clara de gol).Am cazut deacord cu God sa rejucam meciul deoarece el ma tot stresa ca vezi dom`le "n-ai fost corect".Am inceput un nou meci in care eu aveam 2-0 in min 15 cand din nou surpriza ... jocul se intrerupe.God revine pe net dupa 10 min si imi spune ca i-a cazut netul si ca vezi dom`le acuma "GOD_Life -: ramane 5-5".Eu nu sunt deacord sa ramana 5-5 deoarece am cazut cu el de comun acord sa jucam un nou meci in care eu conduceam cu 2-0 in min 15.VREAU DREPTATE !

GOD27.02.2007 21:09

ba scoru a fost 5-5,apoi eu ti-am reprosat ca ai iesit in minutu 84 cand eu eram in careu la tine,si ti-am zis laso balta.

Si tu ai zis hai sa mai jucam un amical daca esti tare ,si am zis bine .

Si apoi mi-a picat netu.

ManiaCU27.02.2007 21:11

Esti comic tare ... la faza cu amicalul :lol: Sa vedem ce parere are Ionutz despre chestia asta :wink:

 

GOD_Life - (27.02.2007 22:43:40): eram la tine

GOD_Life - (27.02.2007 22:43:41): in careu

GOD_Life - (27.02.2007 22:43:43): dc ai iesit

ManiaCU (27.02.2007 22:43:46): era min 84

ManiaCU (27.02.2007 22:43:51): ai zis ca jucam pana in min 83

GOD_Life - (27.02.2007 22:43:51): ba nu stie

GOD_Life - (27.02.2007 22:43:52): regula

GOD_Life - (27.02.2007 22:43:54): ultima faza

GOD_Life - (27.02.2007 22:44:00): pana iese MINGIA IN AUT DE POARTA

GOD_Life - (27.02.2007 22:44:06): frate

GOD_Life - (27.02.2007 22:44:14): eu tiam lasat faza

GOD_Life - (27.02.2007 22:44:14): aia

GOD_Life - (27.02.2007 22:44:24): chiar daca se facuse minutu 83

ManiaCU (27.02.2007 22:44:25): pai da ... si era min 83 cand era faza mea ...

GOD_Life - (27.02.2007 22:44:27): nu esti corect deloc

ManiaCU (27.02.2007 22:44:29): deci eu vroiam sa ies

GOD_Life - (27.02.2007 22:44:32): frae

GOD_Life - (27.02.2007 22:44:35): frate nu esti corect

GOD_Life - (27.02.2007 22:44:37): deloc

GOD_Life - (27.02.2007 22:44:43): eu tiam lasato

GOD_Life - (27.02.2007 22:44:49): tu dc nu miai lasat faza?

ManiaCU (27.02.2007 22:44:57): pt ca era trecut de min 83

GOD_Life - (27.02.2007 22:45:02): si al tine a fost

GOD_Life - (27.02.2007 22:45:05): si am lasat-o

GOD_Life - (27.02.2007 22:45:19): eram la tine in careu

GOD_Life - (27.02.2007 22:45:24): nu se iese asa scuze

GOD_Life - (27.02.2007 22:45:26): de discutie

GOD_Life - (27.02.2007 22:45:30): dar nu esti corect

ManiaCU (27.02.2007 22:45:49): bine ma ... nu-s corect

ManiaCU (27.02.2007 22:45:57): asta este ... fa o reclamatie sa vedem cine are dreptate

ManiaCU (27.02.2007 22:46:00): oricum nu mai faceai nimic

GOD_Life - (27.02.2007 22:46:07): de unde sti

ManiaCU (27.02.2007 22:46:24): las-o balta bah , ai zis ca jucam pana in min 83 ... pana atunci am jucat

GOD_Life - (27.02.2007 22:48:00): frate

GOD_Life - (27.02.2007 22:48:03): eu puteam marca

GOD_Life - (27.02.2007 22:48:05): din faza

GOD_Life - (27.02.2007 22:48:05): aia

ManiaCU (27.02.2007 22:48:08): bah ,,.,.

GOD_Life - (27.02.2007 22:48:08): sa sti

ManiaCU (27.02.2007 22:48:10): daca esti asa tare

ManiaCU (27.02.2007 22:48:13): hai sa rejucam meciul

GOD_Life - (27.02.2007 22:48:19): haide ma

ManiaCU (27.02.2007 22:48:27): sa nu ne mai certam pe un rahat de faza

ManiaCU (27.02.2007 22:48:28): hai

ManiaCU (27.02.2007 22:48:29): go ?

GOD_Life - (27.02.2007 22:48:33): k go

ManiaCU (27.02.2007 22:54:01): iar s-a intrerupt

ManiaCU (27.02.2007 22:54:06): sau te-ai suparat tu acuma

ManiaCU (27.02.2007 22:54:08): am 2-0

ManiaCU (27.02.2007 22:54:12): era min 15 asa

GOD_Life - (27.02.2007 23:00:03): ba

GOD_Life - (27.02.2007 23:00:06): mia picat netu

GOD_Life - (27.02.2007 23:00:08): ramane 5-5

GOD27.02.2007 21:13

Ba nu am fost atent eu chiar am crezut ca ai zis amical,nu inteleg regula dupa ce jucam sa zici sa m-ai rejucam ,daca ma bateai mai ziceai asa ceva.

Eu asa am inteles,amical.

blindica27.02.2007 21:17

Etapa 8 Joker_sarbu - Blind1ro 3-7 Un meci in care scorul nu reflecta realitatea din teren, a fost mai strans. Bafta Joker :lol:

 

P.S. sunt consternat de scandaluri, bai baieti chiar asa, adica nu putem si noi sa nu ne certam, iar se supara Ionut...

DannY_127.02.2007 21:22

Etapa 8:Danny1ok-Dragutzu_89 2-5,la cate ocazii am avut trebuia sa castig lejer;da' cand mingea nu intra in poarta,nu prea ai de ales :wink: Bafta

ManiaCU27.02.2007 21:23
ba scoru a fost 5-5,apoi eu ti-am reprosat ca ai iesit in minutu 84 cand eu eram in careu la tine,si ti-am zis laso balta.

Si tu ai zis hai sa mai jucam un amical daca esti tare ,si am zis bine .

Si apoi mi-a picat netu.

 

Auzi la el :lol: :lol: cica in min 84 era in careu la mine. Bai baiatule , daca mai stai putin cred ca o sa spui ca erai pe linia portii si te pregateai sa sutezi :roll: Erai departe de poarta , undeva in dreapta ... oricum nu asta-i problema , problema e ca te-am provocat sa rejucam meciul si tu ai acceptat(dovada este arhiva de la mess). Acum imi spui ca ai crezut ca-i amical, mai si incerci sa ma prostesti pe fatza pe mess :evil: lasa-ne , lasa-ne !

 

GOD_Life -: ba frate

GOD_Life -: eu am inteles

GOD_Life -: amical

ManiaCU: nu-i vina mea ca nu stii sa citesti mah ...

ManiaCU: am zis clar

ManiaCU: rejucam meciul

ManiaCU: !!!!!!

GOD_Life -: nu am fost atent

GOD_Life -: sa mor

GOD_Life -: asa ai zis

GOD_Life -: sa mor

ManiaCU: nustiu ma de ce ai fost de ce n-ai fost atent , mie nu-mi convine sa rada cineva de mine ... o sa vedem ce zice ionutz

GOD_Life -: cine rrade ma

GOD_Life -: a fost 5-5

GOD_Life -: apoi tiam

GOD_Life -: zis

GOD_Life -: ca nu ai fost corect

GOD_Life -: am lasat-o moarta

GOD_Life -: apoi tu miai zis

GOD_Life -: daca esti tare

ManiaCU: si eu m-am suparat ca tot imi reprosezi ca nu-s corect...

GOD_Life -: hai sa mai jucam un amical

ManiaCU: bah

GOD_Life -: asa exact asa am crezut

ManiaCU: .. uite-te in arhiva

ManiaCU: daca esti chior ..

ManiaCU: am zis clar

GOD_Life -: nush frate

GOD_Life -: 5-5

ManiaCU: "hai sa rejucam meciul daca esti tare"

GOD_Life -: lol nu joc

ManiaCU: bine ma , cum spui tu , 5-5 ... sa vdm ce zice Ionutz ..

ManiaCU:

ManiaCU: iar nu ma-nteleg cu tine

ManiaCU: hai ciao ca eu am treaba

ManiaCU: bafta !

dragutzu8927.02.2007 21:25

etapa 8: Dragutzu_89 - Danny1ok 5-2

a avut ghinion danny... a rata intr-una, iar eu am fost pragmatic: din 7 suturi pe poarta am marcat de 5 ori 8)

nyku_myhay27.02.2007 21:26

bai frate, e fenomenal pustiu` asta...hopa meciu`, hopa si scandalu` :lol: cat despre asta cu faza chiar nu stiu de unde o scoti...auzi tu "sa lase faza pana la sfarsit"...pai uite cum sta treaba: poti face o faza de 10 min de joc...deci daca voi trebuia sa iesiti in '83,trebuia sa-ti lase tie faza pana in min 90?...plus prelungirile... :lol: esti tare :wink:

Prodigy_andrey27.02.2007 21:45

nu-i prima oara cand face god asta :( nu te lasa julik k te fura asta X(X(X(

 

 

Ba nu am fost atent eu chiar am crezut ca ai zis amical,nu inteleg regula dupa ce jucam sa zici sa m-ai rejucam ,daca ma bateai mai ziceai asa ceva.

Eu asa am inteles,amical.

 

incredibil asta !! doamne !! eu numa cand il vad ma enervez X( sa-mi faca mie asta si ma las de fifa :)

Dani200527.02.2007 21:49

eu nu inteleg,cum spune ca a inteles ca e amical cand el,atunci cand reintra pe mess ii spune,ca ramane 5-5 8O

Prodigy_andrey27.02.2007 21:50

ii clar minte !! vrem penalizare :)) vrem penalizare :))

johnny0627.02.2007 22:11

mai baieti, sa ne concentram si noi pe ce e mai important totusi: julik, mingea era pe partea dreapta a atacului tau sau pe dreapta atacului lui? :lol: asa, si go*, frate, cartonas galben pentru fault dur, din spate, asupra limbii romane.

PoWeR28.02.2007 05:10

da deja nu se mai poate ... intr-una asta face scandaluri :o e penibil deja

DoctorLov28.02.2007 08:54

Penalizare sa fie, da` pentru amandoi...ce-s astea cu rejucari de meci ? Nu e bun egalu` ?

blindica28.02.2007 09:12

@ DoctorLov,Maniaku` n-are nicio vina in scandalu` asta , ce penalizare pentru amandoi ?! :)

i0nutz8328.02.2007 09:37

* julica_maniaku - god 3-0.

 

A fost de acord cu rejucarea, sa suporte consecintele. Din partea mea, puteti sa rejucati un meci de 200 de ori atata vreme cat va puneti de acord asupra acestui fapt. In cazul de fata, exista dovezi clare ca god a acceptat rejucarea.

 

Amuzant este ca god interpreteaza dupa bunul plac regulamentul, permitandu-si chiar, pe ici pe colo, mici adaugiri. Ne cerem scuze daca prezentul regulament nu este pe placul micutului ploiestean, pe viitor ii vom cere parerea si nu vom publica nimic fara acordul si parafa lui.

 

* restrictie 5 zile god pentru: faultarea in mod excesiv a limbii romane, necunoasterea regulamentului, comportament defaimator la adresa adversarului, lipsa de fair play, etc. Am rugamintea ca adversarii din viitoarele etape sa il contacteze pentru disputarea meciurilor.

mihai141128.02.2007 10:16

ETAPA 9

 

Mihai1411 - Danny1ok 2-2

 

inca un rezultat dezamagitor,f multe ocazii si din partea lui dany si a mea

El_nin0_T0rr3s28.02.2007 12:30

hurricane - el_nin0 : 0-2

 

a fost pe lista neagra si prin urmare dupa ce am facut 2-0 in min 20 am facut ceea ce stie el cel mai bine si anume sa "paseze"....v-am razbunat pe toti...la general 80% posesie... :roll: ... tactica speciala pt bunul meu prieten Rubin Carter! bafta omule and asta sa-ti fie invatatura de minte! :roll:

«1789101129»