FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«191011121329»
Paradise_Lost02.03.2007 22:59

Urate certuri ce vad pe aici, sunt in Liga II si acum sper sa raman acolo, chiar se joaca fotbal si nu am avut pana acum probleme cu adversarii...cand mai vad si atitudine fair play (gen gogo), parca as juca non-stop.

fratilor, nu va mai certatzi si nu va mai ofticatzi, e doar un JOC.

 

ps: Urat din partea celor care trag de timp sau joaca direct pe varf..deshi.... scopul scuza mijloacele.

 

bafta tuturor si scuze ca am postat aici

johnny0603.03.2007 07:22

desi toti stiu ca nu sunt adeptul mingilor direct pe varf, vreau sa spun ca este dreptul fiecaruia sa joace cum vrea. asa a zis si ionutz: daca unu vrea sa faca antijoc tot meciul, este dreptul lui.

xzique03.03.2007 10:59

Cu parere de rau o spun dar eu ma retrag din competitie, plec din tara. Va salut pe toti si numai bine.

i0nutz8303.03.2007 15:20

* Etape noi. Clasamentul maine !

mihai141103.03.2007 17:20

ETAPA 11

 

Alex_filip - Mihai1411 3-2

i0nutz8303.03.2007 18:39

:!: god e liber sa posteze !

blindica03.03.2007 18:53

pentru evitarea oricaror neplaceri si neintelegeri, pana luni inclusiv sunt acasa doar dupa ora 19:00 din cauza serviciului. Merci. Revin cu rezultat aici 8)

PoWeR03.03.2007 19:19

fratilor, am plecat si eu sa-mi fac majoratul ... asa ca meciurile le joc eu zilele astea :oops:

 

S-auzim de bine :!:

alin_jeleu03.03.2007 22:45

Etapa 10

Bayern(ady_adinho) - Tottenham(alin_jeleu) 5-3 ... si am mai pierdut si eu dupa mult timp :(

johnny0604.03.2007 10:13

Etapa 10: danny1ok 1-5 alex_filip2003... @power: daca ar fi fost bulan in cupa, acum nu mai mergea... si totusi 5-1 dupa 30 de minute :!:

DannY_104.03.2007 10:23

lol ai avut un bulan de ala nesimtit ;scorul nu reflecta deloc realitatea din teren.

johnny0604.03.2007 12:18

si ce vrei sa zici: tu ai fi meritat victoria? :lol: ... si daca e asa cu bulanul, eu imi urez cat mai mult pe parcursul acestui sezon :lol:

DannY_104.03.2007 16:04

Danny1ok-Danutz123..: 3-0 la masa verde

GOD04.03.2007 16:20

ETAPA 11

God_life00 - Ady_adinho=4-1

1.Gol a respins-o Kahn in poarta,

2.Foarfeca daia BELEA cu Torres

3.GOl de la Jumate.

4.A dat-o Kahn in fata si am dat gol cu poarta GOALA.

In rest sa ii dea lui Leo FrAnco(portaru lui Atl.)sanatate.

Bft adihno pe viitor.

alin_jeleu04.03.2007 17:02

felicitari adinho... tot tu ai fost mai bun si-n meciul asta nu? :))

mihai141104.03.2007 17:03

dragutzu da-mi si tu accept ca ti-am dat add si nimic...

adrienn18604.03.2007 17:15

Adrienn186 - Van_gabriell 4-0

johnny0604.03.2007 17:22

iar nu a nimerit :lol:

P.S.: ionutz, asteptam clasamentul promis... :)

nyku_myhay04.03.2007 18:11

ETAPA 10

jok3r_sarbu - prvrami :

xzique Trimis: 03 03 2007 12:59    Titlul subiectului:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Cu parere de rau o spun dar eu ma retrag din competitie, plec din tara. Va salut pe toti si numai bine.  

===> 3-0 :) :roll:

 

:!: pacat k se ratrag multi si raman echipele astea bune...mare pacat :!:

Jo1n704.03.2007 21:21

Et11

Alin_jeleu - Bezmetiqu_alex 2-4

am revenit cu victorie. :D

torres te astept.

alin_jeleu04.03.2007 21:28

Etapa 11

Tottenham(alin_jeleu) - Milan(bezmetiqu_alex) 2-4 .. si s-a dus primul loc :(

mihai141105.03.2007 06:33

yo nu dau de dragutzu...nu mi-a dat accept,stie careva ceva de el?

ady_4steaua05.03.2007 09:18
felicitari adinho... tot tu ai fost mai bun si-n meciul asta nu? :))

auzi ma mai taci din gura ..ca inca nu poti sa vb in fata mea, abea ai venit in Liga 1 si gata esti zmeu

i0nutz8305.03.2007 10:12

Scuze pentru intarzierea cu clasamentul, incerc sa il postez cat mai repede. Sunt prins cu niste treburi zilele astea, nu prea am timp de net.

alin_jeleu05.03.2007 10:46
felicitari adinho... tot tu ai fost mai bun si-n meciul asta nu? :))

auzi ma mai taci din gura ..ca inca nu poti sa vb in fata mea, abea ai venit in Liga 1 si gata esti zmeu

BLA BLA...
«191011121329»