el_nino pazea ca vin!! :lol:
el_nino pazea ca vin!! :lol:
Anulat![]()
Asa sa-ti scrie tie aia de la politie pe permisul de conducere :twisted:
Doamne Fereste !
el_nino pazea ca vin!! :lol:
unde ? :? :twisted:
*** intre timp s-a jucat :
el_nin0 - filip : 4-3
a ratat un penalty ....am dat de 3-4 ori in bara din pozitii mai mult decat clare....una alta ma desprind la 4 pct ... sper sa nu ma lasati de unu singur in cursa :roll: ... bafta all!
wow sunt doar la 6 puncte de lider,ma asteptam sa fiu la retrogradare,dar nici mult nu mai am ![]()
jok3r_sarbu - bezmetiqu_alex : 3-7
ETAPA 14
Mihai1411 - Alin_jeleu 3-5
din nou ronaldooo a dat pe langa cu poarta goalaaa,de 2 oriiii 8O
ETAPA 14
Real Madrid(mihai1411) - Tottenham(alin_jeleu) 3-5 ... meci in care spre uimirea mea... am avut bulan cu carul
ETAPA 13
El_nin0_t0rr3s- Mihai1411 3-3 meci demn de el clasico
o revenire senzationala de la 3-0 pt tores ![]()
e blestemat,de fiecare data cand jucam ii dau gol in min 90,de data asta a fost autogol
Bezmetiqu_alex - Joker_sarbu 7-3
Blind1ro - Bezmetiqu_alex 3-10
golaveraj
))
Etapa 13 - Blind1ro - Bezmetiqu_alex 3-10 13 goluri, cat etapa, adversar net superior, treaca de la mine ne stim de mult 8) ...
Bezmeticu-god_life00=0-3 Un portar excelent.
ETAPA 14
Danny1ok - God_life00=4-7 Un meci demn de Liga Campionilor.
Desfasurare:2-0
2-2
2-4
4-4
4-7
[etapa 12] Ady_adinho - Blind1ro 5-3 . AIUREA 8O .Bafta !
Bezmeticu-god_life00=0-3 Un portar excelent.
3 din 3 din aut ![]()
Nu conteaza cum ti-am dat GOLURILE conteaza ca am castigat BFt.
Etapa 12: alex_filip2003 5-3 dragutzu_89
Etapa 13: danutz12345 0-3 alex_filip2003... ma mentin pe linia de plutire
Bv. filip.
Etapa 12: alex_filip2003 5-3 dragutzu_89
destul de trist, diferenta a fost facuta de echipe: Chelsea si werder! ... :x
ady_adinho-joker sarbu 6-3...ce zi am avut 3 meciuri dintre care unu in cupa ..toate numai victorii..tot asa
Etapa 14 : Hurricane_msg - Julica_maniaku 2-3 , meci ca-n filme 8) victorie in ultima faza dupa un gol foarte ciudat ![]()
etapa 13 : Dragutzu_89 - Julica_maniaku 6-2
etapa 14 : Danutz12345 - Dragutzu_89 0-3
hurricane_msg - jok3r_sarbu : 4-2
power mai traiesti?? :?:
Etapa 13
Tottenham(alin_jeleu) - Arsenal(danny1ok) 3-4
da oameni buni ... aici sunt ![]()