FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1111213141529»
johnny0606.03.2007 16:26

el_nino pazea ca vin!! :lol:

ManiaCU06.03.2007 16:42
Anulat :D

 

Asa sa-ti scrie tie aia de la politie pe permisul de conducere :twisted:

i0nutz8306.03.2007 17:06

Doamne Fereste !

El_nin0_T0rr3s06.03.2007 17:25
el_nino pazea ca vin!!  :lol:

 

unde ? :? :twisted:

 

 

*** intre timp s-a jucat :

 

el_nin0 - filip : 4-3

 

a ratat un penalty ....am dat de 3-4 ori in bara din pozitii mai mult decat clare....una alta ma desprind la 4 pct ... sper sa nu ma lasati de unu singur in cursa :roll: ... bafta all!

mihai141106.03.2007 18:02

wow sunt doar la 6 puncte de lider,ma asteptam sa fiu la retrogradare,dar nici mult nu mai am :(

nyku_myhay06.03.2007 19:12

jok3r_sarbu - bezmetiqu_alex : 3-7

mihai141106.03.2007 19:13

ETAPA 14

Mihai1411 - Alin_jeleu 3-5

din nou ronaldooo a dat pe langa cu poarta goalaaa,de 2 oriiii 8O

alin_jeleu06.03.2007 19:15

ETAPA 14

Real Madrid(mihai1411) - Tottenham(alin_jeleu) 3-5 ... meci in care spre uimirea mea... am avut bulan cu carul

mihai141106.03.2007 19:38

ETAPA 13

 

El_nin0_t0rr3s- Mihai1411 3-3 meci demn de el clasico

 

o revenire senzationala de la 3-0 pt tores :)

 

e blestemat,de fiecare data cand jucam ii dau gol in min 90,de data asta a fost autogol

Jo1n706.03.2007 19:43

Bezmetiqu_alex - Joker_sarbu 7-3

Blind1ro - Bezmetiqu_alex 3-10

golaveraj :))))

blindica06.03.2007 19:50

Etapa 13 - Blind1ro - Bezmetiqu_alex 3-10 13 goluri, cat etapa, adversar net superior, treaca de la mine ne stim de mult 8) ...

GOD07.03.2007 08:08

Bezmeticu-god_life00=0-3 Un portar excelent.

 

ETAPA 14

Danny1ok - God_life00=4-7 Un meci demn de Liga Campionilor.

Desfasurare:2-0

2-2

2-4

4-4

4-7

blindica07.03.2007 17:25

[etapa 12] Ady_adinho - Blind1ro 5-3 . AIUREA 8O .Bafta !

Jo1n707.03.2007 19:23
Bezmeticu-god_life00=0-3 Un portar excelent.

3 din 3 din aut :)

GOD07.03.2007 19:26

Nu conteaza cum ti-am dat GOLURILE conteaza ca am castigat BFt.

johnny0607.03.2007 19:30

Etapa 12: alex_filip2003 5-3 dragutzu_89

Etapa 13: danutz12345 0-3 alex_filip2003... ma mentin pe linia de plutire

GOD07.03.2007 19:32

Bv. filip.

dragutzu8907.03.2007 20:08

Etapa 12: alex_filip2003 5-3 dragutzu_89

destul de trist, diferenta a fost facuta de echipe: Chelsea si werder! ... :x

ady_4steaua07.03.2007 20:47

ady_adinho-joker sarbu 6-3...ce zi am avut 3 meciuri dintre care unu in cupa ..toate numai victorii..tot asa

ManiaCU08.03.2007 11:33

Etapa 14 : Hurricane_msg - Julica_maniaku 2-3 , meci ca-n filme 8) victorie in ultima faza dupa un gol foarte ciudat :)

dragutzu8908.03.2007 18:25

etapa 13 : Dragutzu_89 - Julica_maniaku 6-2

etapa 14 : Danutz12345 - Dragutzu_89 0-3

nyku_myhay08.03.2007 18:35

hurricane_msg - jok3r_sarbu : 4-2

GOD08.03.2007 18:52

power mai traiesti?? :?:

alin_jeleu08.03.2007 22:36

Etapa 13

Tottenham(alin_jeleu) - Arsenal(danny1ok) 3-4

PoWeR09.03.2007 05:10

da oameni buni ... aici sunt :)

«1111213141529»