FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1121314151629»
ady_4steaua09.03.2007 09:06

pana luni sunt plecat (sper) :lol: ..cei care au etape cu mine sa nu aive un soc dak nu sunt online

GOD09.03.2007 12:37

power mai esti man,nu dau de power deloc.

alin_jeleu09.03.2007 12:42

da, nici eu nu dau de el...

PoWeR09.03.2007 12:52

nici eu :wink:

GOD09.03.2007 12:57

Buna asta ma,da intra sa jucam ca maine plec.

PoWeR09.03.2007 13:59

God_life00 - Power_steaua_6 1-2 ... victorie importanta dupa un meci echilibrat

GOD09.03.2007 14:00

Am ratat mult am jucat cu prea mult respect fata de adversar bv. power.

blindica09.03.2007 15:25

Etapa 14 -> Power_steaua_6 (INTER) - Blind1ro ( JUVENTUS) 1-2 Oh lala :wink:

alin_jeleu09.03.2007 17:30

Etapa 12

Inter(power_steaua_6) - Tottenham(alin_jeleu) 2-5

PoWeR09.03.2007 17:31

conexiune jenanta ...

alin_jeleu09.03.2007 21:40

da, stiu... oricum, indiferent de conexiune... meritam sa castig... si cand a mers bine am ratat enorm....

GOD09.03.2007 22:33

jeleu mie imi spui de ratari intreaba-l pe power cum a fost meciu TRIST TRIST mi-a smuls o lacrima. :D

DannY_110.03.2007 16:53

Vreau si eu amanarea meciului cu El_nino k n-am apucat sa jucam;Ms

Jo1n711.03.2007 08:27

clasament..etape 45.gif

GOD11.03.2007 08:30

Chiar as vrea un CLASAMENT si niste etape ca m-am plictisit.

johnny0611.03.2007 11:54

ionutz, mai intra pe forum ca lumea te cauta :lol:

PoWeR11.03.2007 12:57

lasa-l ma sa dea ture cu masina :D

i0nutz8311.03.2007 15:36

Etape noi. Clasament maine ! :)

PoWeR11.03.2007 18:51

am un retur la dispozitie sa mai schimb ceva ... altfel fac rocada cu ionutz :P

El_nin0_T0rr3s11.03.2007 19:48

jelica - torres : 4-3

 

felicitari!

alin_jeleu11.03.2007 19:50

Etapa 16

Manchester(danutz12345) - Tottenham(alin_jeleu)0-3 ... arata bine 8) desi s-a retras

Etapa 17

Tottenham(alin_jeleu) - Barcelona(el_nin0_t0rr3s) 4-3 ... ms :)

Jo1n711.03.2007 19:51

gg jelica..oricine ai fi :roll:

et15

Pvrami - Bezmetiqu_alex 0-3

et17

Hurricane_msg - Bezmetiqu_alex 2-5

-------------------------------

se pare ca e jeleu, nu e de bine :)

PoWeR11.03.2007 20:01

hai sa ma laud si eu cu ceva:

 

Etapa 16: Power_steaua_6 - Pvrami 3-0 :D

GOD11.03.2007 21:30

ETAPA 17

God_life00 - Danutz12345=3-0 Hattrick Leo Franco,numa cu Capu :D:D

 

app:Mihai daca vrei sa jucam etapa scoate-ma de la Ignore.

blindica11.03.2007 21:32

Etapa 15 : Blind1ro - Danny1ok 4-8 Meci in familie... :lol: A fost un fault care mi-a rupt firu` cand egalam. Bafta danny :oops:

«1121314151629»