pana luni sunt plecat (sper) :lol: ..cei care au etape cu mine sa nu aive un soc dak nu sunt online
pana luni sunt plecat (sper) :lol: ..cei care au etape cu mine sa nu aive un soc dak nu sunt online
power mai esti man,nu dau de power deloc.
da, nici eu nu dau de el...
nici eu :wink:
Buna asta ma,da intra sa jucam ca maine plec.
God_life00 - Power_steaua_6 1-2 ... victorie importanta dupa un meci echilibrat
Am ratat mult am jucat cu prea mult respect fata de adversar bv. power.
Etapa 14 -> Power_steaua_6 (INTER) - Blind1ro ( JUVENTUS) 1-2 Oh lala :wink:
Etapa 12
Inter(power_steaua_6) - Tottenham(alin_jeleu) 2-5
conexiune jenanta ...
da, stiu... oricum, indiferent de conexiune... meritam sa castig... si cand a mers bine am ratat enorm....
jeleu mie imi spui de ratari intreaba-l pe power cum a fost meciu TRIST TRIST mi-a smuls o lacrima. ![]()
Vreau si eu amanarea meciului cu El_nino k n-am apucat sa jucam;Ms
clasament..etape ![]()
Chiar as vrea un CLASAMENT si niste etape ca m-am plictisit.
ionutz, mai intra pe forum ca lumea te cauta :lol:
lasa-l ma sa dea ture cu masina ![]()
Etape noi. Clasament maine ! ![]()
am un retur la dispozitie sa mai schimb ceva ... altfel fac rocada cu ionutz ![]()
jelica - torres : 4-3
felicitari!
Etapa 16
Manchester(danutz12345) - Tottenham(alin_jeleu)0-3 ... arata bine 8) desi s-a retras
Etapa 17
Tottenham(alin_jeleu) - Barcelona(el_nin0_t0rr3s) 4-3 ... ms ![]()
gg jelica..oricine ai fi :roll:
et15
Pvrami - Bezmetiqu_alex 0-3
et17
Hurricane_msg - Bezmetiqu_alex 2-5
-------------------------------
se pare ca e jeleu, nu e de bine ![]()
hai sa ma laud si eu cu ceva:
Etapa 16: Power_steaua_6 - Pvrami 3-0 ![]()
ETAPA 17
God_life00 - Danutz12345=3-0 Hattrick Leo Franco,numa cu Capu ![]()
![]()
app:Mihai daca vrei sa jucam etapa scoate-ma de la Ignore.
Etapa 15 : Blind1ro - Danny1ok 4-8 Meci in familie... :lol: A fost un fault care mi-a rupt firu` cand egalam. Bafta danny ![]()