FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«12329»
i0nutz8317.02.2007 10:57

Bla.

PoWeR17.02.2007 10:59

Sper sa fie un sezon la fel de bun ca si cel anterior ... obiectiv: clasare in fata lui filip :D

GOD17.02.2007 11:01

LoL ce etape am.

Depinde foarte mult cum incep.

johnny0617.02.2007 11:45

etapa I : alex_filip 6-5 god... !! saracu face k si kamaciuki si zice k ii 5-5 !! la pauza era 4-2 si dupaia a fost 3-2 pt el k sa intrerupt!! O zis k are print screen si dupaia k o uitat sa il salveze !! oricum o fost 6-5 pt mine! Am si tras un pic de timp ultimele 3 minute !!Bafta god !! sper sa nu retrogradezi si invatza sa pierzi :) nu mai cauta motive aiurea !! pacat k o mers perfect si nu ai mai putut acuza conexiunea :D

GOD17.02.2007 11:54

Pai a fost 3-2 prima ,si a doua 2-3.

+Nu mi-ai dat mingia in repriza a doua ai inceput-o tot tu,si ai m-ai tras si de TIMP.

Am gresit eu ca nu am salvat primu print scren.

Oricum laso balta nu am nici o dovada,dar te oftici rau.

PoWeR17.02.2007 12:03

Aoleu ... cum a intrat asta in Liga I au inceput si postarile cu o gramada de greseli :(

xzique17.02.2007 12:23

Etapa 2: Prvrami - Danny1ok 6-1

DannY_117.02.2007 12:28

Obiectivul meu-salvarea de la retrogradare :x

johnny0617.02.2007 12:29

dak tu la minge ii zici "mingia" eu nu mai am ce comenta :D

alin_jeleu17.02.2007 12:31

foarte "speciale" etapele mele :(

i0nutz8317.02.2007 12:54

GOD: Daca nu vei inceta cu astfel de practici / posturi, sigur nu o sa te apuce prima etapa a returului pe forum! Ai "impuscat" primul avertisment.

 

Art. 11 – Avertismente

 

a) Jucatorii pot primi avertismente individuale daca au un comportament necivilizat la adresa adversarilor, supervizorilor sau a organizatorilor.

 

b) Jucatorii care au primit trei avertismente individuale vor fi exclusi din campionat pe durata sezonului in desfasurare si pe durata sezonului imediat urmator.

 

c) Avertismente se acorda in cazul posturilor consecutive, posturilor inutile, comportamentului necivilizat, etc.

nyku_myhay17.02.2007 14:50

ETAPA 1

danny1ok - jok3r_sarbu : 9-2

 

ETAPA 2

jok3r_sarbu - mihai1411 : 2-5

 

Debut cu stangul :( .Felicitari adversarilor, meciuri frumoase.Poate nu retrogradez :roll: Oricum tin sa-i multumesc lui Shay Given...un inger in poarta (altfel, daca era Kahn, luam fara numar :lol: ) :lol: :lol:

Jo1n717.02.2007 16:13

omg hurricane, 9 buzzuri in 3 ore...

nu e nevoie.sigur nu sunt online daca nu raspund :)

mihai141117.02.2007 18:15

etapa 1:Mihai1411 - Blind1ro 5-2 (2 rezultate identice,cu joker si blind)

blindica17.02.2007 18:19

Etapa 1 : Blind1ro - Mihai1441 2-5 Cu Realu` ala si la valoarea ta ma asteptam la mai mult decat 4 mingi degajate peste aparare spre Robinho pt gol...Succes :idea:

xzique17.02.2007 19:05
Cu Realu` ala si la valoarea ta ma asteptam la mai mult decat 4 mingi degajate peste aparare spre Robinho pentru gol :idea:

 

O tactica de curtea scolii care strica tot farmecul jocului ...

dani@steaua4ever17.02.2007 20:18

e un bug nu e nici o tactica...

xzique17.02.2007 20:38

Si nu ar fi mai frumos sa se profite de un fotbal frumos in locul bug-urilor ?

DannY_117.02.2007 21:17

Sutul bomba pe jos e un alt bug mare al jocului :arrow:

Jo1n717.02.2007 21:18

daca tot regulamentul e inspirat dupa cel din pgl, ar trebui interzis si sutu ala aici..torres stie de ce :))

PoWeR17.02.2007 21:23

corect ... aia ar fi si parerea mea ;)

Jo1n717.02.2007 23:41

Et1

Bezmetiqu_alex - Julica_maniaku 5-2

l-am pedepsit pt faulturile alea nesimtite :x

ManiaCU18.02.2007 00:00

Ai avut noroc cu ratarile mele din primele 10 min :wink: si ai avut noroc ca joci cu "mila" --> nu suport echipa asta si am un complex cand joc impotriva ei :( Faulturile fac parte din joc ! Ai vazut tu vreun cartonas rosu ??? eu nu :roll:

mihai141118.02.2007 10:30

dar cum vreti sa joc cu real ma?are jucatori buni la dribling sau sut?sa am si eu barca si driblez etc :P,am avut Manchester,driblam...si am luat-o rau

 

 

si sincer eu nu am rabdare sa construiesc,eu joc englezeste cu orice echipa....mingea la bataie,asa jucam si la 2005,doar ca apasam altceva + se poate contracara f simplu faza care o fac eu,f rar iau gol din faze de astea :)

GOD18.02.2007 13:25

danutz intra sa jucam meciu.

«12329»