FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1234529»
PoWeR19.02.2007 18:09

Etapa 1: Power_steaua_6 - Pvrami 5-2 ...

ady_4steaua19.02.2007 19:07

la vazut cineva pe mess pe hurricane ???

alin_jeleu19.02.2007 19:16

Tottenham(alin_jeleu) - Barcelona(el_nin0_t0rr3s) 2-2 cu mici neintelegeri... bafta torres

i0nutz8319.02.2007 19:23

el_nin0, uita`te, serie B s`apropie ! dub dub dub !

Prodigy_andrey19.02.2007 19:26

DEci jeleu tot respectu` tot asa frate ;)

i0nutz8319.02.2007 19:28

jeleu si dragutzu si toti care ii pun piedica lu' nin0: +1 pct ! Fara numar, fara numar :)

El_nin0_T0rr3s19.02.2007 19:29

jelica - torres : 2-2

 

bafta in continuare....care vine cu mine in B ? :roll: ... ioane pot face schimb cu danny ? sa iau eu arsenal sa-i dau lui Barca?

johnny0619.02.2007 19:31

precum in divizia inferioara, asteptam un clasament si etape noi...

i0nutz8319.02.2007 19:31

Din pacate nu. Echipele alese se pastreaza pana la finalul sezonului !

PoWeR19.02.2007 19:35

pfuay ... astea da rezultate ... ce inceput nebun de sezon :twisted:

DannY_119.02.2007 19:40

Noi nu primim etape noi?Si restantele sa se joace tot pana joi ca in B :P :lol:

i0nutz8319.02.2007 19:41

Pai clasament si etape noi maine seara, pentru ca la voi primele etape au fost puse cu intarziere!

 

@power: schimba si tu avatarul ca s-a dus modelul ala de tricou de vreo juma' de an :P

Jo1n719.02.2007 20:02

hurricane sper sa intrii pana maine seara pe mess..ca altfel :-" :roll:

PoWeR19.02.2007 20:05

Astept sa apara echipamentul pentru sezonul viitor :)

dani@steaua4ever19.02.2007 20:57

eu nu ma supar sa fak skimb de ekipe..vreau barcaaaa inapoi:((

Kiar k inceput nebun..dupa cum spuneam dak te obisnuiesti sa joci cu o echipa si treci la alta totu se skimba..vezi cazul lui el nino si al meu..ati faci joku dupa arsenal respectiv barca si cand o skimbi sa dus dracu totu.

PoWeR19.02.2007 21:11

el nino ... cum era, nu da vrabia din mana pentru cioara de pe gard ... asa ca daca te multumeai cu Arsenal, filozof erai :D

alin_jeleu19.02.2007 21:25

sau... astia veniti din B sunt chiar buni :)

ManiaCU19.02.2007 21:33

Nu va mai ... pe voi ca astia din B o sa faca instructie sezonul asta :wink: nu va mai eschivati ca vezi dom`le mi-am schimbat echipa siiii.... nu ma acomodez cu noua trupa , gazonul imi joaca feste etc,etc... :roll: Cei veniti din "B" o sa fie la inaltime.Mai putin "Godfather" ... totusi trebuie si putina minte la jocul asta :lol:

mihai141120.02.2007 11:03

asta e o prostie ca v-ati obisnuit cu echipa....sunteti roboti? pe danutz il inteleg ca orice sut cu Ronaldinho era gol mai mereu...dar valoarea nu ti-o arati cu Barcelona,ca oricine e bun cu ea

dragutzu8920.02.2007 12:25

cum puteti sa ziceti ca nu v-ati obisnuit cu echipe de top... eu ce sa zic de werder?! ( sezonul trecut am jucat cu Roma)

bine k... in primele doua etape am avut si noroc :oops:

GOD20.02.2007 14:32

Ei s-au obijnuit cu echipele lor,ca tot cu alea a jucat si SEZONu trecut.Si eu am jucat un meci ,trebuia sa joc mai multe sa iei o decizie despre mine.

dani@steaua4ever20.02.2007 16:46

ionutz sami amani si mie meciu cu god.mersi

hurricane_msg20.02.2007 17:00

io nu dau d cei doi adversari...nush c sa fac...nici d adversarul din cupa nu mai dau(oricum am jucat turul macar) :P

i0nutz8320.02.2007 17:58

20.00

 

untitledqn3.png

 

hurricane - adynho ANULAT

hurricane - bezmetiqu ANULAT

danutz - god_life00 amanat

 

Penalizari: hurricane 2p, bezmetiqu 1p, adynho 1p.

 

:!: * Nu aveti nicio scuza pentru a motiva nejucarea meciurilor de mai sus. Patru zile pentru doua etape e deja mult prea mult !

El_nin0_T0rr3s20.02.2007 18:15

sunt in B =))

«1234529»