FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«13456729»
biku00720.02.2007 20:37

iar ia g*d ban =))))

GOD20.02.2007 20:42

Imi pare rau de double post dar nu am fost atent.

Ps:Cedez eu primu ,si am o intrebare mai esti in Liga2 pe undeva,daca nu,numai face posturi aici.

GOD20.02.2007 20:42

Scuze iar,dar a fost o eroare pe FORUm nu sunt eu de vina.

alin_jeleu20.02.2007 20:47

doamne :))... ban la patrat :twisted: ... poate trece ionutz cu vederea, macar unul

biku00720.02.2007 20:48

:lol: de doua ori g*d ... ban pardon :P

PoWeR20.02.2007 20:53

vai de capu] tau mai piciule :roll:

johnny0620.02.2007 21:40

Etapa 3: alex_filip 5-2 joker_sarbu

i0nutz8321.02.2007 08:04

Restrictie GOD 3 zile pentru posturi consecutive repetate.

 

* Sincer, nici eu nu l-am vazut pe hurricane pe mess zilele astea. A incercat si el sa se scoata, postand cu o ora inaintea expirarii termenului de disputare al etapelor. Ar fi putut macar, in spiritul fair-play-ului sa ceara amanari. Dupa cum stau lucrurile, are toate sansele sa piarda ambele meciuri la masa verde.

mihai141121.02.2007 11:54

ETAPA 3

 

 

Mihai1411 - Pvrami 3-3...am dat un autogol,si am luat un gol dintr-un hent smf smf smf,Ronaldo lob pe langa poarta....e clar tre sa rotesc atacantii :D

 

aiurea rau faza cand e fault,cand tu intrii la minge si adversarul cade...sau hentul :(

xzique21.02.2007 11:56
ETAPA 3  

 

 

Mihai1411 - Pvrami  3-3...am dat un autogol,si am luat un gol dintr-un hent smf smf smf,Ronaldo lob pe langa poarta....e clar tre sa rotesc atacantii :D

 

Sa vezi ce pase dadea Casillas la Ronaldo, mama mama

:lol:

nyku_myhay21.02.2007 13:23

Etapa 4

jok3r_sarbu - danutz12345 : 2-6

 

macar imi dau cota de 2 goluri pe meci :lol: :lol:

xzique21.02.2007 14:20

Etapa 4: Pvrami - Alex_filip 1-1

DannY_121.02.2007 17:43

Etapa 4:Hurricane_msg-Danny1ok 2-7 :P ;joc din ce in ce mai bine cu'TUNARII' :P

ady_4steaua21.02.2007 19:36

power se pare ca nu prea ne intalnim(dar nici pe forum vad ca nu prea ai fost)sunt disponibil in fiecare seara cam de la 8 pana atunci sunt f ocupat..sper sa putem sa jucam meciu...da si tu un semn de viata

mihai141122.02.2007 13:39

ETAPA 4

 

Julica_maniaku - Mihai1411 5-2

ManiaCU22.02.2007 13:42

ETAPA 4. Julica_maniaku - Mihai1411 5-2 8) In final am reusit sa il bat pe Mihai , am reusit sa ii inving jocul schematic :twisted:

PoWeR22.02.2007 16:07

bravo maniakule ... vad ca victoria cu mine n-a fost chiar o intamplare :P

blindica22.02.2007 22:02

Etapa 3 : Danutz12345 - Blind1ro 3-5 (Man. Utd. vs Juve) Poate pierd la retur, DAR pana atunci...dedic victoria echipei Leverkusen sufocata de valoroasa si extraterestra, Barcelona.

dani@steaua4ever22.02.2007 22:07

Bv blind felicitari ai meritat sa castig..eu k deobicei nu pot sa leg nimic cu echipa asta totusi buna..eu sunt bun doar cu barca pt k jocul meu e facut dupa barca..dasta ma voi si retrage acuma pt k nu fak altceva decat sa ma enervez vazand k nu ami iese jocul de dinainte.

Doryz0r22.02.2007 22:27

nici eu nu pot sa joc nimik cu Manchester rezultatele mele spun totul mai bine ramaneam la bayern :(

alin_jeleu22.02.2007 22:54

haideti fratilor... schimbi echipa si ti se strica tot jocul, mie mi-e greu sa cred... si pana la urma e normal sa mai si pierzi, asta nu inseamna ca tre' sa te retragi...

mihai141123.02.2007 05:27

asta e oftica,cand nu mai castiga lumea,pac se retrage,mai ales acum cand s-a mai cernut sita si au ramas jucatorii buni :lol: ,mie unul nu prea imi place sa joc cu barca sa trag orice sut si sa fie gol e prea usor,dar danutz e robot,un meci cu el e fix la fel cu alte 10,la 2006 la fel juca,1 faza identica :D,acu cam la fel :lol: ,nu te retrage ma,ca e doar un joc,te-ai obisnuit sa castigi si gata acu cand ai pierdut 2 meciuri te retragi =))

PoWeR23.02.2007 05:34

ole ole .... gg blindelule :)

xzique23.02.2007 05:44

Eu cand v-am zis ca v-a fentat Blind cu Juve nu ati crezut :lol:

i0nutz8323.02.2007 08:01

*hurricane - adinho, hurricane - bezmetiqu 0-3 la mase verde.

Fara alte comentarii !

 

*danutz - god, cand aveti de gand sa jucati restanta?

«13456729»