FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«14567829»
adrienn18623.02.2007 10:04

andrey_gogo - adrienn186 6-5

se pare ca nu am memoria buna

Prodigy_andrey23.02.2007 10:12

trebuia la seria I :D

El_nin0_T0rr3s23.02.2007 10:45

Sunt dispus sa-i dau Barcelona lu danutz si sa imi dea Manchester sau daca nu sa imi aleg eu o ata echipa...si de 2 stele nu conteaza...numai sa ramana...daca se retrage imi iau si eu la revedere....nu vad ce competitie ar mai fi fara el...ar deveni fff plictisitor acest camp...si asa dupa ce mi-ati facut in cupa am un gust amar...am adus dovezi clare dar cine sa creada un campion? ma rog...mi se falfaie de cupa cum mi se falfaie si de fifa! ati ajuns mult prea departe! bafta barosane , adinho , god , blindica , jeleu , joker , maniacu , pvrami si filip! va respect!

alin_jeleu23.02.2007 11:00

pfffff... ce dreq sa mai zic... :(

ManiaCU23.02.2007 11:05

Ce v-a apucat fratilor ? :roll: :(

 

In cazul in care nu intra danny1ok pe net pana la 20:00 cand e termenul limita il rog pe Ionutz sa amane meciul cu el pt ca zilele astea nu ne-am gasit.Cand am fost eu pe net n-a fost el si invers.

Jo1n723.02.2007 11:23

mai mai torres, danutz etc, daca nu sunteti pe primele locuri e aiurea a?

blindel trebuia sa retraga de 2 camp incoa daca ne luam dupa ideile voastre, da uite ca a progresat.

hai sa nu mai jucam fifa, sa incheiem camp ca nu e torres pe 1 si danutz pe 2. :roll:

lame.

dani@steaua4ever23.02.2007 11:36

Nu e vb k nus pe 1 lok sau pe 2 3 etc e vb k nu mai joc nimik cu echipa asta ..iar dak altii pot sa progreseze adik sa se mentina in 1 Liga e treaba lor.

Ionutz dupa cum am zis eu ma retrag deci god castiga meciu cu 3 0.

alin_jeleu23.02.2007 11:43

nu, daca te retragi... pierzi toate meciurile jucate cu 3-0

Prodigy_andrey23.02.2007 11:50

Ba danutz tu te-ai prostit la cap ?? o plecat anonim acuma pleci si tu ?? :o:O de torres nu-i bai :D Ia mai gandeste-te :) Vezi de ce am retrogradat k nu am echipa !! Insa tu ai echipa ff buna :) te mai antrenezi si u un pic :) si te obisnuiesti ;) Dak stii fifa te descurci si cum tu esti foarte bun sezonu viitor o sa fii iar campion cu orice echipa o sa ai :) Cum dreq sa-l lasi pe god sa castige cu 3-0 :)) :twisted: Deci nu te mai prostii si stai in campionat !! Dupa ce l-ai castigat de atatea ori ramanem fara cel mai bun jucator !! :(:( poi atunci ne retragem toti si se duce de rapa campionatu !!

El_nin0_T0rr3s23.02.2007 13:28

ca de obicei gogo ne incanta cu "inteligenta" lui.... :roll: ... vezi k ai gresit locul postului....tu la Liga 2...

 

P.S : daca ami ramanem 2-3 etape o sa ne reocupam pozitiile nu-i bai...eu n-am nik impotriva dar am zis clar...daca se retrage danutz ma retrag si eu...convingeti-l sa ramana si totu e ok...sau sa-l convinga cineva pe Ion sa ma lase sa-i dau barca lu danutz si iau eu orice echipa...si de 2 stele...nu conteaza...asta ca sa vedeti ca nu-s asa cum ma considera unii dontre voi! :evil: ..

GOD23.02.2007 13:33

Lolza tores cum ma sa te retragi,nu are rost deloc,iar danut nu inteleg dc se retrage tu nu ai testat echipa la ineput.

Mai linistitiva asta e mai si pierdeti e normal nu castigi mereu.

Hai rasganditi-va!

Dani200523.02.2007 13:35

citeste si u posturile de mai sus :wink:

ady_4steaua23.02.2007 15:19

vreau so yo aman meciu cu powerdak nu jucam pana la 8 ,dak se poate, chiar dak power trebuia sa faca asta pt ca yo am vrut sas joc dar el na putut..si cu retragerile astea bagativa mintile in cap ca e doar de distractie doar nu jucam pe bani sau pe neveste :lol:

hurricane_msg23.02.2007 15:31
Etapa 3:Power_steaua_6 - Hurricane_msg = 4 - 4
i0nutz8324.02.2007 09:32

untitledcw6.png

 

Amanate: julica_maniaku - danny1ok

adinho - power_steaua

 

Retras: danutz12345 (toate meciurile ii vor fi omologate cu 0-3. Poate reveni in campionat in toamna, la prima editie in care vom juca fifa 08 ).

 

Etape noi !

Prodigy_andrey24.02.2007 10:40

ce ciudata ii Liga I numa necunsocutzi !! cu cateva exceptzii :) filip torres adinho hurricane blind Mihai .... etc :( ce ciudat

GOD24.02.2007 11:30

ETAPA 7

God_life00 - Joker_sarbu=6-3

Frumos meci.

nyku_myhay24.02.2007 11:31

aha..meci frumos...

 

:!: :!: va rog spuneti-mi si mie o formula mai buna...k nu stiu ce sa mai joc... :(

Jo1n724.02.2007 13:04

Et6

Bezmetiqu_alex - Danny1ok 5-2

mihai141124.02.2007 13:10

@ joker,4-3-1-2 e cea mai eficienta dupa parerea mea

 

 

ETAPA 6

 

Ady_adinho - Mihai1411 0-6,dupa 2 infrangeri sezonul trecut in fata lui Adi,a venit revansa :P

ady_4steaua24.02.2007 13:13

vorbeam la tel :( ..ma oftic

alin_jeleu24.02.2007 13:15

Etapa 6

Newcastle(joker_sarbu) - Tottenham(alin_jeleu) 0-5

nyku_myhay24.02.2007 13:15

@Mihai: si dupaia sa ajung k danutz :))...ms oricum.O sa o incerc si p-asta...poate iese ceva:)

DannY_124.02.2007 13:47

Etapa 5:Danny1ok-Ady_adinho 5-2

hurricane_msg24.02.2007 13:51
Etapa 5: Mihai1411 - Hurricane_msg = 3 - 3
«14567829»