FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«15678929»
mihai141124.02.2007 13:53

ETAPA 5

 

Mihai1411 - Hurricane_msg 3-3

 

acu inteleg dc a retrogradat ionutz....faza cu Ronaldo,dribleaza si portarul...si central de la marginea careului de 16m...trage pesteeeee poartaaaa

:?

johnny0624.02.2007 14:13

Etapa 6: hurricane_msg 1-4 alex_filip2003

GOD24.02.2007 18:43

ETAPA 6

Blind1ro - God_life00=2-4

blindica24.02.2007 18:49

Etapa 6 - Blind1ro - God_Life 2-4 In principiu am ratat cam cand nu trebuia, cine a marcat la momentul potrivit a castigat, pentru prima data cand nu m-a suparat G*D 8) ...dar e timp.

nyku_myhay24.02.2007 19:21

ETAPA 5

el_nino_tores - jok3r_Sarbu : 7-4

meci frumos...mai-mai sa-i daram barele de cate ori le-am nimerit...asta e..bv tores...va salut din B sezonu` viitor :(

alin_jeleu24.02.2007 22:54

Etapa 5

Tottenham(alin_jeleu) - Juventus(blind1ro) 7-4 ... respectele mele blind 8)

El_nin0_T0rr3s25.02.2007 16:36

el_nin0 - rami : 7-3

alin_jeleu25.02.2007 17:58

eu cum Dumnezeu nu reusesc sa dau de rami? :(

El_nin0_T0rr3s25.02.2007 18:16

sta pe invizibil tot timpul :)

GOD25.02.2007 18:49

Eu nu dau de dragutzu stie cineva ,ceva de el?

ManiaCU25.02.2007 19:16

ETAPA 7...El_nin0_t0rr3s- Julica_maniaku 3-3

alin_jeleu25.02.2007 20:20

Etapa 7

Tottenham(alin_jeleu) - Lyon(pvrami) 3-1 cam multe ratari rami... dar gg :)

xzique25.02.2007 20:21

ETAPA 5: Danutz12345 - Pvrami 0-3

ETAPA 6: Pvrami - El_nin0_t0rr3s 3-7

ETAPA 7: Alin_jeleu - Pvrami 3-1

 

P.S: Felicitari Alin, are cel mai frumos si mai cursiv stil de joc.

alin_jeleu25.02.2007 20:45

ms :oops:

ManiaCU25.02.2007 22:04

ETAPA 3...Danny1ok - Julica_maniaku 5-5 , meci de meci !

DannY_125.02.2007 22:06

Etapa 3:Danny1ok-Julica_Maniaku 5-5;dupa ce stadionul 'tunarilor' Emirates a fost suspendat din motive necunoscute,meciul s-a jucat pe terenul unei div.3 din Anglia.Me 8) MEci foarte spectaculos!Bafta Maniaku

 

 

P.S.Am batut la penaltiuri :P :wink:

dragutzu8926.02.2007 14:33

blind1ro - dragutzu_89 4-2

uite asa ma duc la fund...

blindica26.02.2007 15:09

[ETAPA 7 ] Blind1ro - Dragutzu_89 4-2 8) , oricum retrogradez.

dragutzu8926.02.2007 17:22

etapa 5: God_life00 - Dragutzu_89 4-4 ( egalat in minutul 90+ )

trist dar adevarat! :(

GOD26.02.2007 17:25

trist,lolza ce zici de 2 ramase singur cu portaru alu TORES,+una care ai scos de pe linie da sa dus cu 100km/h.

Doamne cat ghinion am.

Nui nimik obictiv clasarea in primi 10 asa de inceput din sezonu viitor CAMPIONATU.

i0nutz8326.02.2007 17:27

@GOD: incearca sa nu mai faultezi limba romana. mersi !

alin_jeleu26.02.2007 17:32

si GOD... ziceai ca ma ajungi, nu? :lol:

GOD26.02.2007 18:09

bv ma tu ai mai mult norok,eu mereu am CONDUS si apoi am luat bataie sau am facut egal.

 

''Torres por fin marcó al Madrid. El 'niño' recoge un pase atrás de Galletti, controla y la cruza lejos del alcance de Casillas. El Atlético se adelantaba. ''

''Aitor Ocio comete un penalti sobre Agüero y Torres es el encargado de lanzar la pena máxima. Tras la parada de palop, Pablo coge el rechace y maquilla el resultado atlético en el Pizjuán.''

Jo1n726.02.2007 18:43

nu dau de Mihai si power.. :roll:

am vb cu Mihai sambata, am zis sa jucam alta dat..in fine..maine vin dupa 8..si ca sa nu am surpriza de data trecuta cu hurricane, meciurile vreau sa fie amanate in caz ca nu le joc

ady_4steaua26.02.2007 20:19

mas simti onorat dak power ar vrea sa jucam meciu pe care l-am amanat in contu meu cand el trebyuia sa il amane..deja ma disper

«15678929»