-Offtopic- God are obiective cum are firma de securitate unde lucrez eu :lol: :lol: , cum ai ajuns in clasa a 8 a cu toate greselile alea
...
-Offtopic- God are obiective cum are firma de securitate unde lucrez eu :lol: :lol: , cum ai ajuns in clasa a 8 a cu toate greselile alea
...
Etapa 7: alex_filip2003 4-5 ady_adinho... vine si prima infrangere dupa un meci spectaculos dar si cu mult ghinion pentru mine ![]()
Alex_filip - Julica_maniaku 5-7 8) dupa prima vine si a 2 a ![]()
si sunt din ce in ce mai aproape de primul loc... daca nu chiar acolo ![]()
dupa infrangeri ca astea sa te mai tot bati pentru titlu. azi nu am avut deloc noroc. am incasat niste goluri de cred ca am albit.
astazi sper sa reusesc si eu sa joc ... scuze adynho pt intarziere ![]()
ETAPA 7
Mihai1411 - Bezmetiqu_alex 4-3
joc din ce in ce mai slab,e varza rau Real Madrid,mai bine luam orice alta echipa
(
power, pe la ce ora poti juca?
acum de exemplu ![]()
joc din ce in ce mai slab,e varza rau Real Madrid,mai bine luam orice alta echipa
(
Diferenta e imensa intre real si barca. Chiar nu ma asteptam..
joc din ce in ce mai slab,e varza rau Real Madrid,mai bine luam orice alta echipa
Facem schimb daca vrei :lol:
etapa 6: Dragutzu_89 - Power_steaua_6 4-3
am revenit de la 0-3 !
a fost un joc norokos: pt mine ca am revenit de al 0-3 si pt el ca a avut 0-3 cu toate ca s-a aparat mai mereu
:lol: bafta power
Norocos ai fost si cu mine.
Ca a scos portaru ala al tau si ai avut 4 ocazi 4 goluri + ai revenit e la 3-1.
1+2 meciuri restante power; 1h 10 min ramase.
Etape noi !

cine e pe primul loc?
cine? cine?
ce am decazut ... haideti bezmetiqu si dany1ok la meciuri ![]()
Ohoooooo ce bine sunt cred ca trag la campionat bv jeleu.
power_steaua_6 - danny1ok 3-6 ... dezastru, incepe sa nu`mi mai pese :lol:
as vrea si eu amanarea meciului cu bezmetiqu .. ms ![]()
Ohoooooo ce bine sunt cred ca trag la campionat bv jeleu.
nu intzeleg !!
probabil cea mai echilibrata editie de campionat. daca nu pierdeam cum am pierdut meciurile cu maniaku si cu adinho eram eu in locul tau jeleu... ai grija de locul 1, pastreaza-l curat ca vine eu 8)
ETAPA 8
Pvrami - God_life00=3-7
Moama am dat una direct la vinclu din vole ,ba da sa dus direct intre bari acolo le-a luat pe amandoua.
GG pvrami pe mai departe.
Pentru cateva momente sunt pe PRIMU LOC.
tu chiar traiesti intens jocu asta ha? ![]()
u stii ce vb ??GG pvrami pe mai departe :o
ma da stii unde, exact la incheietura frate =))