FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«167891029»
blindica26.02.2007 20:31

-Offtopic- God are obiective cum are firma de securitate unde lucrez eu :lol: :lol: , cum ai ajuns in clasa a 8 a cu toate greselile alea :)...

johnny0626.02.2007 21:05

Etapa 7: alex_filip2003 4-5 ady_adinho... vine si prima infrangere dupa un meci spectaculos dar si cu mult ghinion pentru mine :(

ManiaCU26.02.2007 21:29

Alex_filip - Julica_maniaku 5-7 8) dupa prima vine si a 2 a :D

alin_jeleu26.02.2007 21:31

si sunt din ce in ce mai aproape de primul loc... daca nu chiar acolo :D

johnny0626.02.2007 21:32

dupa infrangeri ca astea sa te mai tot bati pentru titlu. azi nu am avut deloc noroc. am incasat niste goluri de cred ca am albit.

PoWeR27.02.2007 08:13

astazi sper sa reusesc si eu sa joc ... scuze adynho pt intarziere :D

mihai141127.02.2007 09:19

ETAPA 7

 

Mihai1411 - Bezmetiqu_alex 4-3

 

 

joc din ce in ce mai slab,e varza rau Real Madrid,mai bine luam orice alta echipa :((

dragutzu8927.02.2007 11:23

power, pe la ce ora poti juca?

PoWeR27.02.2007 13:51

acum de exemplu :)

i0nutz8327.02.2007 16:33

joc din ce in ce mai slab,e varza rau Real Madrid,mai bine luam orice alta echipa :((

 

Diferenta e imensa intre real si barca. Chiar nu ma asteptam..

GOD27.02.2007 16:35
joc din ce in ce mai slab,e varza rau Real Madrid,mai bine luam orice alta echipa  :(

 

Facem schimb daca vrei :lol:

dragutzu8927.02.2007 16:38

etapa 6: Dragutzu_89 - Power_steaua_6 4-3

am revenit de la 0-3 !

a fost un joc norokos: pt mine ca am revenit de al 0-3 si pt el ca a avut 0-3 cu toate ca s-a aparat mai mereu

:lol: bafta power

GOD27.02.2007 16:41

Norocos ai fost si cu mine.

dragutzu8927.02.2007 16:47
:| in meciul cu tine ai egalat in minutu 90+ ... ;)) ce norok am avut! =))
GOD27.02.2007 16:48

Ca a scos portaru ala al tau si ai avut 4 ocazi 4 goluri + ai revenit e la 3-1.

i0nutz8327.02.2007 16:53

1+2 meciuri restante power; 1h 10 min ramase.

 

Etape noi !

 

untitledgi7.png

alin_jeleu27.02.2007 17:03

cine e pe primul loc? :D cine? cine?

PoWeR27.02.2007 17:10

ce am decazut ... haideti bezmetiqu si dany1ok la meciuri :D

GOD27.02.2007 17:21

Ohoooooo ce bine sunt cred ca trag la campionat bv jeleu.

PoWeR27.02.2007 17:22

power_steaua_6 - danny1ok 3-6 ... dezastru, incepe sa nu`mi mai pese :lol:

 

as vrea si eu amanarea meciului cu bezmetiqu .. ms ;)

Prodigy_andrey27.02.2007 17:48
Ohoooooo ce bine sunt cred ca trag la campionat bv jeleu.

 

nu intzeleg !!

johnny0627.02.2007 17:51

probabil cea mai echilibrata editie de campionat. daca nu pierdeam cum am pierdut meciurile cu maniaku si cu adinho eram eu in locul tau jeleu... ai grija de locul 1, pastreaza-l curat ca vine eu 8)

GOD27.02.2007 18:06

ETAPA 8

Pvrami - God_life00=3-7

Moama am dat una direct la vinclu din vole ,ba da sa dus direct intre bari acolo le-a luat pe amandoua.

GG pvrami pe mai departe.

 

Pentru cateva momente sunt pe PRIMU LOC.

Prodigy_andrey27.02.2007 18:51

tu chiar traiesti intens jocu asta ha? :)

GG pvrami pe mai departe :o

u stii ce vb ??
Jo1n727.02.2007 18:56

ma da stii unde, exact la incheietura frate =))

«167891029»