FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«18910111229»
mihai141128.02.2007 14:41

cu mine nu a tras de timp :)

Prodigy_andrey28.02.2007 14:57

aa crek tu esti ala

stie el cel mai bine si anume sa "paseze"
johnny0628.02.2007 15:12

Etapa 9: alex_filip2003 5-4 power_6_steaua... la 3-1 pentru el am cedat nervos si am luat un rosu la drogba. ce s-a intamplat dupa tine de domeniul basmelor.

PoWeR28.02.2007 15:36

deci cred ca am fost blestemat sau ceva ... e inexplicabil cum pierd toate meciurile pe care le domin si in care am la un moment dat avantaj clar ... pacat ...

johnny0628.02.2007 15:41

va urez tuturor sa treceti prin momente dinastea: de la agonie la extaz... dar nu impotriva mea :lol:

ManiaCU28.02.2007 16:32
* julica_maniaku - god 3-0.

 

Multumesc Ionutz ca mi-ai dat dreptate.Pana acum n-am avut nici un fel de problema sau scandal cu vreun user dar baietzasul asta "God" e teribil rau.Sper sa nu mai am probleme cu el de aici incolo,poate se mai maturizeaza si el umpic 8O

marianb28.02.2007 18:47

speranta moare ultima !!!!!!!!!!

El_nin0_T0rr3s28.02.2007 19:15

el_nin0 - adinho : 4-1

 

am avut bulan :lol:

alin_jeleu28.02.2007 19:17

hurricane traieste? :roll:

El_nin0_T0rr3s28.02.2007 19:25

cred k a facut infract dupa meciu' cu mine =))

alin_jeleu28.02.2007 19:45

trist... :))

blindica28.02.2007 20:45

Etapa 9 - Blind1ro - Pvrami 6-0 Hihi 8) .

Jo1n728.02.2007 21:57

power suferi de invisible? :roll:

ps:

Et8:

Bezmetiqu_alex - Alex_filip 4-4 :|

mihai141101.03.2007 13:47

power este foarte ocupat cica,saracutii probabil muncesc de la 7 dimineata pana la 6 seara ca altii :?

PoWeR01.03.2007 18:08

Mihaita, nu e treaba ta sa iti dai cu parerea despre programul meu :wink:

alin_jeleu01.03.2007 20:44

frate... mor, hurricane ala nu stie sa intre pe mess? a intrat 10 min, a jucat cu el nino... si de atunci, dracu l-a mai vazut

Jo1n701.03.2007 21:24

ehe..hurricane :))

ask me and adinho..

alin_jeleu01.03.2007 21:44

da, am vazut... macar voi ati castigat la masa verde

mihai141102.03.2007 09:09

pana sa ajungi tu la nivelul sa imi zici mie Mihaita,mai ai multe carti de mancat

 

toata lumea e ocupata pe aici de la un timp,cred ca o sa ne retragem marea majoritate pana la urma ca nu are rost sa iti faci nervi pt niste copii,de la un timp sunt tot mai multe arfe de la niste oameni de 2 lei,jigniri etc desi sunt cu 4-5-6 etc ani mai mici si ar trebui respect,asta e fiecare cu iqul lui

Jo1n702.03.2007 11:47

Et5 restanta

Power_steaua_6 - Bezmetiqu_alex 1-2

 

edit: power lasa-ma ca 80% din Liga asta jucati cu pasa de la portar pe atacant..penibil!

ai avut o ocazie si ai dat gol, ar trebui sa fii multumit.

aa..si mi-am adus aminte : dai escape in faza langa careu speri sa nu fiu atent cand revii si sa dai gol..asta e penibil.

PoWeR02.03.2007 11:49

asta este ... incet dar sigur spre Liga II ... paote macar acolo intalnesc jucatori care joaca ceva, nu dau numai pase in spate, la portar :evil:

 

edit: nu am chef de scandaluri, astept returul :wink:

 

 

PS: mihai1411 merg la fotbal si vin cam pe la 18.00 ... sper sa intri sa jucam :wink:

alin_jeleu02.03.2007 12:19

si hurricane? :roll:

P.S.

a aparut:

Tottenham(alin_jeleu) - Liverpool(hurricane_msg)4-3 ... si tot pe primul loc

Jo1n702.03.2007 17:10

pana cand e data limita a urm 2 etape?

daca e pana marti e bine, daca e pana dum seara nu pot sa le joc.

asa ca ionutz sa-mi amani meciurile daca limita e pana dum seara.

PoWeR02.03.2007 17:39

:!: PoWeR - mihai1411 6-2 ... o gura de oxigen care inca imi mai da sanse de ramanere in Liga I

 

Mihai, cred ca ai gresit cand ai luat realul :wink:

mihai141102.03.2007 17:39

ETAPA 8

Power_steaua_6 - Mihai1411 6-2,asta e :)

 

sa nu mai ziceti de mine ca joc cu pase lungi

«18910111229»