FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1101112131429»
El_nin0_T0rr3s05.03.2007 13:17

el_nin0 - bezmetiqu : 4-1

 

din min 75 m-am dezlantuit :lol: ....era 1-1...:)

 

bv mai bezmeticule si ti-am promis k nu trag de timp :)

Jo1n705.03.2007 13:18

JET!

El_nin0_T0rr3s05.03.2007 13:34

=)) alt ofticat....ti-am promis k te bat....las k poate ma bati in retur sau sezonu viitor k esti ffff bun :roll:

alin_jeleu05.03.2007 13:52

stai sa prind eu o echipa mai buna... si vezi tu cine-i cel mai bun :D

dragutzu8905.03.2007 13:57

gata, sunt acasa ... sunt pregatit sa imi joc etapele pana diseara la 20:00 ! :D

mihai141105.03.2007 15:31

ETAPA 10

Mihai1411 - Dragutzu_89 4-2

 

nu meritam victoria,un egal era echitabil tinand cont de ocaziile adversarului,prost rau joc cu real :(

dragutzu8905.03.2007 15:35

ETAPA 10

Mihai1411 - Dragutzu_89 4-2

 

felicitari Mihai :(

ady_4steaua05.03.2007 16:13

Lui god i sa ars placa video si nu poate juca nici un meci..asa ca meciurile care le are de disputat sa ii fie amanate

El_nin0_T0rr3s05.03.2007 17:53

el_nin0 - power : 3-1

PoWeR05.03.2007 17:53

urat ...

 

si totusi, clasament ? 8O

dragutzu8905.03.2007 18:11

amana-mi si mie etapa cu pvrami plz!

Dani200505.03.2007 18:35

poi nu s-a retras? 8O

dragutzu8905.03.2007 18:56

xzique = pvrami ? :?

atunci am castigat cu 3-0, sorry :lol:

PoWeR05.03.2007 19:39

mda ... si voi mai frecventati forumul :evil:

blindica05.03.2007 19:42

ETAPA 10 - Julica_maniaku - Blind1ro 1-1 Ciudat cum nu ma sincronizez cu hurricane, am postat ca pana azi luni sunt numa` dupa 19:00 din cauza serviciului si vad "nspe" mii de buzz-uri offline sau intra cate 5 min cand nu's la calc.NU STAU PE INVISIBLE CA ALTII! @ Mihai , ce-mi place ca "joci prost" si bati tot :lol: ...Bafta all !

hurricane_msg05.03.2007 20:36

hai ca m-am saturat...sa ii caut mereu o groaza pe toti...si apoi sa pierd meciurile doar pt ca zic ei ca nu m-au gasit

@blind: de unde stii u bai fratele meu ca eu stau cate 5 min? esti ghicitor in stele? te-am cautat d cand s-au afisat etapele si pana azi, inclusiv...

blindica05.03.2007 21:43

[ETAPA 11] Blind1ro - Hurricane_msg 4-3 Am fost egalat in min 88, am marcat in 90...ma batea gandu` prin 82 sa trag de timp, dar n-are rost. Good game, bafta 8)

ADelPiero05.03.2007 22:22
ETAPA 10  

Mihai1411 - Dragutzu_89 4-2

 

nu meritam victoria,un egal era echitabil tinand cont de ocaziile adversarului,prost rau joc cu real :(

 

mda... realu` vietii ... regret ca i`am ales... nici nu stiu daca prind sezonu viitor de divizia b...

mihai141106.03.2007 10:03

e aiurea rau,desi are jucatori buni,team chemistry e varza

 

blind am castigat un meci dupa nus cate infrangeri,sunt curios ce loc am in clasament

GOD06.03.2007 13:23

hurricane_msg-god_life00=2-5 Numa Goluri de GENERIC bv Mista si TORES(ala de la Atl.).

i0nutz8306.03.2007 15:56

untitledse3.png

 

De jucat (in 2 ore): julica_maniaku - joker_sarbu

 

*** Etape noi !

ManiaCU06.03.2007 16:03

julica_maniaku - joker_sarbu 3-3 ... scuzati intarzierea

i0nutz8306.03.2007 16:04

Anulat :D

PoWeR06.03.2007 16:07

slab de tot sezonul asta ... sper totusi sa ma salvez

GOD06.03.2007 16:10

Sper sa i-au un loc cat mai bun.Pana acu destul de bine

.

«1101112131429»