FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«12345629»
nyku_myhay20.02.2007 18:18

:roll: weeeeepa :D sunt si eu odata primu` in clasament :lol: :lol: :lol:

Prodigy_andrey20.02.2007 18:21
20.00

 

untitledqn3.png

 

hurricane - adynho ANULAT

hurricane - bezmetiqu ANULAT

danutz - god_life00 amanat

 

Penalizari: hurricane 2p, bezmetiqu 1p, adynho 1p.  

 

:!: * Nu aveti nicio scuza pentru a motiva nejucarea meciurilor de mai sus. Patru zile pentru doua etape e deja mult prea mult !

 

BV ALEX :D

johnny0620.02.2007 18:23

hopa!! el_nino, danutz, g*d, adynho si blindica in zona fierbinte :lol:

Jo1n720.02.2007 18:36

deci asta a fost cea mai mare nesimtire care am vazut-o din partea domnului zis hurricane.

nu a intrat 4 zile pe mess si intra in ultima zi si zice ca nu ne gaseste?

de acum incolo stau pe invizibil 2 zile si intru exact la data limita, cine nu e online 3 0.

incredibil!

 

cum sa fiu eu penalizat care am postat de 2 ori sapt asta ca nu-l gasesc pe hurricane?

se vede clar cine a fst vinovatul..hurricane la patrat :|

alin_jeleu20.02.2007 18:43

Etapa 3

Tottenham(alin_jeleu) - Werder(dragutzu_89) 6-2 ... prima victorie in Liga 1 8)

 

Etapa 4

Atletico(god_life00) - Tottenham(alin_jeleu) 4-3 ... ghinion :(

GOD20.02.2007 19:21

ETAPA 4

 

God_life00 - Alin_jeleu=4-3

 

In minutu 88 era 3-2 pentru. el.

Si am revenit INCREDIBIL.

Prodigy_andrey20.02.2007 19:31

bulan

Jo1n720.02.2007 19:32

Et4

Dragutzu_89 - Bezmetiqu_alex 2-4

El_nin0_T0rr3s20.02.2007 19:42

el_nin0 - blindica : 5-4

 

victorie in min 95 ca in sezonu trecut...de data asta...Deco i-a dat lovitura =))

 

bafta blind...and...iarta-ma :oops:

PoWeR20.02.2007 19:45

la cat de prost imi merge netul zilele astea sper sa pot juca etapele ...

blindica20.02.2007 19:47

Etapa 4 - Blind1ro - El_nino 4-5 Ce sa te iert ma, asa ai luat si titlu ala sa mor cu bulan...pangaresti numele Barcelonei, mai bine ramanea la danutz dupa ce vad...numa victorii in min 95. Pentru faza cu reluarea aia mai vb la retur, imi zici de Deco, dak aveai Arsenal acum te nimiceam.

 

P.S. - saptamana asta sunt acasa numa` dupa 20:00 , program prelungit la serviciu.

Jo1n720.02.2007 19:49

ahahah ce ma enerveaza astia care lasa reluarile la golurile de kko. :x

ady_4steaua20.02.2007 19:54
deci asta a fost cea mai mare nesimtire care am vazut-o din partea domnului zis hurricane.

nu a intrat 4 zile pe mess si intra in ultima zi si zice ca nu ne gaseste?

de acum incolo stau pe invizibil 2 zile si intru exact la data limita, cine nu e online 3 0.

incredibil!

 

cum sa fiu eu penalizat care am postat de 2 ori sapt asta ca nu-l gasesc pe hurricane?

se vede clar cine a fst vinovatul..hurricane la patrat :|

cum sa platim noi pt faptu ca hurricane nu a fost pe mess de 4-5 zile ..cum sa dau de el..ionutze pune frate regula sa lase un tel..ca il sunam..da dao dreaq dak si yo si alex am ajuns amandoi sa luam penalizari din cauza lui hurricane ca cica nu neam fii interesat de jucarea meciului... cum dreaq sa nu vreau sa joc dak am si postat ca nu dau de hurricane ...sa imi folosesc yo amanarile pt el..nu mi se pare corect..cer rejudecare si cred ca si alex e de acord..
GOD20.02.2007 20:02

atentie VINE BMB.

NU mi-a iesit nIMIK El ce sut dadea era GOL .

Nu am avut ce sa fac. e BUN.

El_nin0_T0rr3s20.02.2007 20:05

el_nin0 - God : 11-1

 

dane hai frate sa revenim pe locurile noastre vesnice :roll: ...

 

ofticati-va... :twisted: ...dedic victoria cu God lu' Blindica pt k a fost tovarasu meu dar pt un kkt de meci de fifa a ajuns sa ma urasca....ador sa chinui adversarii cand le dau gol in min 90! ...

 

who's next? :evil:

alin_jeleu20.02.2007 20:07

ai uitat cand plangeai ca ai facut 2-2 cu mine? :)

El_nin0_T0rr3s20.02.2007 20:12

oooh da...vesnicul avocat al lui blind...alt fost tovaras de-al meu... :roll:

GOD20.02.2007 20:28

Tores hai ca am facut si meciuri mai bune,parca mai bine joc in amicale.

Jo1n720.02.2007 20:29

ionutz sper sa iei masuri.

nu vezi ca suferim 2 din cauza unuia ca hurricane.

 

ps : Bezmetiqu_alex - Ady_adinho 4-5

alin_jeleu20.02.2007 20:30
oooh da...vesnicul avocat al lui blind...alt fost tovaras de-al meu... :roll:
tu ai zis ca nu mai am ce vb cu tine... si pana la urma blind n-a facut ca tine nici cand l-am eliminat din cupa...
El_nin0_T0rr3s20.02.2007 20:30

cand joci cu Atl Madrid ce crezi ca imi poti face fratioare? :lol:

biku00720.02.2007 20:33
el_nin0 - God : 11-1

se pare ca sezonul trecut echipa facea tot mai g*d ...

GOD20.02.2007 20:34

Adevaru ca OBECTIVUl meu e evitarea retrogradari si deabea sezonu viitor pune probleme la CAMPIONAT.

TOres pe cat facem pariu ca asta e ULTIMA INFRANGERE in SEZONU asta??(inafara de cele cu tine:d :D )

GOD20.02.2007 20:36
el_nin0 - God : 11-1

se pare ca sezonul trecut echipa facea tot mai g*d ...

 

Biku te rog sa nu vorbesti ,daca vrei facem 1-1 ,si apoi sa joci si cu TORES da nu sa se duca in fata porti si sa se intoarca sa joace cum a jucat cu mine.

El_nin0_T0rr3s20.02.2007 20:36

@jelica : hey hey...ce hotz mai esti... :D ...parca sa spun k imi trecuse dupa 5 min .... era logic sa fiu nervos pe moment...si asta doar din cauza conexiunii...am considerat acest egal ca pe o infrangere...dar m-au invatat si pe mine mai marii sa nu ma mai oftic du[a un meci de fifa ( nu-s eu la potential maxim sa reusesc asta dar peste 70% ) ... :P ...ms Ioane... invatza-l si pe blind...si pe danutz....ca si ala se oftica rau cand pierde...da ii trece la fel de repede ca si mie :twisted: ..

 

P.S : magistral meci pe Pro TV....Real - Bayern...dati fuga si uitati-va cei care stati pe forum acush...eu am TV-ul langa mine :)

«12345629»