FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«123429»
alin_jeleu18.02.2007 13:45

Etapa 1

Manchester(danutz12345) - Tottenham(alin_jeleu) 3-3 ... si cand te gandesti ca am condus cu 3-0 si m-a egalat in min 93 :(

mihai141118.02.2007 13:53

ce v-am zis,danutz fara barca e slab :P

dani@steaua4ever18.02.2007 14:23

e normal avand in vedere k de cand a aparut 07 eu doar cu barca am jucat..tot stilu meu si jocul meu e facut dupa ea..acum sa ma pui sa joc cu astia numi iese nimic pm...presing aparare atac totu e diferit ..si nu ma refer k nu al mai am pe etoo cu viteza sa dau pasa pe sus si sa ajung cu portaru 1 la 1 k oricum nu joc eu asa..

alin_jeleu18.02.2007 14:39

dar poate am fost eu bun... nu v-ati gandit? :roll:

mihai141118.02.2007 15:28

eh,inveti si cu Manchester,joaca alta asezare ca doar nu esti robot :P

blindica18.02.2007 19:30

Etapa 2 : Blind1ro - Alex_filip2003 1-6 : De ce frate e conexiunea de r***t in oficiale si super cand jucam amicale...N-o sa aflu niciodata, pana atunci 2 infrangeri in 2 etape. Bafta

i0nutz8318.02.2007 20:12

Probabil in oficiale joaca pe HIGH ;)

johnny0618.02.2007 20:39

acuma ma acuzati de sabotaj???? ce urmeaza??? coduri???.... dopaj??? :lol:

dragutzu8918.02.2007 21:39

etapa 2: dragutzu_89 - ady_adinho 4-1

ady_4steaua19.02.2007 07:45

puteam usor sa il bat dar a avut mare noroc am ratat cred ca 7-8 ocazii clare..soarta :lol: ..trebuie sa ma obijnuiesc si yo cu bayern ca nam facut cantonamentu :lol:

dragutzu8919.02.2007 13:50

etapa 1: el_nin0_t0rr3s - dragutzu_89 1-2

El_nin0_T0rr3s19.02.2007 14:04

el_nin0 - dragutzu : 1-2

 

felicitari :) ... sper sa-l bati si pe danutz :twisted: ... mi-e dor de Henry&Wallcot :cry: :cry: :cry:

PoWeR19.02.2007 14:04

mai mai mai ... asta da rezultat :)

alin_jeleu19.02.2007 14:48

dragutzu rastoarna liga1 :D

GOD19.02.2007 15:06

lolza bv mah,eu l-am antrenat.gg

i0nutz8319.02.2007 15:17

@god: tu i-ai antrenat pe toti.. acum culegi roadele :)

GOD19.02.2007 16:40

BA DA CHIAR NE-AM ANTRENAT TOATA pauza,am jucat numai meciuri cu el,si tactici.

dragutzu8919.02.2007 17:15

cu cine?

ManiaCU19.02.2007 17:15

etapa 2 : Julica_maniaku - Power_steaua_6 = 5-3

Prodigy_andrey19.02.2007 17:20
BA DA CHIAR NE-AM ANTRENAT TOATA pauza,am jucat numai meciuri cu el,si tactici.

 

cu cine?

 

=)) doamne =))

johnny0619.02.2007 17:26

campionatul asta a inceput foarte ciudat :?

GOD19.02.2007 17:27

iar ai venit ma aici,dute la Liga2 ,numai posta aici.

johnny0619.02.2007 17:30

ai grija ca poate faceti rocada la sfarsit

GOD19.02.2007 17:30

fac fac.aia e.

i0nutz8319.02.2007 17:39

offtopic !

«123429»