Etapa 1
Manchester(danutz12345) - Tottenham(alin_jeleu) 3-3 ... si cand te gandesti ca am condus cu 3-0 si m-a egalat in min 93 ![]()
Etapa 1
Manchester(danutz12345) - Tottenham(alin_jeleu) 3-3 ... si cand te gandesti ca am condus cu 3-0 si m-a egalat in min 93 ![]()
ce v-am zis,danutz fara barca e slab ![]()
e normal avand in vedere k de cand a aparut 07 eu doar cu barca am jucat..tot stilu meu si jocul meu e facut dupa ea..acum sa ma pui sa joc cu astia numi iese nimic pm...presing aparare atac totu e diferit ..si nu ma refer k nu al mai am pe etoo cu viteza sa dau pasa pe sus si sa ajung cu portaru 1 la 1 k oricum nu joc eu asa..
dar poate am fost eu bun... nu v-ati gandit? :roll:
eh,inveti si cu Manchester,joaca alta asezare ca doar nu esti robot ![]()
Etapa 2 : Blind1ro - Alex_filip2003 1-6 : De ce frate e conexiunea de r***t in oficiale si super cand jucam amicale...N-o sa aflu niciodata, pana atunci 2 infrangeri in 2 etape. Bafta
Probabil in oficiale joaca pe HIGH ![]()
acuma ma acuzati de sabotaj???? ce urmeaza??? coduri???.... dopaj??? :lol:
etapa 2: dragutzu_89 - ady_adinho 4-1
puteam usor sa il bat dar a avut mare noroc am ratat cred ca 7-8 ocazii clare..soarta :lol: ..trebuie sa ma obijnuiesc si yo cu bayern ca nam facut cantonamentu :lol:
etapa 1: el_nin0_t0rr3s - dragutzu_89 1-2
el_nin0 - dragutzu : 1-2
felicitari
... sper sa-l bati si pe danutz :twisted: ... mi-e dor de Henry&Wallcot :cry: :cry: :cry:
mai mai mai ... asta da rezultat ![]()
dragutzu rastoarna liga1 ![]()
lolza bv mah,eu l-am antrenat.gg
@god: tu i-ai antrenat pe toti.. acum culegi roadele ![]()
BA DA CHIAR NE-AM ANTRENAT TOATA pauza,am jucat numai meciuri cu el,si tactici.
cu cine?
etapa 2 : Julica_maniaku - Power_steaua_6 = 5-3
BA DA CHIAR NE-AM ANTRENAT TOATA pauza,am jucat numai meciuri cu el,si tactici.
cu cine?
=)) doamne =))
campionatul asta a inceput foarte ciudat :?
iar ai venit ma aici,dute la Liga2 ,numai posta aici.
ai grija ca poate faceti rocada la sfarsit
fac fac.aia e.
offtopic !