FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1131415161729»
nyku_myhay11.03.2007 22:28

danny1ok - jok3r_sarbu : 10-1

e clar :cry: ...Liga II :cry: ...

DannY_111.03.2007 22:35

Etapa 15:Blind1ro-Danny1ok 4-8

Etapa 16:Danny1ok-Joker_sarbu 10-1

Etapa 17:Prvrami-Danny1ok 0-3 :P

GOD11.03.2007 22:57

bv bv

PoWeR12.03.2007 11:31

ceva clasament ?

Jo1n712.03.2007 13:45

Et16

Bezmetiqu_alex - Julica_maniaku 4-2

de la 2 0 : :?

hurricane_msg12.03.2007 14:40
Etapa 16:Ady_adinho - Hurricane_msg = 2 - 5
mihai141112.03.2007 16:44

ETAPA 17

Joker_sarbu - Mihai1411 0-1

 

meci italienesc cu f putine ocazii si faulturi

johnny0612.03.2007 16:45

in asteptarea clasamentului promis... nu de alta dar sa ma mai vad odata pe locul 2 sau 3 pana joc cu go* si jeleu... :lol:

alin_jeleu12.03.2007 18:43

Etapa 15

Tottenham(alin_jeleu) - Chelsea(alex_filip) 1-1 pt el nino :((

johnny0612.03.2007 18:44

gata!! de acum cer arbitri straini la derby-uri :evil:

mihai141112.03.2007 18:55

ETAPA 16

Mihai1411 - Blind1ro 4-1

 

sper sa fi scapat de retrogradare,de mult nu m-am mai aparat asa bine ca in meciurile de azi

PoWeR12.03.2007 19:37

nuj ce sa fac sa reusesc si eu sa ma mentin in Liga I ... probabil ceva blaturi :D

mihai141112.03.2007 19:41

ETAPA 15

God_life00 - Mihai1411 5-4

 

nu am vazut asa ceva,sa nu mai ziceti de mine ca joc nus cum etc etc degajari bla bla,cand majoritatea abuzeaza de buguri,am luat 3 goluri din corner :(,am dat o bara in prelungiri,asta e

GOD12.03.2007 19:42

Etapa:15

God_life00 - Mihai1411=5-4

Etapa:16

God_life00-alex_filip=3-3

Etapa 17

danutz-god_life00=0-3

johnny0612.03.2007 19:48

Etapa 17: blind1ro 3-3 alex_filip2003... azi a fost ziua portilor deschise pentru mine. cu oricine as fi jucat i-as fi daruit un punct. eu ce sa fac: gol din lovitura libera de la jeleu, 2 mingi peste aparare ale lui blindica, gol din corner de la go* and I can call it a day. :cry:

PoWeR12.03.2007 20:00

bv johnny

johnny0612.03.2007 20:12

obiectiv pentru restul sezonului: sa termin in fata lui power :P

GOD12.03.2007 20:15

Obictiv sa il i-au macar odata pe jeleu ca numai la egalitate sunt,parca sunt BLESTEMAT . :D 8)

alin_jeleu12.03.2007 20:39

trist...

dragutzu8912.03.2007 20:41

etapa 17: Dragutzu_89 - Ady_adinho 1-2

etapa 15: Dragutzu_89 - Hurricane_msg 3-5

se lasa jos jos jos :lol:

blindica12.03.2007 20:50

Etapa 16 : Mihai1441- Blin1ro 4-1 Nu te-ai aparat bine, nici n-ai avut cine stie ce adversari, yo si joker, fruntasii retrogradarii.

 

Etapa 17 : Blind1ro - Alex_filip2003 3-3 Pentru Jeleu si Bezmetiqu. Bafta Alexe(filip) ,pt tine 8)

PoWeR12.03.2007 20:58

chiar ... care mai e situatia prin varf ... cine se lupta pt titlu ?

Jo1n713.03.2007 09:27

ionutz a uitat de tot de noi..fara clasament de 1 sapt :(

GOD13.03.2007 09:28

un clasament ceva??

ManiaCU13.03.2007 15:08

ETAPA 15 Julica_maniaku - Ady_adinho 5-2 ... hai Ionutz cu clasamentul !

«1131415161729»