danny1ok - jok3r_sarbu : 10-1
e clar :cry: ...Liga II :cry: ...
danny1ok - jok3r_sarbu : 10-1
e clar :cry: ...Liga II :cry: ...
Etapa 15:Blind1ro-Danny1ok 4-8
Etapa 16:Danny1ok-Joker_sarbu 10-1
Etapa 17:Prvrami-Danny1ok 0-3 ![]()
bv bv
ceva clasament ?
Et16
Bezmetiqu_alex - Julica_maniaku 4-2
de la 2 0 : :?
ETAPA 17
Joker_sarbu - Mihai1411 0-1
meci italienesc cu f putine ocazii si faulturi
in asteptarea clasamentului promis... nu de alta dar sa ma mai vad odata pe locul 2 sau 3 pana joc cu go* si jeleu... :lol:
Etapa 15
Tottenham(alin_jeleu) - Chelsea(alex_filip) 1-1 pt el nino
(
gata!! de acum cer arbitri straini la derby-uri :evil:
ETAPA 16
Mihai1411 - Blind1ro 4-1
sper sa fi scapat de retrogradare,de mult nu m-am mai aparat asa bine ca in meciurile de azi
nuj ce sa fac sa reusesc si eu sa ma mentin in Liga I ... probabil ceva blaturi ![]()
ETAPA 15
God_life00 - Mihai1411 5-4
nu am vazut asa ceva,sa nu mai ziceti de mine ca joc nus cum etc etc degajari bla bla,cand majoritatea abuzeaza de buguri,am luat 3 goluri din corner
,am dat o bara in prelungiri,asta e
Etapa:15
God_life00 - Mihai1411=5-4
Etapa:16
God_life00-alex_filip=3-3
Etapa 17
danutz-god_life00=0-3
Etapa 17: blind1ro 3-3 alex_filip2003... azi a fost ziua portilor deschise pentru mine. cu oricine as fi jucat i-as fi daruit un punct. eu ce sa fac: gol din lovitura libera de la jeleu, 2 mingi peste aparare ale lui blindica, gol din corner de la go* and I can call it a day. :cry:
bv johnny
obiectiv pentru restul sezonului: sa termin in fata lui power ![]()
Obictiv sa il i-au macar odata pe jeleu ca numai la egalitate sunt,parca sunt BLESTEMAT .
8)
trist...
etapa 17: Dragutzu_89 - Ady_adinho 1-2
etapa 15: Dragutzu_89 - Hurricane_msg 3-5
se lasa jos jos jos :lol:
Etapa 16 : Mihai1441- Blin1ro 4-1 Nu te-ai aparat bine, nici n-ai avut cine stie ce adversari, yo si joker, fruntasii retrogradarii.
Etapa 17 : Blind1ro - Alex_filip2003 3-3 Pentru Jeleu si Bezmetiqu. Bafta Alexe(filip) ,pt tine 8)
chiar ... care mai e situatia prin varf ... cine se lupta pt titlu ?
ionutz a uitat de tot de noi..fara clasament de 1 sapt ![]()
un clasament ceva??
ETAPA 15 Julica_maniaku - Ady_adinho 5-2 ... hai Ionutz cu clasamentul !