el_nin0 - dragutzu : 6-2
DATI REFRESH! :twisted:
el_nin0 - dragutzu : 6-2
DATI REFRESH! :twisted:
etapa 16: El_nin0_t0rr3s- Dragutzu_89 6-2
urat! foarte urat!
mi-a dat 4 din pase de la portar pe varf la care fundasii mei nu faceau nimic , unu aproape direct din conrner... si unu... pe bune... ca si in tur :wink:
cel putin stiu ca am condus cu 2-1 :lol:
sunt p 2...
lasa ca vine meciu direct :twisted:
Sunt pe 4 egalitate cu locu 3,la 1 pct de 2,si la 3 de 1.
E bine.
JELEU surpriza campionatului.(sa nu ma intelegi gresit joci extraordinar)
HEHE haiosuleVb serios
Filip parca merge la geografie :De la Petrosani :)Eu am aici in Deva
"corigentele"
si eu am olimpiada sambata la geografie ![]()
hoho...numai olimpici pe forumu` asta :lol: ...mai ales la geografie ![]()
bafta noua ![]()
P.S.: ioane, inainte de olimpiada am auzit ca merge bine o bautura, ca iti descalceste caile pe care merg informatiile prin creier :lol:
99% eu ajung la Deva in cursul serii de vineri. Echipa pleaca de maine (joi), eu o sa vin cu sefu'. Sa puneti palinca deoparte pentru sefu' vostru ![]()
PS Nu stiu inca la ce hotel o sa fim cazati. O sa aflu maine.
vreau si eu sa aman meciul cu maniaku pentru mai indata putin ![]()
etape spre cl

Etape noi !
hai ca inca se poate :lol:
@power: iti mai propui sa termini in fata mea? :lol:
Macar sunt lider detasat in ce priveste golurile inscrise ![]()
@filip ... impossible is nothing ![]()
ETAPA 19
Alin_jeleu-God_life00=2-6
Am jucat un meci incredibil de frumos.
Etapa 19
Atl. Madrid(god_life00) - Tottenham(alin_jeleu) 6-2 ... ![]()
ETAPA 20 Mihai1411 - Hurricane_msg 7-1
el_nin0 - blindelu : 6-1
bafta blind....sincer....eu nu-ti port pica... ![]()
Etapa 18 : Danutz12345 - Blind1ro 0-3 8)
Etapa 19 : Blind1ro - El_Nin0_Torr3s 1 - 6 :cry: Sincer, nu ma intereseaza ...
acum iti port :lol: .... gustu amar al infrangerii....stai linistit ca majoritatea s-au bucurat de acest gust sezonu asta.,, :roll: ...
god - el nin0 : 3-12 :roll:
nu a progresat deloc pustiulica
... tot peste 10 a luat si acum....am facut golaveraj de fiecare data :lol: ...
P.S : cel mai bun punctaj , cea mai buna aparare , cel mai bun atac din Liga 1 ... merit felicitari nu? :twisted:
Da eu ratez 3 singur cu portaru si 2 bari cu poarta goala dupa ce driblasem portaru lui.
Apoi la el sare mingia aia nush cum din jucatori mei si pac gol.
oricum bv.
iti zic eu ca e imposibil sa ai 30 de victorii din 30 de meciuri daca joci intr-un campionat in care ai adversari adevarati. cat despre cel mai bun si asa mai departe... pozitia din clasament reflecta valoarea. felicitari lui el_nin0 si jeleu, si go*, frate, inca nu ai invatat sa pierzi. poate cand vei avea si tu 17-18... va fi altceva. pana atunci eu, unul, te inteleg.
nu man am zis e mai bun eu i-am zis din inaite sa se afiseze etapele ca va castiga
bv Tores si cat mai multe campionate pe viitor.
tores pai ce echipa ai tu,normal ca ai cel mai bun atac ![]()
filip,eu zic fara modestie ca-s prea jos in clasament din cauza echipei
,nu am cu cine sa construiesc etc,am gresit cand am ales real,daca aveam alta poate eram mai sus,numai petarde la real,fundasi scunzi,cad la orice duel aerian pe spate, mijlocasi f lenti si slabi la sut de la distanta,cu atacantii ma mai scot,dar robinho e scund ,nu poate pune stop la degajari,ruud e prea lent,Ronaldo rateaza mult, cu raul ce mai reusesc sa dau goluri din suturi de la distanta