FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1151617181929»
El_nin0_T0rr3s14.03.2007 12:23

el_nin0 - dragutzu : 6-2

 

DATI REFRESH! :twisted:

dragutzu8914.03.2007 12:25

etapa 16: El_nin0_t0rr3s- Dragutzu_89 6-2

urat! foarte urat!

mi-a dat 4 din pase de la portar pe varf la care fundasii mei nu faceau nimic , unu aproape direct din conrner... si unu... pe bune... ca si in tur :wink:

cel putin stiu ca am condus cu 2-1 :lol:

Jo1n714.03.2007 12:58

sunt p 2...

lasa ca vine meciu direct :twisted:

GOD14.03.2007 13:12

Sunt pe 4 egalitate cu locu 3,la 1 pct de 2,si la 3 de 1.

E bine.

JELEU surpriza campionatului.(sa nu ma intelegi gresit joci extraordinar)

PoWeR14.03.2007 13:31
HEHE haiosule :) Vb serios :P;) Filip parca merge la geografie :De la Petrosani :)Eu am aici in Deva ;) "corigentele"

 

si eu am olimpiada sambata la geografie :)

nyku_myhay14.03.2007 14:02

hoho...numai olimpici pe forumu` asta :lol: ...mai ales la geografie :P

johnny0614.03.2007 14:15

bafta noua :D

P.S.: ioane, inainte de olimpiada am auzit ca merge bine o bautura, ca iti descalceste caile pe care merg informatiile prin creier :lol:

i0nutz8314.03.2007 17:17

99% eu ajung la Deva in cursul serii de vineri. Echipa pleaca de maine (joi), eu o sa vin cu sefu'. Sa puneti palinca deoparte pentru sefu' vostru :P

 

PS Nu stiu inca la ce hotel o sa fim cazati. O sa aflu maine.

PoWeR15.03.2007 17:43

vreau si eu sa aman meciul cu maniaku pentru mai indata putin ;)

mihai141116.03.2007 08:32

etape spre cl

i0nutz8316.03.2007 09:25

untitledwp0.png

 

Etape noi !

PoWeR16.03.2007 09:33

hai ca inca se poate :lol:

johnny0616.03.2007 10:44

@power: iti mai propui sa termini in fata mea? :lol:

DannY_116.03.2007 10:46

Macar sunt lider detasat in ce priveste golurile inscrise :P

PoWeR16.03.2007 11:36

@filip ... impossible is nothing ;)

GOD16.03.2007 13:10

ETAPA 19

 

Alin_jeleu-God_life00=2-6

 

Am jucat un meci incredibil de frumos.

alin_jeleu16.03.2007 13:11

Etapa 19

Atl. Madrid(god_life00) - Tottenham(alin_jeleu) 6-2 ... :(

mihai141116.03.2007 14:00

ETAPA 20 Mihai1411 - Hurricane_msg 7-1

El_nin0_T0rr3s16.03.2007 16:39

el_nin0 - blindelu : 6-1

 

bafta blind....sincer....eu nu-ti port pica... :(

blindica16.03.2007 16:44

Etapa 18 : Danutz12345 - Blind1ro 0-3 8)

 

Etapa 19 : Blind1ro - El_Nin0_Torr3s 1 - 6 :cry: Sincer, nu ma intereseaza ...

El_nin0_T0rr3s16.03.2007 17:19

acum iti port :lol: .... gustu amar al infrangerii....stai linistit ca majoritatea s-au bucurat de acest gust sezonu asta.,, :roll: ...

 

 

god - el nin0 : 3-12 :roll:

 

nu a progresat deloc pustiulica :( ... tot peste 10 a luat si acum....am facut golaveraj de fiecare data :lol: ...

 

P.S : cel mai bun punctaj , cea mai buna aparare , cel mai bun atac din Liga 1 ... merit felicitari nu? :twisted:

GOD16.03.2007 19:44

Da eu ratez 3 singur cu portaru si 2 bari cu poarta goala dupa ce driblasem portaru lui.

Apoi la el sare mingia aia nush cum din jucatori mei si pac gol.

oricum bv.

johnny0616.03.2007 20:17

iti zic eu ca e imposibil sa ai 30 de victorii din 30 de meciuri daca joci intr-un campionat in care ai adversari adevarati. cat despre cel mai bun si asa mai departe... pozitia din clasament reflecta valoarea. felicitari lui el_nin0 si jeleu, si go*, frate, inca nu ai invatat sa pierzi. poate cand vei avea si tu 17-18... va fi altceva. pana atunci eu, unul, te inteleg.

GOD16.03.2007 20:38

nu man am zis e mai bun eu i-am zis din inaite sa se afiseze etapele ca va castiga

bv Tores si cat mai multe campionate pe viitor.

mihai141117.03.2007 08:01

tores pai ce echipa ai tu,normal ca ai cel mai bun atac :P

 

filip,eu zic fara modestie ca-s prea jos in clasament din cauza echipei :(,nu am cu cine sa construiesc etc,am gresit cand am ales real,daca aveam alta poate eram mai sus,numai petarde la real,fundasi scunzi,cad la orice duel aerian pe spate, mijlocasi f lenti si slabi la sut de la distanta,cu atacantii ma mai scot,dar robinho e scund ,nu poate pune stop la degajari,ruud e prea lent,Ronaldo rateaza mult, cu raul ce mai reusesc sa dau goluri din suturi de la distanta

«1151617181929»