FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1161718192029»
DannY_117.03.2007 08:55

Sa joc si eu si o sa vedem cine are cel mai bun atac :P

ManiaCU17.03.2007 16:11

Julica_maniaku - Mihai1411 6-3 8) meci frumos tare , Mihai n-a reusit sa-si ia revansa pt meciul din cupa in care am avut "bulan" :wink: poate data viitoare ... sau poate nu :)

mihai141117.03.2007 16:12

ETAPA 19 julica_maniaku - Mihai1411 6-3 :( meci pe contre f frumos,pacat de atatea faulturi,si de forma slaba a atacantilor mei :(

 

hai ca in cupa ai avut bulan cu 11m ala + ratarea aia a mea cu poarta goala :(

GOD17.03.2007 16:31

dragutzu inca mai e beat ca n-a intrat pe mess :lol: :lol: :lol:

johnny0617.03.2007 16:35

un nou fault din spate asupra limbii romane :lol:

DannY_117.03.2007 17:06

Etapa 19:Hurricane_msg -Danny1ok 1-8 :!:

Jo1n717.03.2007 17:14

iaute-l si pasta cum da cate 8 ~X(

alin_jeleu17.03.2007 18:48

Etapa 20

Tottenham(alin_jeleu) - Juventus(blind1ro) 2-3 ... felicitari blind

blindica17.03.2007 18:52

Etapa 20 Alin_jeleu - Blind1ro 2-3 Surpriza... :( , mc pt felicitari Jeleu, Bafta !

PoWeR17.03.2007 19:06

gogo, filip, ce ati facut la geo :D ?

El_nin0_T0rr3s17.03.2007 21:08

tot prietenul meu ai ramas blindelule...se pare ca ma ajuti sa castig titlul ... :twisted: ... ms mult! :wink:

DannY_117.03.2007 21:17

Etapa 20:Danny1ok-Ady_adinho 7-1;incepe sa-mi placa Arsenalul :P ;totusi diferenta de scor prea mare in raport cu realitatea din teren.Sper ca tunarii sa-si pastreze titlul castigat anul trecut

:P

blindica17.03.2007 21:20

@ torres, m-am ajutat pe mine, nu ma interesa sa-l incurc pe Alin sa iei tu titlu, sper sa te ajunga si Bezmetiqu si Jeleu si God. Bafta in rest la scoala si cu fetele :oops: !

P.S.: te iubesti cu God si Torres se uita :lol: :lol: ...

El_nin0_T0rr3s17.03.2007 21:53

@ blind....lasa lasa ca stiu eu ca tot ma mai iubesti :twisted: ...

 

el_nin0 - joker : 10 -1

 

deja devin monotone scorurile astea pt mine ... :roll: ... :lol: :lol: :lol:

nyku_myhay17.03.2007 21:53

etapa 20

el_nino - jok3r_Sarbu : 10-1

 

am dat golu` de onoare :D ...oricum mai frumos juca Barca lu` danutz :P :P... si, ca tot veni vorba de

danutz ,

 

etapa19

danutz12345 - jok3r_Sarbu : 0-3 :lol:

PoWeR17.03.2007 22:00

codatilor ! :D

GOD17.03.2007 22:16

tores ca veni vorba mi-am luat revansa si te-am batut.Trage bara pe pereti m-ai dute si pe la vecini ca la tine nu cred ca mai e loc.

DannY_117.03.2007 22:22

Etapa 18:Danny1ok-Julica_Maniaku 8-1 Who's the man ?:P

GOD17.03.2007 22:44

Ba tu vizezi noaptea hai ca devi...

Doamne bravo..

ManiaCU17.03.2007 23:00
Etapa 18:Danny1ok-Julica_Maniaku 8-1 Who's the man ?:P

 

Tre sa recunosc ca dany e mai bun ca mine la fifa ... n-am sanse in fata lui insa scorul nu reflecta realitatea , era 3-1 in min 80 si in ultimele 10 min eu am facut un fel de circ :) numai fifa nu jucam

ady_4steaua18.03.2007 07:22
Etapa 18:Danny1ok-Julica_Maniaku 8-1 Who's the man ?:P

 

Tre sa recunosc ca dany e mai bun ca mine la fifa ... n-am sanse in fata lui insa scorul nu reflecta realitatea , era 3-1 in min 80 si in ultimele 10 min eu am facut un fel de circ :) numai fifa nu jucam

exact ca in meciu meu cu el..numai ca la mine sa terminat 7-1
El_nin0_T0rr3s18.03.2007 08:46
tores ca veni vorba mi-am luat revansa si te-am batut.Trage bara pe pereti m-ai dute si pe la vecini ca la tine nu cred ca mai e loc.

 

pustiule in ultimele noastre 10 meciuri e singura data cand m-ai batut si culmea...intr-un amical...nu cred k era cazu' sa te lauzi pe forum si nu stiu cum sa spun dar pana acum ti-am dat 25 de goluri in Liga 1 ... tu dai 25 de goluri intr-un tur asa ca lasa-neeeeee lasa-neeeeeeeeee ... ciocu' mic si joc de glezne! :roll:

 

 

P.S : in curand o sa va aduc la cunostinta reactia lui God dupa meciul cu mine...nu cred k o sa va faca prea mare placere sa o vedeti....Bezmetiqu stiee... :lol:

johnny0618.03.2007 09:18

nu cred ca ne va surprinde :lol:

ady_4steaua18.03.2007 10:57

ady_adinho-power_steaua_6 4-3 meci superb chiar dak conexiunea a fost jalnica...meci de 1x2

PoWeR18.03.2007 10:59

ce rasturnari, dramatism ... per total, inca un pas spre Liga II :D

«1161718192029»