Etapa 22
Tottenham(alin_jeleu) - Lyon(pvrami) 3-0 ... greu :?
Etapa 22
Tottenham(alin_jeleu) - Lyon(pvrami) 3-0 ... greu :?
atunci jucam bine, si nu aveam ghinion... uita-te acum! ultimele 6 meciuri, 6 infrangerii!!!mda dragutzu, iti mai amintesti cum ai castigat meciul cu mine din tur ? ... aveam 3-0 in min 70![]()
el_nin0 - pvrami : 3-0 ....
Etapa 23 : Joker_sarbu - Blind1ro => 4 - 5 M-a egalat Joker aproape mereu, pana cand a venit fluieru` de final si am batut.Bafta Joker!
Etapa 21
Newcastle(joker_sarbu) - Tottenham(alin_jeleu) 0-5
ETAPA 22
God_life00 - Joker_sarbu=5-3
Etapa 22: alex_filip 3-5 ady_adinho... destul ghinion pentru o zi. nici in meciul cu joker nu am fost mai norocos si am ratat de 2 ori cu poarta goala. dar si maine este o zi...
Etapa 21:Danny1ok-Bezmetiqu_alex 2-6,poate cel mai prost meci al meu din acest campionat. :wink:
et21
Bezmetiqu_alex - Danny1ok 6-2
sincer, mi-era frica de el..dupa ce daduse cate 7,8 ![]()
et22
Bezmetiqu_alex - Alex_filip 1-2
noroc cacalau pentru aman2..doar unu a mancat mai mult cnd era mic ![]()
si ala nu sunt eu :lol:
Ady_adinho - Mihai1411 0-4
Cu adanci regrete tin sa va anunt ca in seara asta ne luam LA REVEDERE de la g*d. Ultimul scandal produs de el a fost picatura care a umplut paharul.
Sustine ca a jucat cu blind, in timp ce omul are dovada clara ca a stat pe messenger.
Deja e prea mult; prea multe scandaluri, restrictii, avertismente, etc.
MAn eu sincer sustin ca am cei doi blind si gogo au pus frumos la cale,am jucat contra lui gogo,si eu i-am zis lui ionut ca am jucat contra lui blind.
Cine putea sa se conecteze.
Vreau si eu o poza la arhiva lui blind cu vorbirile cu gogo.
pfuay, iar scandal ... baieti, seminte, bere, cine vrea
?
Schimba semnatura, e ultima data cand iti zic.
se poate sa vad si eu poze
de la arhiva lui blind cu gogo de astazi si facem pariu pe cat vreti.
Ca normal zicea blind si a intrat gogo.
Cum se poate ca imediat ce dau pac sa intre pe mine eu am chiar poza.
Bai frate nush cu cine am jucat dar m-au fraierit acu nu o sa o scot la capat.
Ionut ramane definitiva ?
asta e tare, a jucat dar nu stie cu cine, poate are o clona sau un frate geaman care il antreneaza pentru spectacol
Ia uite ultima mea discutzie cu blind...defapt ii ultimu meu mass ![]()
![]()
God imi pare rau ![]()
Am pus numa linku k poza ocupa prea mult ![]()
da gogo te-am scos dar poate da la oricine daca la 2minute dupa ce am zis amandoi go,la intrebat pe dragutzu.
etapa 22 : Blind1ro - Dragutzu_89 6-2
se lasa jos jos jos!!! 8)
acum pe bune, dati-mi ceva medicamente, sau vreun leac miraculos sa scap de pasa asta dezastruasa prin care trec... 7 infrangeri consecutive!
si pt scandalul lui god: ar fi fost dragutz sa ii mai dati o sansa :lol: , ce e mic si el!
Propun jucarea meciurilor cu fifa bot... e belea ![]()
Etapa 21: Blind1ro- God_life00 3-0 ?? Aiurea scena, n-am mai vazut asa ceva. Cica plan cu gogo dupa ce a vazut k nu merge altceva, si n-am mai vb cu el de 9 zile , in fine !:lol:
Etapa 22 : Dragutzu_89 - Blind1ro 2-6 O victorie importanta
. Bafta dragutzu !
fifa bot !
mi-o fost dor de tine blind ![]()
![]()
toate ca toate, dar clasamentul? ![]()
et22
Bezmetiqu_alex - Alex_filip 1-2
noroc cacalau pentru aman2..doar unu a mancat mai mult cnd era mic ![]()
P.S : 1-2 pt el_nin0 :twisted: