FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1181920212229»
alin_jeleu19.03.2007 20:27

Etapa 22

Tottenham(alin_jeleu) - Lyon(pvrami) 3-0 ... greu :?

dragutzu8919.03.2007 20:33
mda dragutzu, iti mai amintesti cum ai castigat meciul cu mine din tur ? ... aveam 3-0 in min 70 :|
atunci jucam bine, si nu aveam ghinion... uita-te acum! ultimele 6 meciuri, 6 infrangerii!!!
El_nin0_T0rr3s19.03.2007 20:34

el_nin0 - pvrami : 3-0 ....

blindica19.03.2007 21:15

Etapa 23 : Joker_sarbu - Blind1ro => 4 - 5 M-a egalat Joker aproape mereu, pana cand a venit fluieru` de final si am batut.Bafta Joker!

alin_jeleu19.03.2007 21:40

Etapa 21

Newcastle(joker_sarbu) - Tottenham(alin_jeleu) 0-5

GOD19.03.2007 22:03

ETAPA 22

God_life00 - Joker_sarbu=5-3

johnny0620.03.2007 05:41

Etapa 22: alex_filip 3-5 ady_adinho... destul ghinion pentru o zi. nici in meciul cu joker nu am fost mai norocos si am ratat de 2 ori cu poarta goala. dar si maine este o zi...

DannY_120.03.2007 10:15

Etapa 21:Danny1ok-Bezmetiqu_alex 2-6,poate cel mai prost meci al meu din acest campionat. :wink:

Jo1n720.03.2007 10:16

et21

Bezmetiqu_alex - Danny1ok 6-2

sincer, mi-era frica de el..dupa ce daduse cate 7,8 :D

et22

Bezmetiqu_alex - Alex_filip 1-2

noroc cacalau pentru aman2..doar unu a mancat mai mult cnd era mic :))

johnny0620.03.2007 13:58

si ala nu sunt eu :lol:

mihai141120.03.2007 16:37

Ady_adinho - Mihai1411 0-4

i0nutz8320.03.2007 18:56

Cu adanci regrete tin sa va anunt ca in seara asta ne luam LA REVEDERE de la g*d. Ultimul scandal produs de el a fost picatura care a umplut paharul.

 

 

Sustine ca a jucat cu blind, in timp ce omul are dovada clara ca a stat pe messenger.

Deja e prea mult; prea multe scandaluri, restrictii, avertismente, etc.

GOD20.03.2007 18:59

MAn eu sincer sustin ca am cei doi blind si gogo au pus frumos la cale,am jucat contra lui gogo,si eu i-am zis lui ionut ca am jucat contra lui blind.

Cine putea sa se conecteze.

Vreau si eu o poza la arhiva lui blind cu vorbirile cu gogo.

PoWeR20.03.2007 19:01

pfuay, iar scandal ... baieti, seminte, bere, cine vrea :D ?

i0nutz8320.03.2007 19:01

Schimba semnatura, e ultima data cand iti zic.

GOD20.03.2007 19:06

se poate sa vad si eu poze

de la arhiva lui blind cu gogo de astazi si facem pariu pe cat vreti.

Ca normal zicea blind si a intrat gogo.

Cum se poate ca imediat ce dau pac sa intre pe mine eu am chiar poza.

 

 

Bai frate nush cu cine am jucat dar m-au fraierit acu nu o sa o scot la capat.

 

 

Ionut ramane definitiva ?

marianb20.03.2007 19:30

asta e tare, a jucat dar nu stie cu cine, poate are o clona sau un frate geaman care il antreneaza pentru spectacol

Prodigy_andrey20.03.2007 19:49

Ia uite ultima mea discutzie cu blind...defapt ii ultimu meu mass :oops::oops:

:D God imi pare rau :D

 

Am pus numa linku k poza ocupa prea mult :D

 

http://img76.imageshack.us/img76/1420/uiteol9.jpg

GOD20.03.2007 19:56

da gogo te-am scos dar poate da la oricine daca la 2minute dupa ce am zis amandoi go,la intrebat pe dragutzu.

dragutzu8920.03.2007 19:57

etapa 22 : Blind1ro - Dragutzu_89 6-2

se lasa jos jos jos!!! 8)

acum pe bune, dati-mi ceva medicamente, sau vreun leac miraculos sa scap de pasa asta dezastruasa prin care trec... 7 infrangeri consecutive!

si pt scandalul lui god: ar fi fost dragutz sa ii mai dati o sansa :lol: , ce e mic si el!

Propun jucarea meciurilor cu fifa bot... e belea :)

blindica20.03.2007 19:58

Etapa 21: Blind1ro- God_life00 3-0 ?? Aiurea scena, n-am mai vazut asa ceva. Cica plan cu gogo dupa ce a vazut k nu merge altceva, si n-am mai vb cu el de 9 zile , in fine !:lol:

 

Etapa 22 : Dragutzu_89 - Blind1ro 2-6 O victorie importanta :). Bafta dragutzu !

PoWeR20.03.2007 19:59

fifa bot !

Prodigy_andrey20.03.2007 20:00

mi-o fost dor de tine blind :oops::oops:

alin_jeleu20.03.2007 20:18

toate ca toate, dar clasamentul? :(

El_nin0_T0rr3s20.03.2007 20:20

et22

Bezmetiqu_alex - Alex_filip 1-2

noroc cacalau pentru aman2..doar unu a mancat mai mult cnd era mic :))

 

P.S : 1-2 pt el_nin0 :twisted:

«1181920212229»