FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1192021222329»
johnny0620.03.2007 20:25

ce a ajuns campionatul asta. e clar. daca de sezonul viitor nu se va folosi fifa bot eu unul voi spune adio competitiei. daca pana acum am vazut doar scandaluri relativ neinsemnate, sezonul asta cred ca am vazut toate scenariile posibile. nu putem sa ne consideram un campionat serios daca nu ne intelegem nici macar la scorul final sau daca am jucat unul cu celalalt. in lumea reala, daca F.I.F.A. da o dispozitie legata de arbitraj, de exemplu, se aplica imediat. nu vad de ce nu am trece la fifa incepand de saptamana viitoare, de exemplu. este ultima solutie. altfel ne trezim ca dam toti jucatorii afara in functie de simpatii. sa nu uitam de scandalurile mele cu go* si el_nin0 legate de scorul final, care m-au dezgustat.

 

P.S.: @ionutz: scuze pentru post-ul lung dar trebuia sa imi exprim parerea...

GOD20.03.2007 20:28

Da man daca nu am jucat cu blind cu cine am jucat,ca nu mi-a zis nimeni porma dupa meci ceva,am dat mass nimic.

i0nutz8321.03.2007 09:06

CLASAMENT ACTUALIZAT

 

untitledol5.png

 

Jucati-va restantele !

mihai141121.03.2007 09:40

cat de prost joc si tot ma mentin sus,abia astept sa scap de Real Madrid,inca sper la macar locul 4 :D

nyku_myhay21.03.2007 13:03

tizule hai sa facem schimb :D:D

johnny0621.03.2007 16:07

l-a vazut cineva pe julica in ultimul timp? :?

PoWeR21.03.2007 16:20

Restanta: Power_steaua_6 - Hurricane_msg 4-0 ... derby`ul suferintei :)

mihai141121.03.2007 16:59

cand jucam si noi power?

dragutzu8921.03.2007 19:20

etapa 23 : Dragutzu_89 - Danny1ok 3-2

dupa 7 infrangeri... vine si victoria!!!

DannY_121.03.2007 19:22

Etapa 23:Danny1ok-dragutzu_89 2-3 ,,evolutie ce concureaza cu cea din meciul cu bezmetiqu. :x

johnny0621.03.2007 19:59

mersi dragutzule :)

Etapa 20: alex_filip 2-3 julica_maniaku... am aflat si cine este mentorul lui nsfl_cyok. meci presarat cu faulturi si ocazii monumentale pentru mine. nu am putut sa construiesc nimic iar golurile au picat intamplator.

ManiaCU21.03.2007 20:50

ETAPA 20 : Alex_filip - Julica_maniaku 2-3 , am jucat la sacrificiu 8) chiar daca altii spun ca am jucat "urat" ... alin_jeleu you are next :lol:

alin_jeleu21.03.2007 21:21

Etapa 23

Valencia(julica_maniaku) - Tottenham(alin_jeleu) 4-5 ... greu :(

ManiaCU21.03.2007 21:26

Valencia(julica_maniaku) - Tottenham(alin_jeleu) 4-5 ... greu si nemeritat :cry: am primit 3 goluri din 3 cornere identice ... :roll:

mihai141122.03.2007 10:32

asa am patit si eu,numai goluri din cornere,faulturi etc

 

sa nu va mai aud ca domne Mihai stie 1 singura schema etc etc,cand voi tot la fel jucati

i0nutz8322.03.2007 11:52
 am primit 3 goluri din 3 cornere identice ...  :roll:

 

Ca Flacara ieri in amicalul cu Dinamo.. :) Doar ca acolo au fost doua..

dragutzu8922.03.2007 12:56

si mie blind mi-a dat 4 din corner! toate la fel, cu bara!

i0nutz8322.03.2007 14:45

Decizii finale in cazul jocului god - blind1ro:

 

1. Meciul este anulat, ambii fiind penalizati cu cate 1p.

2. Ambii jucatori nu vor fi programati in etapa 24, urmand sa piarda la masa verde, 0-3.

johnny0622.03.2007 14:52

go* va pierde asadar cu julica maniacu. dar ce ne facem cu blindica? el va avea etapa cu prvrami :lol:

Prodigy_andrey22.03.2007 15:50

Probabil va pierde etapa urmatoare:D

Dani200522.03.2007 16:03

postasem gresit :oops:

i0nutz8322.03.2007 16:15
go* va pierde asadar cu julica maniacu. dar ce ne facem cu blindica? el va avea etapa cu prvrami  :lol:

 

Nu va fi programat in et. 25.

El_nin0_T0rr3s22.03.2007 17:26

el_nin0 - hurricane : 6-2

PoWeR22.03.2007 20:30

Restanta: power_steaua_6 - julik_maniaku 5-4 ... o victorie imensa pentru mine

 

Mihai, jucam maine :oops:

ManiaCU22.03.2007 21:04

Meci spectaculos , pacat ca am pierdut , un egal era mai echitabil ... E bine ca primesc pomana :lol: castig meciuri la masa verde 8) tot asa fratilor...

«1192021222329»