ce a ajuns campionatul asta. e clar. daca de sezonul viitor nu se va folosi fifa bot eu unul voi spune adio competitiei. daca pana acum am vazut doar scandaluri relativ neinsemnate, sezonul asta cred ca am vazut toate scenariile posibile. nu putem sa ne consideram un campionat serios daca nu ne intelegem nici macar la scorul final sau daca am jucat unul cu celalalt. in lumea reala, daca F.I.F.A. da o dispozitie legata de arbitraj, de exemplu, se aplica imediat. nu vad de ce nu am trece la fifa incepand de saptamana viitoare, de exemplu. este ultima solutie. altfel ne trezim ca dam toti jucatorii afara in functie de simpatii. sa nu uitam de scandalurile mele cu go* si el_nin0 legate de scorul final, care m-au dezgustat.
P.S.: @ionutz: scuze pentru post-ul lung dar trebuia sa imi exprim parerea...

