ca nu a mai avut bulan sa castige :lol: ,in tur nus cum suta de 2 ori in bara,si sarea mingea numai la el ![]()
faultez si eu na,ca am echipa varza si fundasii mei sunt degeaba acolo + ca omul disperat (retrogradare) incearca prin orice mijloace sa castige
ps:de cand am ip joc mai bine se pare :lol: :lol: + placa video 8800 + 2 gb ram + core duo + monitor de 22" :lol: :lol: :lol:
