FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1212223242529»
mihai141124.03.2007 10:57

ca nu a mai avut bulan sa castige :lol: ,in tur nus cum suta de 2 ori in bara,si sarea mingea numai la el :(

 

faultez si eu na,ca am echipa varza si fundasii mei sunt degeaba acolo + ca omul disperat (retrogradare) incearca prin orice mijloace sa castige

 

ps:de cand am ip joc mai bine se pare :lol: :lol: + placa video 8800 + 2 gb ram + core duo + monitor de 22" :lol: :lol: :lol:

GOD24.03.2007 11:35

Informativ monitoru parca e de 21' nu de 22.

Cat ai dat pe 8800,ca am un 6800GTX,si vreau sa dau la schimb plus diferenta?

ManiaCU24.03.2007 13:45

Eu folosesc "talhar style :)))"(alta denumire mai aberanta nici ca puteai sa-i gasesti) doar in meciurile cu cei care presteaza un joc lent si stereotipic cu aceleasi si aceleasi faze.Fac chestia asta ca sa nu adorm in fata monitorului,nu din alte cauze.

Decat sa dau 3 goluri din 3 cornere si 4 goluri din lovitura libera mai bine ii faultez pe cei care practica antijoc si incerc sa fac si eu o faza de joc , o faza mai spectaculoasa , un gol de la distanta. Asa ca nu va mai plangeti voi de 2-3 faulturi si jucati fifa de placere , jucati deschis ... nu la rezultat !

armatass24.03.2007 13:50

nene am incercat si yo pe la mine sa joc la spektacol , da vine cate unu da wq mingia pe varf gol , sau corner gol de parca se castiga vre`o 20 mii E :D

PoWeR24.03.2007 13:53

un clasament ceva ?

ManiaCU24.03.2007 13:56
nene am incercat si eu pe la mine sa joc la spektacol , da vine cate unu da wq mingia pe varf gol , sau corner gol de parca se castiga vre`o 20 mii E :D

 

Uite ca nu-s singurul care a observat chestia asta. Astia cu "w + cu" sunt cei de pe primele locuri pt ca ei au atacantii capabili sa scape fara probleme de marcaj :wink:

Faza e ca nu poti sa-i impui nimanui cum sa joace,fiecare joaca cum vrea,nu mai suntem ca pe vremea lu Ceasca :lol:

DannY_124.03.2007 15:28

Etapa 26:Danutz-Danny1ok 0-3,o victorie dupa ceva timp,poate iau si la pariuri dupa ceva timp. :P

alin_jeleu24.03.2007 22:48

Etapa 25

Bayern(ady_adinho) - Tottenham(alin_jeleu) 3-4 ...

ady_4steaua24.03.2007 22:59

ady_adinho -alin_jeleu 3-4...o conexiune penibila ...un meci penibil..sau jcuat 25 de min conduceam cu 2-0 na mai vrut sa joace ca sa intraeupt am jucat acum ..si mia dat 3 goluri din cornere care loveau bara si o lovea apoi atacantu..si un gol care la lovit mingea pe un fundas si a sarit peste khan ..nare ce cauta in Liga 1 asa jucator....yo de acum inainte fiecare meci care il am joc cate 10 min apoi ies mai joc peste o ora ca asa e frumos

alin_jeleu25.03.2007 00:10

bai baiatu'... invatza sa pierzi, mie imi merge jocul infect... aveam pauze de 5 secunde, nu puteam sa leg 2 pase... nu e vina mea ca esti atat de slab incat te-am batut si asa. si cand ti-am dat 5-0 in cupa, la fel ai facut... tot kahn era de vina...

ady_4steaua25.03.2007 07:49

bey mincinosule..nai cum sa ai pauze de 5 sec pt ca amandoi am avut aceeasi conexiune se misca foarte scadat dar nu 5 sec...si asta nu e o scuza sa joci pe buguri..esti mediocru..

ady_4steaua25.03.2007 07:49

bey mincinosule..nai cum sa ai pauze de 5 sec pt ca amandoi am avut aceeasi conexiune se misca foarte scadat dar nu 5 sec...si asta nu e o scuza sa joci pe buguri..esti mediocru..

nyku_myhay25.03.2007 16:29

draguztu89 ...jucam si noi etapa...?

k vad k pe forum stai...dar pe mess nik :(

dragutzu8925.03.2007 16:59

etapa 24: Dragutzu_89 - Joker_sarbu 5-6 am jucat ca un amator!

ETAPA 26: Dragutzu_89 - Pvrami 3-0

nyku_myhay25.03.2007 17:00

ETAPA 24 --> dragutzu89 - jok3r_Sarbu : 5-6

ETAPA 25 --> prvrami - jok3r_sarbu : 0-3

ETAPA 26 --> julika_maniacu - jok3r_sarbu : 2-4

 

si au venit si primele 2 victorii din actualul sezon :D (in afara de punctele primite de la cei retrasi)

mihai141125.03.2007 17:05
etapa 24: Dragutzu_89 - Joker_sarbu  5-6 am jucat ca un amator!

ETAPA 26: Dragutzu_89 - Pvrami  3-0

 

ba ti-am lasat mesaje pe mess dar nu stii sa bagi lumea in seama?sa zici da jucam,sau nu acum etc....

 

@god,14 mil am dat numai pe placa;monitor e si de 20 si de 21 si de 22 si de 23....eu cand joc fifa,vad orice spatiu acu :lol: juma de teren :),depinde de rezolutie

 

@maniacu,cu mine ai jucat la fel,si zic eu ca joc destul de rapid :)

johnny0625.03.2007 18:48

power, intra sa te bat!! :lol:

nyku_myhay25.03.2007 18:49

Lasati ma faulturile, fac parte din joc, vorba lu` maniacu. Eu, personal, prefer sa fiu faultat decat sa asist la nenumarate "pase". Daca esti bun adversarul nu o sa poata sa te prinda sa te faulteze, dar poti sa fii cat de bun si la pasele alea repetate tot nu ai ce sa faci... e asa?

johnny0625.03.2007 19:06

e imposibil sa nu te prinda nicicum si sa te faulteze. pe mine nu ma deranjeaza 1-2 faulturi, dar cand sunt faultat la mine in careu dupa ce bat aut de poarta e chiar enervant. in plus, nu cred ca adeptii "talhar style" joaca fifa de placere, din moment ce apeleaza la asemenea metode pentru a castiga un joc. iar pentru cei care sunt victimele acestor stiluri de joc, placerea de a juca fifa dispare, meciul devine un chin, jucatorii buni se accidenteaza,iar constructia e imposibila. trageti voi concluziile. eu sunt deacord cu ionutz: fiecare joaca cum vrea (si am mai spus-o in repetate randuri), iar daca atat pot, asta-i viata.

dragutzu8925.03.2007 19:13

@Mihai "Ba" sa ii zici tatalui tau ;)

armatass25.03.2007 19:58

bha da skandal e aici la voi in Liga 1 :) sine joaca la spectacol si de placere e mai la fund ... talhar style mai sus :D

johnny0625.03.2007 20:16

eu joc de placere si sunt in primii 5-6...

Ronaldinho_cs25.03.2007 22:30

cred ca minti :)))) :lol: :P

PoWeR26.03.2007 04:35

cica de placere :))

johnny0626.03.2007 04:40

power, te astept azi la 18:40 sa ne jucam etapa (cu sau fara placere :lol: )

«1212223242529»