FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1202122232429»
El_nin0_T0rr3s23.03.2007 14:34

el_nin0 - julica : 6-2

dragutzu8923.03.2007 14:44

etapa 21 : Dragutzu_89 - Power_steaua_6 3-3 pentru blind

PoWeR23.03.2007 14:46

meci nebun, am revenit de la 0-2 si 1-3 si era s-o incasez pe final :D

mihai141123.03.2007 15:45

Power_steaua_6 - Mihai1411 2-3

i0nutz8323.03.2007 17:48

*Etape noi.

DannY_123.03.2007 18:01

Etapa 22:DAnny1ok-power 6-4

El_nin0_T0rr3s23.03.2007 18:24

bezmetiqu - el_nin0 : 3-4

 

meci de infarct pe el =)) .... a condus cu 3-0 la pauza si in min 88 avea 3-2...in min 89 am egalat si in prelungiri am obtinut victoria...

 

I love u eto'o :x....i-am lasat reluarea sa crape :twisted:

Jo1n723.03.2007 18:26

penibil.

al doilea camp pe care il iei si nu il meriti.

trist.

 

ps:esti copil si te bucuri aiurea la fifa.banuiesc ca e viata ta sociala? :oops:

GOD23.03.2007 18:27

god_life00-ady_adyhno=6-7

10 puncte pierdute in 2 meciuri.

Jeleu bucurate ca m-ai luat.

El_nin0_T0rr3s23.03.2007 18:46

el_nin0 - adynho : 6-3

 

bezmetiqule fa si mie niste calcule matematice si zi-mi cate victorii tre sa mai obtin ca sa fiu si matematic campion....nu de alta da sunt pe la Barca niste tinere sperante si vreau sa experimentez :twisted:

ady_4steaua23.03.2007 18:47

ady adinho -el_nino 6-3 3 mesii 3 Ronaldinho..alea a lu mesiii trase la indigou..dak nar avea Barcelona ar fii pe 3-4 ..yo propun sa se excluda Barcelona..sau sa joace toata lumea cu ce e echipa vrea Barcelona Barcelona :lol:

El_nin0_T0rr3s23.03.2007 18:49

sunt de acord sa jucati toti cu Barcelona....ca tot ziceti ca sunteti mari si tari da va zic eu k nu-i asa....tre sa ai stiinta jocului indif cu ce echipa joci! :roll:

PoWeR23.03.2007 18:50

na ... se reia vechea discutie ... daca ar fi dupa mine, as da frau liber fiecaruia :D

Jo1n723.03.2007 18:52
el_nin0 - adynho : 6-3  

 

bezmetiqule fa si mie niste calcule matematice si zi-mi cate victorii tre sa mai obtin ca sa fiu si matematic campion....nu de alta da sunt pe la Barca niste tinere sperante si vreau sa experimentez  :twisted:

favoruri sa ceri rudelor tale( sa nu ma exprim altfel)

da te cred, adunarea e inca o enigma pentru tine la cei 15 anisori si mintea d gaina.

PoWeR23.03.2007 18:53

baieti, daca voi va certati care sunteti fara nicio problema, ce sa mai zic eu, care sunt vai de capu`meu ... ma zbat ca pestele pe uscat acolo pe locu` 11 :-<

blindica23.03.2007 19:02

[etapa 24] Blind1ro - Pvrami 3-0 :D

[etapa 25] Blind1ro - Julica_maniaku 0-3 :cry:

[etapa 26] Blind1ro - Hurricane_msg 3-4

:twisted: Omu` m-a condus cu 4-0, am dat 3 goluri si a inceput obisnuita serie de pase,pase,pase,pase pase,pase...m-am saturat de asa ceva.MULTA LUME, PUTINI OAMENI, vorba lu` delpiero.

hurricane_msg23.03.2007 20:01
Etapa 26:Blind1ro - Hurricane_msg = 3 - 4....prea multe ratari...joc f bun ;):D
GOD23.03.2007 20:27

god_life00-huricane=6-3

alin_jeleu23.03.2007 23:43

stiri proaspete aici: 1. id-ul alin_jeleu nu mai exista, nu mai pot intra pe el... uitat parola, d'astea :oops:

2. noul id e yo_jeleus

nyku_myhay24.03.2007 08:56

:lol: aoleu ce tare e asta :lol: cum e posibil sa uiti o parola...parc`ar fi si lunga rau :lol:

mihai141124.03.2007 09:14

Mihai1411 - Danny1ok 3-3

Prodigy_andrey24.03.2007 09:21
stiri proaspete aici: 1. id-ul alin_jeleu nu mai exista, nu mai pot intra pe el... uitat parola, d'astea  :oops:  

2. noul id e yo_jeleus

 

Ai verificat Caps locku ??:P

mihai141124.03.2007 09:36

Alex_filip - Mihai1411 3-4,si am scapat de retrogradare

johnny0624.03.2007 09:38

dupa julica si nsfl_cyok, acum si Mihai a trecut la "talhar style"

 

P.S.: Etapa 25: danny1ok 5-6 alex_filip... tot prin "talhar style" a jucat si acest adversar insa cu el am avut mai mult noroc...

DannY_124.03.2007 10:09

Ce intelegi tu prin 'talhar style'?

«1202122232429»