FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1222324252629»
mihai141126.03.2007 05:49
@Mihai "Ba" sa ii zici tatalui tau ;)

 

BA ai zis ca intrii sa jucam aseara si...kaka ai iesit de tot BA

 

cum vrei sa-i zic unui om fara cuvant BA?

dragutzu8926.03.2007 10:04

No Comment ! L-)

mihai141126.03.2007 10:08

nus cum ai intrat tu in camp,ca vad ca mereu lumea nu te gaseste pe mess,deci esti cam neserios,ai zis aseara (dupa 2 zile in care nu te-am gasit) ca jucam in jumatate de ora....iar apoi ai iesit fara sa zici nimic,desi eu aveam treaba am asteptat dupa tine,si tu...nimic BA

Jo1n726.03.2007 10:10

et26

Alin_jeleu - Bezmetiqu_alex 4-3

oficial il declar pe jeleu cel mai PENIBIL jucator de fifa care a existat vreodata.

oricum ma bucur.

azi am dat 2 ignore.

kiss.

alin_jeleu26.03.2007 10:12

Etapa 26

Tottenham(alin_jeleu) - Milan(bezmetiqu_alex) 4-3

trista situatie... :lol: macar imi merge iar fifa bine

P.S. in caz ca nu apuc sa joc cu hurricane, amana-mi si mie meciul

dragutzu8926.03.2007 11:02
nus cum ai intrat tu in camp,ca vad ca mereu lumea nu te gaseste pe mess,deci esti cam neserios,ai zis aseara (dupa 2 zile in care nu te-am gasit) ca jucam in jumatate de ora....iar apoi ai iesit fara sa zici nimic,desi eu aveam treaba am asteptat dupa tine,si tu...nimic BA

etapa 25 : Mihai1411 - Dragutzu_89 2-5 ( Real M - Werder )

mihai141126.03.2007 11:10

Mihai1411 - Dragutzu_89 2-5 meci penibil facut de mine,niciodata nu am jucat asa slab :(,nici o deposedare,nimic,felicitari dragutu

dragutzu8926.03.2007 11:14

ms. cand se face clasamentul?... sa vad care mai e treaba pe la retrogradare 8)

blindica26.03.2007 12:07

@dragutzu ,eu am 34 de puncte cu tot cu penalizari :D, sper sa mai fiu peste tine si power dupa etapele astea :D

alin_jeleu26.03.2007 12:09

blind, eu nu mi-as face griji pt retrogradare... mai mult m-as ingrijora ca ti-a dat bezmetiq ignore... ntz ntz ntz... ce trist...

dragutzu8926.03.2007 12:45

@blind, ce sa zic... trist! probabil k esti mai sus ca mine , in clasament, pt k eu am ratat meciurile cu joker_sarbu si cu power ,in care am scos 1 punct in loc de 6 :(

ManiaCU26.03.2007 15:15

La mine in casa e dezastru , curatenie generala.In caz ca nu-mi pot juca meciurile la timp rog amanarea lor.Multumesc anticipat :)

johnny0626.03.2007 16:09

vreau sa aman si eu meciul cu power pentru ca nu dau de el. mersi anticipat.

mihai141126.03.2007 17:02

etape etape etape

 

mama ce etape o sa am :P,2 derbyuri,2 puncte obiectiv :P,tores ai grija cu minutul 90 :lol: :lol: :lol:

hurricane_msg26.03.2007 17:03
Etapa 24:Alin_jeleu - Hurricane_msg = 3 - 4
alin_jeleu26.03.2007 17:04

Etapa 24

Tottenham(alin_jeleu) - Liverpool(hurricane_msg) 3-4 ... m-a batut cine ma asteptam mai putin... felicitari hurricane!

mihai141126.03.2007 17:07

n-ai avut cornere ha :D?

dragutzu8926.03.2007 17:07

hai cu un clasament sa ne facem si noi calculele! :lol:

alin_jeleu26.03.2007 17:13
n-ai avut cornere ha :D?

lol... ba da, dar n-au intrat... si am avut o groaza... deh, intra doar cu d'astia care-si taie venele in fatza monitorului

i0nutz8326.03.2007 18:07

untitleddf9.png

 

Amanat:

power - filip

 

Anulate:

 

god- blind

filip - hurricane

el_nin0 - power

 

Penalizari:

god, blind, hurricane, filio, el_nin0, power, toti cate 1p.

PoWeR26.03.2007 18:14

trist ....

GOD26.03.2007 18:15

destul de bine avand in vedere ca am pierdut 10puncte in 2 meciuri.

alin_jeleu26.03.2007 18:16

tragic chiar...

i0nutz8326.03.2007 18:16

MECIURILE DIN ULTIMELE 4 ETAPE NU SE AMANA.

ORICE REZULTAT POSTAT VA FI INSOTIT OBLIGATORIU DE NR ETAPEI PT CARE A CONTAT MECIUL. IN CAZ CONTRAR, REZULTATUL RESPECTIV NU VA FI OMOLOGAT.

mihai141126.03.2007 18:21

hai cu etapele sa imi aleg si eu alta echipa :D

«1222324252629»