FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1242526272829»
alin_jeleu27.03.2007 20:02

Etapa 27

Inter(power_steaua_6) - Tottenham(alin_jele)4-3 ... no comment

dragutzu8927.03.2007 20:06

aline , aline... ma bagi la belele!

alin_jeleu27.03.2007 20:17

mie-mi spui? s-a ales prafu' de munca mea pe sezonul asta :( ... adio Manchester

PoWeR27.03.2007 20:19

Restanta: power_steaua_6 - alexfilip 4-4 ... o nebunie de meci

johnny0627.03.2007 20:22

mda... egalat in minutul 90... si am condus si cu 3-1 si 4-3... sunt mai norocos de felul meu :cry: . adio loc 4...

alin_jeleu27.03.2007 21:06

mie-mi spui? am luat 2 goluri in min 90! e un blestem... abia astept sa scap de tottenham

GOD28.03.2007 12:16

Eu l-am cautat pe power ,pana la 8 e limita si la 6.30 e meciu.

Sper sa intre pana la 6.30

dragutzu8928.03.2007 12:18

julica_maniacu, sa intri sa jucam meciul, ca pentru mine e meci decisiv :P

mihai141128.03.2007 13:26

3-0 pt voi ...dar pana la 8 e termenul,nu conteaza ca e meci :P,jucati in pauza daca va gasiti adversarii

i0nutz8328.03.2007 13:37

E logic ca astazi ne uitam la meci, nu stam dupa oameni care trei zile nu au dat niciun semn de viata..

PoWeR28.03.2007 13:56

god_life - power_steaua_6 1-1 ... trist

 

btw ... nu mi se pare asa normal ca dragutzu sa castige cu 3-0 :)

GOD28.03.2007 14:03

Gata s-a dus si locu 5 pentru un MOMENT conteaza urmatoarele 2 etape,cu care am etapa cu danny si cu Mihai.

Sper la Victori.

A facut un meci bulanos PoWeR.Oricum Succes

PoWeR28.03.2007 14:05

piciule, te rog lasa tentativele de blat deoparte :)

blindica28.03.2007 14:16

@power Daaaa, nu-i moral corect sa-l ia cu 3-0 :D, e mai mult dupa regulament corect...totusi, sper sa nu ii dati meciu cu 3-0 :), eu l-am cautat pe maniaku` la telefon , prin sms, si n-a rasp,poate are probleme :cry:

GOD28.03.2007 14:17

A te plange ca pierzi un loc e a bate apropouri la blat?

 

Si blind tu nu vrei sa i se dea cu 3-0 ca te i-a in CLASAMENT.Insa dragutzu a fost mereu si a dat massuri ''ca daca e maniaku sa dea BUZZ sa joace etapa".

Plus ca incepe meciu la 6.30

PoWeR28.03.2007 14:20

piciule, te rog nu mai insista ... ai avut destule scandaluri ... ar fi pacat sa te compromiti acum ;)

 

pai tu de ce crezi ca a dat massurile alea :) ?

dragutzu8928.03.2007 14:44

ce sa zic... trist!

alin_jeleu28.03.2007 15:18

ms power :D ... si inca sunt pe 3 :D

johnny0628.03.2007 15:22

pe 3, dar la egalitate de puncte cu mine :P . etapa viitoare stabilim locurile 3-6.

alin_jeleu28.03.2007 15:23

corect 8)

dragutzu8928.03.2007 15:25

am fugit la meci! Hai Romania!

P.S. las mess-u pornit, dak e ceva buzz! 8) ( daK nu's pe idul meu sunt pe : sora_leon_kiss , intrebati de Andrei ;) )

i0nutz8328.03.2007 18:21

dragutzu- maniaku 3-0*.

 

E logic, normal, moral, cum vreti s-o luati..

 

Ultimele doua etape postate.

 

untitledao2.png

 

Penalizarile vor fi operate la finalul campionatului.

dragutzu8928.03.2007 18:32

etapa 29: Danutz12345 - Dragutzu_89 0-3 8)

Acum concentrare maxima... urmeaza meciul decisiv pt ramanerea in prima Liga, cel cu Hurricane! :oops: ( mi-e teama! )

PoWeR28.03.2007 18:44

ionutz, dupa caum e de logic, normal, moral si mai cum vrem noi s-o luam ... asa sa se procedeze si sezonul viitor cand nu vom da de un adversar :wink:

El_nin0_T0rr3s28.03.2007 19:10

el_nin0 - filip : 7-2

 

 

filipe cred ca fraza : "Alexander Filip: vorba aia cu orice noob cu Barcelona... " nu-si are rost tinand cont ca ti-am driblat toata echipa cu Valdes si ti-am dat gol =))) ... nu am reusit nimanui sa ii dau gol cu portaru sezonu asta .... esti si tu unic intr-un fel =))

 

el_nin0 - danutz : 3-0

 

Hegemonia continua!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: ....

«1242526272829»