Etapa 27
Inter(power_steaua_6) - Tottenham(alin_jele)4-3 ... no comment
Etapa 27
Inter(power_steaua_6) - Tottenham(alin_jele)4-3 ... no comment
aline , aline... ma bagi la belele!
mie-mi spui? s-a ales prafu' de munca mea pe sezonul asta
... adio Manchester
Restanta: power_steaua_6 - alexfilip 4-4 ... o nebunie de meci
mda... egalat in minutul 90... si am condus si cu 3-1 si 4-3... sunt mai norocos de felul meu :cry: . adio loc 4...
mie-mi spui? am luat 2 goluri in min 90! e un blestem... abia astept sa scap de tottenham
Eu l-am cautat pe power ,pana la 8 e limita si la 6.30 e meciu.
Sper sa intre pana la 6.30
julica_maniacu, sa intri sa jucam meciul, ca pentru mine e meci decisiv ![]()
3-0 pt voi ...dar pana la 8 e termenul,nu conteaza ca e meci
,jucati in pauza daca va gasiti adversarii
E logic ca astazi ne uitam la meci, nu stam dupa oameni care trei zile nu au dat niciun semn de viata..
god_life - power_steaua_6 1-1 ... trist
btw ... nu mi se pare asa normal ca dragutzu sa castige cu 3-0 ![]()
Gata s-a dus si locu 5 pentru un MOMENT conteaza urmatoarele 2 etape,cu care am etapa cu danny si cu Mihai.
Sper la Victori.
A facut un meci bulanos PoWeR.Oricum Succes
piciule, te rog lasa tentativele de blat deoparte ![]()
@power Daaaa, nu-i moral corect sa-l ia cu 3-0
, e mai mult dupa regulament corect...totusi, sper sa nu ii dati meciu cu 3-0
, eu l-am cautat pe maniaku` la telefon , prin sms, si n-a rasp,poate are probleme :cry:
A te plange ca pierzi un loc e a bate apropouri la blat?
Si blind tu nu vrei sa i se dea cu 3-0 ca te i-a in CLASAMENT.Insa dragutzu a fost mereu si a dat massuri ''ca daca e maniaku sa dea BUZZ sa joace etapa".
Plus ca incepe meciu la 6.30
piciule, te rog nu mai insista ... ai avut destule scandaluri ... ar fi pacat sa te compromiti acum ![]()
pai tu de ce crezi ca a dat massurile alea
?
ce sa zic... trist!
ms power
... si inca sunt pe 3 ![]()
pe 3, dar la egalitate de puncte cu mine
. etapa viitoare stabilim locurile 3-6.
corect 8)
am fugit la meci! Hai Romania!
P.S. las mess-u pornit, dak e ceva buzz! 8) ( daK nu's pe idul meu sunt pe : sora_leon_kiss , intrebati de Andrei
)
dragutzu- maniaku 3-0*.
E logic, normal, moral, cum vreti s-o luati..
Ultimele doua etape postate.

Penalizarile vor fi operate la finalul campionatului.
etapa 29: Danutz12345 - Dragutzu_89 0-3 8)
Acum concentrare maxima... urmeaza meciul decisiv pt ramanerea in prima Liga, cel cu Hurricane!
( mi-e teama! )
ionutz, dupa caum e de logic, normal, moral si mai cum vrem noi s-o luam ... asa sa se procedeze si sezonul viitor cand nu vom da de un adversar :wink:
el_nin0 - filip : 7-2
filipe cred ca fraza : "Alexander Filip: vorba aia cu orice noob cu Barcelona... " nu-si are rost tinand cont ca ti-am driblat toata echipa cu Valdes si ti-am dat gol =))) ... nu am reusit nimanui sa ii dau gol cu portaru sezonu asta .... esti si tu unic intr-un fel =))
el_nin0 - danutz : 3-0
Hegemonia continua!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: ....