GOD Trimis: 29 03 2007 18:12 Titlul subiectului:
--------------------------------------------------------------------------------
power vino la mine si joaca tu cu el daca poti.Nu vorbi daca nu sti care e treaba si mie si lui jeleu ne merge prost si trebuie rezolvata problema.
@god : probleme au mai fost...cel putin la mine(in tur): cu bezmetiqu_alex si cu scobbytzu nici nu mi se conecta din cauza peeringului :wink:.Stiai? Nu, pt ca nici unul din noi nu a facut atata tam-tam pe forum ca vezi doamne cum merge, ca nu am peering...Decat sa stam sa ne certam sau sa umplem paginile forumului, am fost la cineva,fie eu ,fie el si am jucat frumos meciul.Ce e asa greu...?
PS: etapa 29 --> bezmetiqu_alex - jok3r_Sarbu : 5-2
PSS: @god : aceeasi problema ca si in tur(nu se conecteaza sub nicio forma cu bezmetiqu)...Am dat fuga la un tovaras de pe alta retea si am jucat :wink:
PSSS: @power : ti-ai dezinstalat cumva messu`:?: