FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«126272829»
i0nutz8329.03.2007 16:56

In cazul in care meciul nu se poate disputa - din cauze necunoscute, va fi considerat ANULAT. E limpede !

 

Cu cateva mici exceptii - filip, power si bolohan - toata lumea admisa in campionat are conexiune foarte buna. Daca au aparut probleme la meciurile despre care vorbiti, cel mai probabil sunt din cauza peering-ului dintre retelele voastre (permanent sau cel mai probabil de moment).

johnny0629.03.2007 17:20

pot sa spun ca nu s-a mai plans nimeni de conexiune de cel putin jumatate de sezon...

mihai141129.03.2007 17:25

am constatat ca upc nu mai are peering cu rdsul si cu fibernetul :(,de aia se misca asa infect cu ionut si cu god :(,nu e vina mea si nici a lor,asta e,vedem cum ne jucam meciurile

DannY_129.03.2007 18:06

Etapa 29:Danny1ok-Go* 3-2

nyku_myhay29.03.2007 18:21
GOD Trimis: 29 03 2007 18:12    Titlul subiectului:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

power vino la mine si joaca tu cu el daca poti.Nu vorbi daca nu sti care e treaba si mie si lui jeleu ne merge prost si trebuie rezolvata problema.  

 

@god : probleme au mai fost...cel putin la mine(in tur): cu bezmetiqu_alex si cu scobbytzu nici nu mi se conecta din cauza peeringului :wink:.Stiai? Nu, pt ca nici unul din noi nu a facut atata tam-tam pe forum ca vezi doamne cum merge, ca nu am peering...Decat sa stam sa ne certam sau sa umplem paginile forumului, am fost la cineva,fie eu ,fie el si am jucat frumos meciul.Ce e asa greu...?

 

PS: etapa 29 --> bezmetiqu_alex - jok3r_Sarbu : 5-2

PSS: @god : aceeasi problema ca si in tur(nu se conecteaza sub nicio forma cu bezmetiqu)...Am dat fuga la un tovaras de pe alta retea si am jucat :wink:

PSSS: @power : ti-ai dezinstalat cumva messu`:?:

PoWeR29.03.2007 19:49

Etapa 30: power_steaua_6 - joker_sarbu 5-2

 

frumos, joker ne luam de o mana si mergem in Liga II :D

GOD30.03.2007 12:43

mihai1411-god_life00=2-3

A mers incredibil de bine ,cum nush.

Si cred ca termin pe locu 5 un loc destul de bun.

mihai141130.03.2007 12:44

ETAPA 30

God_life00 - Mihai1411 3-2,hm daca nu ar fi fazele fixe.........din nou exasperant Ronaldo

 

da a mers bine nici eu nu inteleg de ce....

 

ETAPA 29

Mihai1411 - Alin_jeleu 8-2...un meci in care i-am demonstrat ca fara cornere e slab :)

alin_jeleu30.03.2007 13:51

lol... da, cu tottenham... si dupa golul 4 n-am mai jucat la fel. apropo, in tur te-am batut fara cornere ;)

 

P.S. ai uitat sa mentionezi ca am iesit din joc sa-ti spun ca jucam pe Santiago Bernabeu... si sa schimbi pe euro 3...

mihai141130.03.2007 14:01

da ms pt aia

 

in tur ai jucat bine,dar tot ai avut bulan,chiar tu ai zis :) ma rog,bafta

ManiaCU30.03.2007 15:23

Hurricane_msg - Julica_maniaku 1-3 8) ... guess who`s back in town 8)

PoWeR30.03.2007 15:45

maniacule, pe unde ai fost ca din cauza ta am retrogradat :(

blindica30.03.2007 21:10

Etapa 30 - Blind1ro - Danny1ok 4-2 Tehnic vorbind, si eu ma mir de rezultat.

 

Etapa 29 - Power_steaua_6 - Blind1ro => aici e aiurea, 2 zile power m-a amanat, m-a plimbat sa-l stresez pe danny , ca vrea sa vada ce fac cu danny ca sa stie dak ma ia in clasament si abia dupa aia jucam si noi. Si-a jucat meciurile atat in cupa cat si in campionat, despre meciul cu mine invocand nush ce motive, mereu.Trebuia sa jucam ieri(vineri)seara , dar nu a mai intrat cum a zis, azi, sambata este f posibil sa lucrez. (Ora 0:07)

ady_4steaua31.03.2007 04:59

poate diseara jucam si noi meciu julik

PoWeR31.03.2007 06:43

blind ... nu am putut juca 8O

 

btw: de ce spui ca ar fi depins meciul tau cu dany1ok de clasarea mea ?

Jo1n731.03.2007 10:38
blind ... nu am putut juca  8O

wow..ai jucat cu toti mai putin cu el..

de ce? :))

lucrurile sunt clare..daca nu se va juca azi meciu..3-0 pt blind :D

alin_jeleu31.03.2007 10:40

asa ar fi normal...

PoWeR31.03.2007 11:12

lol ... pentru ca am fost la servici si in pauze am reusit sa joc doar cu altii, el nu era ;)

blindica31.03.2007 11:53

deci... acum am venit putin acasa, si cazusem de acord cu power sa jucam, dar mi-a picat netul. cand a revenit power iesise, eu plec la servici acum... o sa ma duc pe la 4 la un net cafe, poate il prind sa joc meciul

PoWeR31.03.2007 11:54

cam ciudate momentele in care pica netul :)

 

btw, am rasfoit si eu forumul si am gasit ceva interesant:

 

La mine in casa e dezastru , curatenie generala.In caz ca nu-mi pot juca meciurile la timp rog amanarea lor.Multumesc anticipat  :)

 

(Posted: 26 Mar 2007 15:15) - pagina 24 la LigaI

 

de aici rezulta ca meciul lui dragutzu cu maniaku a fost degeaba omologat cu 0-3, maniaku cerand amanarea inca dinainte de a fi postata chestia aia cu meciurile din ultimele etape nu se amana ... asta bineinteles daca respectam regulamentul

blindica31.03.2007 13:41

etapa 29 - Power_steaua_6 - Blind1ro 6-9 o nebunie de meci, parca a meritat toata tevatura asta 8O

PoWeR31.03.2007 13:45

ata ete ... Liga II ! :D

i0nutz8331.03.2007 19:49

clasament final

 

untitledhi4.png

 

* Jucatori penalizati cu 1 punct.

Jo1n731.03.2007 19:58

trist :D

PoWeR31.03.2007 20:01

foarte trist ... asta este :)

«126272829»