am o problema legata de net cred...cu jeleu si cu god mi se misca infect,si mai ales god mi-a sarit ca el castiga meciul la masa verde ca e de la mine
la 5 minute....am jucat cu dragutzu si inca 2 baieti din Timisoara,dupa ce am incercat cu god, si se misca perfect
dragutzu e martor,e ora 22:10...asa ca ciocul mic god ca nu are cum sa fie de la mine ca am net f bun,nimeni nu s-a plans de conexiunea mea,ci eu de a altora ![]()
Mihai barosanu: cum se misca?
Andrei Dragutz: perfect
Mihai barosanu: mda aia zic ca e de la mine
