FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1232425262729»
El_nin0_T0rr3s26.03.2007 18:23

pffff.....am uitat sa aman meciu cu power...:(...sunteti fericiti a?

PoWeR26.03.2007 18:25

el nino ... de meciul asta cu tine se legau ultimele sanse ale mele de ramanere in Liga I ... asa ..

 

am fost plecat el?nino ... la piatra neamt la antrenament ;)

El_nin0_T0rr3s26.03.2007 18:38

puteai sa-l amani tu frate....asta e.. :oops:

mihai141126.03.2007 18:58

ETAPA 27

Mihai1411 - Danutz12345 3-0 :D

 

el nino esti campion felicitari,dar tot iti dau gol in min 90 :lol: :lol:

johnny0626.03.2007 19:36

Etapa 27: alex_filip2003 4-3 dragutzu_89... ar fi pacat ca un astfel de jucator sa ne paraseasca... un meci presarat cu noroc, ghinion si cel mai important FAIR-PLAY.

Etapa 28: alex_filip2003 3-0 danutz12345... un nou hattrick cech, a ajuns la a 9-a reusita in acest sezon. un gol mi-a placut mai mult: cech a centrat si tot el a dat cu capul.

 

@power: inca mai speri sa ma ajungi? :lol:

PoWeR26.03.2007 20:19
:oops: ... se pare ca mi-e putin cam greu acum
blindica26.03.2007 20:22

Etapa 27 -> Ady_adinho - Blind1ro 1-3 M-a condus , dar am revenit , sorry adinho, stii tu de ce:D. Bafta all :D

P.S.- JOint scoate ignore-ul ala pt D-zeu, lask vdm in meciul direct power :)

PoWeR26.03.2007 20:23

mda ... victorie suspecta :lol:

johnny0626.03.2007 20:33
untitleddf9.png

 

Amanat:

power - filip

 

Anulate:

 

god- blind

filip - hurricane

el_nin0 - power  

 

Penalizari:

god, blind, hurricane, filio, el_nin0, power, toti cate 1p.

 

1. e filip si nu filio

2. prefer alex sau johnny, nu numele de familie :?

alin_jeleu26.03.2007 20:41

Etapa 28

Tottenham(alin_jeleu) - Arsenal(danny1ok) 2-3... :(

DannY_126.03.2007 20:41

Etapa 28:Alin_jeleu-Danny1ok 2-3

hurricane_msg27.03.2007 12:28
Etapa 27:Hurricane_msg - Joker_sarbu = 6 - 0
GOD27.03.2007 13:39

ole bv daniok.

nyku_myhay27.03.2007 15:28

etapa 28

adi_adynho - jok3r_sarbu : 3-2

El_nin0_T0rr3s27.03.2007 15:41

et 28 : Mihai - el_nin0 : 3-5

 

Matematic am iesit campion datorita faptului ca in ult etapa am 3-0 cu danutz !

 

dedic acest campionat lui bezmetiqu , dragutzu si toti cei care au mai zis ca nu o sa-l castig!

 

sezonu viitor sper sa lasati ciocu' mic si sa demonstrati ca intradevar suntei mai buni!

mihai141127.03.2007 15:42

ETAPA 28

 

El_nin0_t0rr3s- Mihai1411 5-3,no comment,traiasca toti fundasii mei fara nr fara nr :))

johnny0627.03.2007 16:21

felicitari el_nin0!! mai esti dispus sa renunti la barca acum, cum ziceai pe la mijlocul sezonului? :P

GOD27.03.2007 16:26

Johni ,Oricum iti zic ca joaca la fel cu orice echipa,iti spun din propia experienta.

Jo1n727.03.2007 16:53

blind1ro - bezmetiqu_alex 1-5

blindica27.03.2007 16:55

Etapa 28 : Bezmetiqu_alex - Blind1ro 5-1 R***t !

Jo1n727.03.2007 17:41

et27 :|

god - bezemetiqu 3-5

alin_jeleu27.03.2007 18:09

si ii multumesc desi mi-a dat ignore :D

Jo1n727.03.2007 19:42

stai linistit ca Manchester nu iei :lol:

DannY_127.03.2007 19:52

Etapa 27:Danny1ok-El_nino_torres 4-4 :?

El_nin0_T0rr3s27.03.2007 19:52

danny - el_nino : 4-4 etapa 27

 

nu am avut pt ce sa mai lupt :lol: .....cand era danutz luptam pana in ultima secunda ca in meciu cu blind cand am castigat campionatu in min 95 de prelungiri :lol:

«1232425262729»