Hai power lasa ca nu esti de Liga2,numai gandi negativ eu sunt sigur ca termini in primi 8.
Hai power lasa ca nu esti de Liga2,numai gandi negativ eu sunt sigur ca termini in primi 8.
aua ... clar, nici nu vreau sa ma gandesc ce ma asteapta ![]()
@ Torres, nu te mai lua asa de lume, uiti ca esti campion in min 90 contra lui Leverkusen, sa incercam sa pastram atmosfera buna, God ti-a adus cuvinte de lauda, nu misto-uri. Sa nu devii un robotzel care cand va pierde Barca se va retrage in obscur.
amin :lol:
P.S.: cei care au de jucat cu mine, sper sa ne intalnim maine pe la 6:30 sa jucam pentru ca numai atunci voi mai fi disponibil (ce ti-i si cu bac-ul asta)
et19
Dragutzu_89 - Bezmetiqu_alex 0-4
Ce bine mere danny1ok bv ![]()
Etapa 18
Tottenham(alin_jeleu) - Werder(dragutzu_89) 4-2... o victorie dupa ceva timp
Etapa 19: prvrami 0-3 alex_filip2003 (gol cech din foarfeca din propriul careu)
P.S.: joker si julica, sper sa ne intalnim diseara pe la 18:40 sa jucam etapele, daca nu amanati sau lasati un offline sa le aman eu.
et20
Power_steaua_6 - Bezmetiqu_alex 3-5
si e clar ca sunt cel mai ghinionist jucator ![]()
Nu-i nik power si mie mi s-a intamplat asta
Cu tupeu inainte ![]()
hai hahalerelor care sunteti hahalere jucati-va si voi etapele ca sa puna la 8 ionut etape ca-mi ies din mana ![]()
si asa e prea mare distanta,pt 3 jocuri,se pun 3-4 zile si tot nu aveti timp
:x
dragutzu astept sa jucam,daca nu am vb cu ionut sa ne amane meciu.
etapa 18
jok3r_sarbu - alex_filip : 3-5
jos,jos,jos...![]()
vreau sa aman pentru mai tarziu etapa cu hurricane ... ms ![]()
nu am reusit sa dau de julica si cer amanarea meciului pana ne vom intalni si vom putea juca.
Am jucat intre timp
dragutzu-god_life00=3-6
si e clar ca sunt cel mai ghinionist jucator![]()
=)) cel mai ghinionist jucator... look at me ![]()
mda dragutzu, iti mai amintesti cum ai castigat meciul cu mine din tur ? ... aveam 3-0 in min 70 ![]()
@dragutzu si power, hai ca intre timp trec si yo pe langa voi cat va certati 8) ...
@Joint, da , cand joc fifa o sa am tricou din ala cu Jesus I love you 100% ...
multumeste-i lui Dumnezeu ![]()
Etape noi.
Clasament maine dupa-amiaza.
ETAPA 23
God_life00-Pvrami =3-0 (Hattrick Leo Franco cu GOLURI cu un doi cu arbitru)
et22
Mihai1411 - Bezmetiqu_alex 1-5
epa ![]()