FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1171819202129»
GOD18.03.2007 11:05

Hai power lasa ca nu esti de Liga2,numai gandi negativ eu sunt sigur ca termini in primi 8.

Jo1n718.03.2007 12:48
Bezmetiqu_alex - Ady_adinho 6-0
PoWeR18.03.2007 16:03

aua ... clar, nici nu vreau sa ma gandesc ce ma asteapta :)

blindica18.03.2007 18:28

@ Torres, nu te mai lua asa de lume, uiti ca esti campion in min 90 contra lui Leverkusen, sa incercam sa pastram atmosfera buna, God ti-a adus cuvinte de lauda, nu misto-uri. Sa nu devii un robotzel care cand va pierde Barca se va retrage in obscur.

johnny0618.03.2007 20:47

amin :lol:

P.S.: cei care au de jucat cu mine, sper sa ne intalnim maine pe la 6:30 sa jucam pentru ca numai atunci voi mai fi disponibil (ce ti-i si cu bac-ul asta)

Jo1n718.03.2007 21:04

et19

Dragutzu_89 - Bezmetiqu_alex 0-4

Prodigy_andrey19.03.2007 06:06

Ce bine mere danny1ok bv :D

alin_jeleu19.03.2007 12:13

Etapa 18

Tottenham(alin_jeleu) - Werder(dragutzu_89) 4-2... o victorie dupa ceva timp

johnny0619.03.2007 13:43

Etapa 19: prvrami 0-3 alex_filip2003 (gol cech din foarfeca din propriul careu)

P.S.: joker si julica, sper sa ne intalnim diseara pe la 18:40 sa jucam etapele, daca nu amanati sau lasati un offline sa le aman eu.

Jo1n719.03.2007 15:02

et20

Power_steaua_6 - Bezmetiqu_alex 3-5

PoWeR19.03.2007 15:56

si e clar ca sunt cel mai ghinionist jucator :|

Prodigy_andrey19.03.2007 17:02

Nu-i nik power si mie mi s-a intamplat asta ;) Cu tupeu inainte :D

mihai141119.03.2007 17:15

hai hahalerelor care sunteti hahalere jucati-va si voi etapele ca sa puna la 8 ionut etape ca-mi ies din mana :D

 

si asa e prea mare distanta,pt 3 jocuri,se pun 3-4 zile si tot nu aveti timp :( :x

GOD19.03.2007 17:20

dragutzu astept sa jucam,daca nu am vb cu ionut sa ne amane meciu.

nyku_myhay19.03.2007 17:22

etapa 18

jok3r_sarbu - alex_filip : 3-5

jos,jos,jos...:D

PoWeR19.03.2007 17:23

vreau sa aman pentru mai tarziu etapa cu hurricane ... ms :P

johnny0619.03.2007 17:46

nu am reusit sa dau de julica si cer amanarea meciului pana ne vom intalni si vom putea juca.

GOD19.03.2007 17:47

Am jucat intre timp

dragutzu-god_life00=3-6

dragutzu8919.03.2007 17:51
si e clar ca sunt cel mai ghinionist jucator :|

=)) cel mai ghinionist jucator... look at me :oops:

PoWeR19.03.2007 18:17

mda dragutzu, iti mai amintesti cum ai castigat meciul cu mine din tur ? ... aveam 3-0 in min 70 :|

blindica19.03.2007 18:55

@dragutzu si power, hai ca intre timp trec si yo pe langa voi cat va certati 8) ...

@Joint, da , cand joc fifa o sa am tricou din ala cu Jesus I love you 100% ...

Jo1n719.03.2007 19:03

multumeste-i lui Dumnezeu 65.gif

i0nutz8319.03.2007 19:28

Etape noi.

Clasament maine dupa-amiaza.

GOD19.03.2007 19:33

ETAPA 23

God_life00-Pvrami =3-0 (Hattrick Leo Franco cu GOLURI cu un doi cu arbitru)

Jo1n719.03.2007 20:18

et22

Mihai1411 - Bezmetiqu_alex 1-5

epa :)

«1171819202129»