FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga I - Procesul Etapei

«1141516171829»
El_nin0_T0rr3s13.03.2007 16:52

el_nin0 - danutz : 3-0 :roll: ....de obicei un rezultat f greu chiar si pt mine :twisted: ...

PoWeR13.03.2007 17:23

primim si noi un clasament ceva ? :D

 

piciule, pt postul de mai jos: "un clasament caruia"

GOD13.03.2007 17:24

Un clasament care o sa ii fac o poza. :D

i0nutz8313.03.2007 17:28

CLASAMENT ACTUALIZAT

 

untitledyi8.png

 

* Scuze pentru intarziere, sunt prins cu o gramada de treburi. Invat pentru permis, inmatriculez automobilul, etc.

PS gogo, filip: vineri seara bem la deva? :)

GOD13.03.2007 17:31

ohohohoho POZA :D:D

PoWeR13.03.2007 17:32

11 puncte de recuperat intr-un retur intreg ... impossible is nothing :D

alin_jeleu13.03.2007 17:36

auci... locul 2 8)

johnny0613.03.2007 17:38

cu cele 6 puncte pierdute ieri eram lider... :roll:

El_nin0_T0rr3s13.03.2007 18:02

flipe probabil esti la filologie :roll:

johnny0613.03.2007 18:18

sunt la mate-info...

El_nin0_T0rr3s13.03.2007 18:40

danny1ok - el_nin0 : 5-7

 

dupa ce joc si cu dragutzu sa dati refresh la clasament :lol:

PoWeR13.03.2007 18:45

Joker_sarbu - Power_steaua_6 1-4 ... victorie, chiar daca probabil vom merge impreuna in Liga II

Jo1n713.03.2007 18:56

epa :)) dragutzu ma bazez pe tine :D

sa raman si eu pe un umil loc 1 :P

alin_jeleu13.03.2007 20:42

si eu pe 2 :D ... sau nu =))... ca oricum m-a luat :P

dragutzu8913.03.2007 20:46

inceput de retur dezastros pentru mine 8)

poate si datorita faptului k sunt bolnav... asta e :!:

...dar imi revin eu :twisted:

El_nin0_T0rr3s14.03.2007 05:11

nu cu mine pls :lol:

Prodigy_andrey14.03.2007 07:31

PS gogo, filip: vineri seara bem la deva? :)

 

Ma vineri seara da :D da sambata la meci la hd nu putem veni nici unu !! k yo am olimpiada la italiana si astalalt La nush ce si tre sa mearga la Petrosani :D:(:| acu o trebuit sa puna si astia meciu X(X(X

 

 

Ps Clasamentu asta-i Tare tare ciudat ! 8O 8O :D

i0nutz8314.03.2007 09:59

hmm.. la voi la deva acu se dau corigentele, a?

Prodigy_andrey14.03.2007 10:17

HEHE haiosule :) Vb serios :P;) Filip parca merge la geografie :D La Petrosani :)Eu am aici in Deva ;) "corigentele"

GOD14.03.2007 10:52

Si eu am Olimpiada la Geografie.

DannY_114.03.2007 11:03

Ma mir :P 8) :lol:

dragutzu8914.03.2007 11:18

poate la toamna god :D

GOD14.03.2007 11:21

Sau poate nu ,daca va arat media mea de 9.60 va speriati :D:D .

nyku_myhay14.03.2007 11:57

lasa-ne cu aia generala...spune-ne-o pe aia de la lb. romana :lol:

GOD14.03.2007 12:10

9 la Romana.

«1141516171829»