el_nin0 - danutz : 3-0 :roll: ....de obicei un rezultat f greu chiar si pt mine :twisted: ...
el_nin0 - danutz : 3-0 :roll: ....de obicei un rezultat f greu chiar si pt mine :twisted: ...
primim si noi un clasament ceva ? ![]()
piciule, pt postul de mai jos: "un clasament caruia"
Un clasament care o sa ii fac o poza. ![]()
CLASAMENT ACTUALIZAT

* Scuze pentru intarziere, sunt prins cu o gramada de treburi. Invat pentru permis, inmatriculez automobilul, etc.
PS gogo, filip: vineri seara bem la deva? ![]()
ohohohoho POZA ![]()
![]()
11 puncte de recuperat intr-un retur intreg ... impossible is nothing ![]()
auci... locul 2 8)
cu cele 6 puncte pierdute ieri eram lider... :roll:
flipe probabil esti la filologie :roll:
sunt la mate-info...
danny1ok - el_nin0 : 5-7
dupa ce joc si cu dragutzu sa dati refresh la clasament :lol:
Joker_sarbu - Power_steaua_6 1-4 ... victorie, chiar daca probabil vom merge impreuna in Liga II
epa
dragutzu ma bazez pe tine ![]()
sa raman si eu pe un umil loc 1 ![]()
si eu pe 2
... sau nu =))... ca oricum m-a luat ![]()
inceput de retur dezastros pentru mine 8)
poate si datorita faptului k sunt bolnav... asta e :!:
...dar imi revin eu :twisted:
nu cu mine pls :lol:
PS gogo, filip: vineri seara bem la deva?
Ma vineri seara da
da sambata la meci la hd nu putem veni nici unu !! k yo am olimpiada la italiana si astalalt La nush ce si tre sa mearga la Petrosani ![]()
![]()
acu o trebuit sa puna si astia meciu X(X(X
Ps Clasamentu asta-i Tare tare ciudat ! 8O 8O ![]()
hmm.. la voi la deva acu se dau corigentele, a?
HEHE haiosule
Vb serios ![]()
Filip parca merge la geografie
La Petrosani :)Eu am aici in Deva
"corigentele"
Si eu am Olimpiada la Geografie.
Ma mir
8) :lol:
poate la toamna god ![]()
Sau poate nu ,daca va arat media mea de 9.60 va speriati ![]()
.
lasa-ne cu aia generala...spune-ne-o pe aia de la lb. romana :lol:
9 la Romana.