FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«1789101118»
AliN4u08.03.2007 13:50

@Doryzd si Fallenangel002000

 

Daca intrati si voi pe site,lasati aici o ora si o zi cand sa jucam meciul pentru ca eu nu v-am vazut pe mess nici macar 5 min , de cand au fost afisate etapele 12,13,14.

AliN4u08.03.2007 16:26

Etapa 14 : alinn50c 8 - 4 fallenangel002000

 

LE : imi cer scuze pentru "double post",ms GOD pentru atentionare,nu am fost atent,nu am obs ca nu a mai postat nimeni dupa msg`ul meu precedent.

GOD08.03.2007 16:28

double post.

Foloseste Edit.

Ca ajungi ca mine sa iei ban. :D:D

i0nutz8308.03.2007 19:38

@alin4u: posturi consecutive.. citeste regulamentul !

AliN4u08.03.2007 19:41

@ionutz83

 

stiu care e regulamentu si mi`am cerut scuze dar nu am obs ca nu a mai postat nimeni dupa msj`ul meu anterior,m-am dus direct sa postez rez ,nu m-am mai uitat cine ce a postat,am linku direct la bookmarks si..

marianb08.03.2007 19:47
etapa 11: Marianbolohan- Runaway2812 9-3
i0nutz8308.03.2007 20:46

@alin4u: daca citeai regulamentul vedeai si asta:

 

1. Reguli generale de postare:

 

1.1 Mesajele scrise pe forum trebuie sa aiba litera (fontul) normala a forumului, de culoare neagra, fara bold sau alte formatari de text sau culori. Insa, puteti accentua unele cuvinte ale mesajului vostru prin formatari precum bold, culori, font mai mare etc.

AliN4u09.03.2007 11:18

@ionutz83

 

mda..aia n-am vazut..imi cer scuze inca odata

 

LE : Doryzd nu apare pe mess deci nu am cum sa joc meciul cu el..voi decideti care va fi scorul.

 

LE : etapa 13 : alinn50c 4 - 2 doryzd

DoctorLov09.03.2007 22:04

ETAPA 13

 

Fallenangel002000 6-2 Runaway2812

klaus_e8910.03.2007 00:00

makiaveli vad ca ai anulat etapa ... ok dak nai avut timp ... dar acuma cand intri sa o jucam ?

ADelPiero10.03.2007 00:26

Etapa 13 (cu noroc)

Adelp1er0 5-4 Klaus_e89

Prodigy_andrey10.03.2007 07:36
makiaveli vad ca ai anulat etapa ... ok daca nai  avut timp ... dar acuma cand intri sa o jucam ?

 

:D scuze :D cred k amanat :D nu anulat ;)

alin_jeleu10.03.2007 08:54

makiaveli... ai 2 restante... daca nu o joci pe prima pana la sfarsitul zilei de azi, pierzi cu 3-0.

GOD10.03.2007 08:55

vedeti ca e rau jeleu :D

marianb10.03.2007 10:32

etapa 14: Klaus_e89 - Marianbolohan 3-7

 

Cata_makaveli nui

Doryz0r10.03.2007 15:48

Doryzd - Duke_itza_25 3-0 Etapa 11

 

de cata_makaveli nu dau..

marianb10.03.2007 16:10
etapa 13: Marianbolohan- Cata_makaveli 6-1
geegee2110.03.2007 16:25

Etapa 12: Klaus_e89 - Savubogdanus 1-3

Etapa 14: Adelp1er0 - Savubogdanus 9-4

ADelPiero10.03.2007 16:45

Etapa 14 (cu noroc, nr meu preferat)

Adelp1er0 9-4 Savubogdanus

 

Etapa 13 (cu noroc)

Adelp1er0 5-4 Klaus_e89

 

Etapa 12 (cu 2 autogoluri date de adversar 0-1 si 0-2:D)

Cata_makaveli 1-5 Adelp1er0

 

ce frumos 8)

Prodigy_andrey10.03.2007 17:02

Ne vedem in Liga I delpiero ? ;;)

Doryz0r10.03.2007 20:09

vreau si eu o amanare pentru etapele ramase cu runway si makaveli ...scz de intarzierea pentru postat dar nu am avut net asta e si cauza pentru care aman meciurile..

runaway281210.03.2007 20:15

Am si eu o mare rugaminte . Cand am intrat pe forum la inceputul campionatului , la alegerea echipelor , nu mai erau decat echipe de 4 stele , cele mai bune ( Atletico si Newcastle , dupa parerea mea ). Fernandotorres(cel cu Lyon) a fost exclus . As fi recunascator daca as lua echipa lui de acum inainte pentru ca nu vreau sa retrogradez . Altfel spus pana la urma trebuie sa avem sanse egale . Cum as putea face sa iau lyonul deci ? Multam . ma multumesc si cu juventus al lui duke( si el exclus )

alin_jeleu10.03.2007 20:57

nu se poate... si discutia asta s-a mai purtat si la seria 1... esti bun, faci fatza cu orice echipa, sunt atatea exemple. acum poate mai sunt si altii nemultumiti de echipele lor... le dam la toti Lyon?

 

Clasament:

clasamentkh8.jpg

 

Amanari:

ETAPA 11 - Klaus_e89 - Cata_makaveli

ETAPA 12 - Runaway2812 - Doryzd

ETAPA 14 - Cata_makaveli - Doryzd

johnny0610.03.2007 21:16

mai bine le dam la toti Barcelona sa vedem cum se descurca :lol:

runaway281210.03.2007 21:51

atunci de ce nu ramane decat ideea de id la clasament si fiecare joaca cu cine vrea ? esti bun , rezisti untr un campionat ca asta da nu castigi . gandeste te cate buguri exista , dak mai joci si cu o echipa cum e atletico contra barca de ex .. e imposibil sa castigi ori cat de amator ar fi cel cu care joci ( ma rog ai sanse de 6/10 sa castigi ) :D

«1789101118»