Etapa 29 ==> Scigle - Ronaldinho_cs = 2 - 8
Etapa 30 ==> Ronaldinho_cs - Duke_itza_25 = 3 - 0
Etapa 29 ==> Scigle - Ronaldinho_cs = 2 - 8
Etapa 30 ==> Ronaldinho_cs - Duke_itza_25 = 3 - 0
jeleule ... am vorbit cu ionutz si mia spus ca imi poti omologa meciul ... deci 3-0 pentru mine
Klaus (3/29/2007 8:14:20 PM): meciu me
Klaus (3/29/2007 8:14:21 PM): meu
Klaus (3/29/2007 8:14:23 PM): cu savubogdanus
Klaus (3/29/2007 8:14:24 PM): a fost anulat
i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:26 PM): a, pai e clar
Klaus (3/29/2007 8:14:28 PM): sti ca team intrebat eu
i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:29 PM): 3-0 pt tine
Klaus (3/29/2007 8:14:30 PM): de o problema
i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:31 PM): adica pana mea
Klaus (3/29/2007 8:14:33 PM): si pe forum am postat
Klaus (3/29/2007 8:14:34 PM):
i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:35 PM): ala a intrat
Klaus (3/29/2007 8:14:37 PM): dovezi cu caru
i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:43 PM): da tu erai la antrenament
Klaus (3/29/2007 8:14:51 PM): dar nu am gasit
Klaus (3/29/2007 8:14:54 PM): niciun offline de la el
Klaus (3/29/2007 8:15:01 PM): raspuns la alea care i le-am lasat eu ...
i0nutz 83 (3/29/2007 8:15:34 PM): sa iti dea 3-0 ma
savubogdan intra sa jucam si noi meciul ala! nici in tur n am apucat ![]()
etapa 29: Klaus_e89 - Marianbolohan 3-5
jeleule ... am vorbit cu ionutz si mia spus ca imi poti omologa meciul ... deci 3-0 pentru mine
Klaus (3/29/2007 8:14:20 PM): meciu me
Klaus (3/29/2007 8:14:21 PM): meu
Klaus (3/29/2007 8:14:23 PM): cu savubogdanus
Klaus (3/29/2007 8:14:24 PM): a fost anulat
i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:26 PM): a, pai e clar
Klaus (3/29/2007 8:14:28 PM): sti ca team intrebat eu
i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:29 PM): 3-0 pentru tine
Klaus (3/29/2007 8:14:30 PM): de o problema
i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:31 PM): adica pana mea
Klaus (3/29/2007 8:14:33 PM): si pe forum am postat
Klaus (3/29/2007 8:14:34 PM):
i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:35 PM): ala a intrat
Klaus (3/29/2007 8:14:37 PM): dovezi cu caru
i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:43 PM): da tu erai la antrenament
Klaus (3/29/2007 8:14:51 PM): dar nu am gasit
Klaus (3/29/2007 8:14:54 PM): niciun offline de la el
Klaus (3/29/2007 8:15:01 PM): raspuns la alea care i le-am lasat eu ...
i0nutz 83 (3/29/2007 8:15:34 PM): sa iti dea 3-0 ma
ok... ai 3-0
savubogdan intra sa jucam si noi meciul ala!
subscriu
etapa 30: marianbolohan - Adelp1er0 5-2
Etapa 29 : alinn50c 7 - 2 fallenangel002000
etapa 29
Duke_itza_25 - Scobbytzu 0-3
etapa 30
scobbytzu - runaway 7-3
savubogdanus nu zice nimic p mess...eu azi dimineata am fost de la 11 la 15 p net....nici in tur nu am jucat si asta din cauza lui pt ca a si recunoscut...de amanat nu pot sa aman meciul.... Chiar sunt curios care va fi mareata decizie pe care o sa o luati 8O
ETAPA 30 : Doryzd 3 - 6 Klaus_e89 ... si m-am salvat la limita inca un sezon
p
Doryzd - Cata_makaveli etapa 29 nu am dat de el..nu a fost delok on pe mess..
daca retrogradez ce se intampla
?
Doryzd - Cata_makaveli etapa 29 nu am dat de el..nu a fost delok on pe mess..
e exclus de multa vreme ![]()
Clasament:

Promovari: ALIN50C, MARIANBOLOHAN, ALEXXX_TZUPY... in aceasta ordine (succes in liga1... o sa aveti nevoie)
Retrogradari:savubogdanus, cata_makaveli, fernando9torres_2005, duke_itza_25, c0stynwinn3r(winner, nu gluma)
si aici s-a sfarsit un sezon frumos... TO BE CONTINUED
P.S.
Tineti-mi pumnii in cupa, am meci greu ![]()
Art. 10 - Retrogradarea
La sfarsitul unui sezon al campionatului de FIFA organizat de www.FcSteaua.Ro, retrogradarea directa din Liga I in esalonul imediat inferior, se va realiza astfel:
• Ultimele 6 locuri din Liga I retrogradeaza direct in Liga II, distribuirea urmand sa fie facuta prin tragere la sorti.
• Ultimele 5 locuri din fiecare serie a Ligii II parasesc campionatul la finele fiecarui sezon, fara drept de inscriere in urmatoarele 2 sezoane.
Cred ca ati facut o greseala..
deci ultimile 5 retrogr
)nu 6 .. cand ne alegem noile echipe ?
oricum echipele se aleg in ordinea clasamentului ... aleg primii cei care vin din Liga I apoi Ronaldinho , fallen ,delpiero , io , etc ![]()
ar fi frumos sa se organizeze o serie in care sa se joace UEFA Champions League , pentru ca este oarecum perfectat si mai interesant.
in ce sens perfectat? 8O poate la transferuri ca la altceva e praf... ![]()
"e perfectat".. hahahahahah ce expresie !
in prostia lui de joc e mai tare ca fifa .