FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«1161718»
Ronaldinho_cs29.03.2007 14:08

Etapa 29 ==> Scigle - Ronaldinho_cs = 2 - 8

Etapa 30 ==> Ronaldinho_cs - Duke_itza_25 = 3 - 0

klaus_e8929.03.2007 20:18

jeleule ... am vorbit cu ionutz si mia spus ca imi poti omologa meciul ... deci 3-0 pentru mine

 

Klaus (3/29/2007 8:14:20 PM): meciu me

Klaus (3/29/2007 8:14:21 PM): meu

Klaus (3/29/2007 8:14:23 PM): cu savubogdanus

Klaus (3/29/2007 8:14:24 PM): a fost anulat

i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:26 PM): a, pai e clar

Klaus (3/29/2007 8:14:28 PM): sti ca team intrebat eu

i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:29 PM): 3-0 pt tine

Klaus (3/29/2007 8:14:30 PM): de o problema

i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:31 PM): adica pana mea

Klaus (3/29/2007 8:14:33 PM): si pe forum am postat

Klaus (3/29/2007 8:14:34 PM):

i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:35 PM): ala a intrat

Klaus (3/29/2007 8:14:37 PM): dovezi cu caru

i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:43 PM): da tu erai la antrenament

Klaus (3/29/2007 8:14:51 PM): dar nu am gasit

Klaus (3/29/2007 8:14:54 PM): niciun offline de la el

Klaus (3/29/2007 8:15:01 PM): raspuns la alea care i le-am lasat eu ...

i0nutz 83 (3/29/2007 8:15:34 PM): sa iti dea 3-0 ma

alexxx_tzupy30.03.2007 10:05

savubogdan intra sa jucam si noi meciul ala! nici in tur n am apucat :|

marianb30.03.2007 10:31

etapa 29: Klaus_e89 - Marianbolohan 3-5

alin_jeleu30.03.2007 11:07
jeleule ... am vorbit cu ionutz si mia spus ca imi poti omologa meciul ... deci 3-0 pentru mine

 

Klaus (3/29/2007 8:14:20 PM): meciu me

Klaus (3/29/2007 8:14:21 PM): meu

Klaus (3/29/2007 8:14:23 PM): cu savubogdanus

Klaus (3/29/2007 8:14:24 PM): a fost anulat

i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:26 PM): a, pai e clar

Klaus (3/29/2007 8:14:28 PM): sti ca team intrebat eu

i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:29 PM): 3-0 pentru tine

Klaus (3/29/2007 8:14:30 PM): de o problema

i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:31 PM): adica pana mea

Klaus (3/29/2007 8:14:33 PM): si pe forum am postat

Klaus (3/29/2007 8:14:34 PM):  

i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:35 PM): ala a intrat

Klaus (3/29/2007 8:14:37 PM): dovezi cu caru  

i0nutz 83 (3/29/2007 8:14:43 PM): da tu erai la antrenament

Klaus (3/29/2007 8:14:51 PM): dar nu am gasit

Klaus (3/29/2007 8:14:54 PM): niciun offline de la el

Klaus (3/29/2007 8:15:01 PM): raspuns la alea care i le-am lasat eu ...  

i0nutz 83 (3/29/2007 8:15:34 PM): sa iti dea 3-0 ma

ok... ai 3-0

ADelPiero30.03.2007 15:17
savubogdan intra sa jucam si noi meciul ala!

 

subscriu

marianb30.03.2007 15:17

etapa 30: marianbolohan - Adelp1er0 5-2

AliN4u31.03.2007 09:13

Etapa 29 : alinn50c 7 - 2 fallenangel002000

scoaba31.03.2007 16:13

etapa 29

Duke_itza_25 - Scobbytzu 0-3

etapa 30

scobbytzu - runaway 7-3

alexxx_tzupy31.03.2007 16:25

savubogdanus nu zice nimic p mess...eu azi dimineata am fost de la 11 la 15 p net....nici in tur nu am jucat si asta din cauza lui pt ca a si recunoscut...de amanat nu pot sa aman meciul.... Chiar sunt curios care va fi mareata decizie pe care o sa o luati 8O

klaus_e8931.03.2007 16:32

ETAPA 30 : Doryzd 3 - 6 Klaus_e89 ... si m-am salvat la limita inca un sezon :D p

Doryz0r31.03.2007 20:06

Doryzd - Cata_makaveli etapa 29 nu am dat de el..nu a fost delok on pe mess..

runaway281231.03.2007 20:44

daca retrogradez ce se intampla :)) ?

alin_jeleu31.03.2007 21:17
Doryzd - Cata_makaveli etapa 29 nu am dat de el..nu a fost delok on pe mess..

e exclus de multa vreme :)

Clasament:

clasamentbmpyg5.jpg

Promovari: ALIN50C, MARIANBOLOHAN, ALEXXX_TZUPY... in aceasta ordine (succes in liga1... o sa aveti nevoie)

 

Retrogradari:savubogdanus, cata_makaveli, fernando9torres_2005, duke_itza_25, c0stynwinn3r(winner, nu gluma)

 

si aici s-a sfarsit un sezon frumos... TO BE CONTINUED

 

P.S.

Tineti-mi pumnii in cupa, am meci greu :(

i0nutz8301.04.2007 07:12

Art. 10 - Retrogradarea

 

La sfarsitul unui sezon al campionatului de FIFA organizat de www.FcSteaua.Ro, retrogradarea directa din Liga I in esalonul imediat inferior, se va realiza astfel:

 

• Ultimele 6 locuri din Liga I retrogradeaza direct in Liga II, distribuirea urmand sa fie facuta prin tragere la sorti.

 

Ultimele 5 locuri din fiecare serie a Ligii II parasesc campionatul la finele fiecarui sezon, fara drept de inscriere in urmatoarele 2 sezoane.

 

Cred ca ati facut o greseala..

runaway281201.04.2007 09:39

deci ultimile 5 retrogr :))nu 6 .. cand ne alegem noile echipe ?

klaus_e8901.04.2007 17:54

oricum echipele se aleg in ordinea clasamentului ... aleg primii cei care vin din Liga I apoi Ronaldinho , fallen ,delpiero , io , etc :D

runaway281202.04.2007 17:25

ar fi frumos sa se organizeze o serie in care sa se joace UEFA Champions League , pentru ca este oarecum perfectat si mai interesant.

Dani200502.04.2007 17:29

in ce sens perfectat? 8O poate la transferuri ca la altceva e praf... :)

i0nutz8302.04.2007 17:34

"e perfectat".. hahahahahah ce expresie !

runaway281203.04.2007 08:05

in prostia lui de joc e mai tare ca fifa .

«1161718»