FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«115161718»
scoaba27.03.2007 16:00

etapa 27

Alexxx_tzupy - Scobbytzu 6-4

etapa 28

scobbytzu - scigle 2-4

sheva27.03.2007 16:00

etapa 27: Scigle - Fernando9torres_2005: 3-0.

 

etapa 28: Scobbytzu - Scigle: 2-4.

marianb27.03.2007 18:10

clasamentul e gresit:

etapa 20: alexxx_tzupy 16 1 3 49 pct

marianbolohan 15 1 4 46 pct

 

 

ETAPA 21

 

 

Ronaldinho_cs - Marianbolohan 2-3

Alexxx_tzupy - Klaus_e89 3-5

 

 

 

ETAPA 22

 

 

Marianbolohan- C0stywinn3r 3-0

Adelp1er0 - Alexxx_tzupy 3-2

 

 

ETAPA 23

 

 

Alexxx_tzupy - Marianbolohan 1-4

Savubogdanus - Alinn50c 6-0

 

ETAPA 24

 

 

Doryzd - Alexxx_tzupy 3-4

Marianbolohan- Scigle 4-5

 

 

ETAPA 25

 

 

 

Alexxx_tzupy - Fallenangel002000 4-3

 

Duke_itza_25 - Marianbolohan 0-3

 

 

 

 

ETAPA 26

 

 

Fernando9torres_2005 - Alexxx_tzupy 0-3

Marianbolohan- Runaway2812 5-3

 

 

etapa 26: alexxx_tzupy 19 1 6 58 pct

marianbolohan 20 1 5 61 pct

alin_jeleu27.03.2007 18:11

o sa-l verific... iar... pfff

 

GATA... GASIT SI EROAREA ASTA, o sa-l postez miercuri noapte corect. imi cer scuze :oops:

marianb27.03.2007 18:15

etapa 27: Alinn50c - Marianbolohan

cer amanare, adversarul nu apare

sheva27.03.2007 19:24

restanata etapa 25: Scigle - Doryzd :3-3.

AliN4u27.03.2007 19:51

din cate am inteles se joaca pana maine la ora 20:00 . marianbolohan te astept la ora 17:00 maine sa jucam,daca nu`ti convine zi tu o ora dar sa nu fie dupa ora 19.

marianb27.03.2007 20:28

ok

runaway281228.03.2007 09:32

Fallenangel002000- Runaway2812 etapa 28

Runaway2812 - Doryzd etapa 27

s-ar putea sa nu pot sa joc meciurile pana la ora 20 , dar le joc dupa . so le aman cateva ore

ADelPiero28.03.2007 12:51

Etapa 27:

Cata_makaveli 0-3 Adelp1er0

 

Etapa 28:

Adelp1er0 3-2 Klaus_e89

i0nutz8328.03.2007 13:38
Fallenangel002000- Runaway2812 etapa 28

Runaway2812 - Doryzd etapa 27

s-ar putea sa nu pot sa joc meciurile pana la ora 20 , dar le joc dupa . so le aman cateva ore

 

Cred ca am precizat destul de clar ca in ULTIMELE 4 ETAPE NU SE MAI AMANA NICIUN MECI, NICI MACAR UN MINUT.

AliN4u28.03.2007 14:21

etapa 27: Alinn50c 6 - 3 Marianbolohan

 

Etapa 28: Doryzd - Alinn50c - nu dau de el ...nu intra pe mess.

Doryz0r28.03.2007 17:03

eu nu te vad pe tine nu mai vb aiurea ca nu ai fost zilele astea mai delok tu da msj chiar daka sunt pe offline

Doryz0r28.03.2007 17:07

Doryzd - Savubogdanus 4-4 Etapa 18

 

Fallenangel002000- Doryzd

 

Doryzd - Fernando9torres_2005 3-0 Etapa 20

 

Scobbytzu - Doryzd 7-2 Etapa 21

 

Doryzd - Ronaldinho_cs 3-5 Etapa 22

 

C0stywinn3r - Doryzd 0-3 Etapa 23

 

Doryzd - Alexxx_tzupy Etapa 24

 

Scigle - Doryzd 3-3 Etapa 25

 

Doryzd - Duke_itza_25 3-0 Etapa 26

 

Runaway2812 - Doryzd 0-9 Etapa 27

 

Doryzd - Alinn50c Etapa 28

 

scuze pentru dublu post nu am fost atent.. :(

runaway281228.03.2007 17:36

imi pare rau sunt dispus sa joc toate meciurile in seara asta .

AliN4u28.03.2007 18:23

Doryzd 1 - 5 Alinn50c Etapa 28

i0nutz8328.03.2007 18:25

Etape noi. Clasament?

alin_jeleu28.03.2007 18:26

Clasament:

clasamentbmpez4.jpg

 

AM ANULAT TOT CE NU S-A GASIT!

AliN4u28.03.2007 18:54

Etapa 30 : Fernando9torres_2005 0 - 3 Alinn50c

sheva28.03.2007 19:15

etapa 30: C0stywinn3r - Scigle: 0-3.

francezu7228.03.2007 19:26

auziti:1.cum aflu si eu regulile?

2.cum aflu dak am fost ales sa intru in campionat

3.trebuie sa ma prezint undeva sa joc sau terbuie sa am jocul original ca sa pot juk online?

Va rog jutatzi-ma...contactatzi-ma pe:francezu_beautiful_boy

alexxx_tzupy28.03.2007 19:40

etapa 29 Alexxx_tzupy - C0stywinn3r 3-0

klaus_e8928.03.2007 20:21

JELEULEEEE dc mi-ai anulat ETAPA 27 : Klaus_e89 - Savubogdanus ?? :(( :(( :(( ... l-am cautat pe Bogdan pana azi la ora 16:30 cand m-am urcat in pat sa ma culc k aveam antrenament , i-am lasat offlineuri dar n-am gasit niciun semn de viata de la el nici cand am ajuns acasa acum ... nu am putut posta pana la 20:00 ca am fost plecat si mai devreme nu cred ca era corect ... am si discutat cu ionutz despre asta !

 

DISCUTIA CU IONUTZ :

Klaus (3/28/2007 4:33:50 PM): ionutze ...

Klaus (3/28/2007 4:33:52 PM): salutare

Klaus (3/28/2007 4:33:54 PM): scz d deranj

Klaus (3/28/2007 4:33:56 PM): ia spune si mie

Klaus (3/28/2007 4:34:12 PM): cum procedez in situatia in care l-am cautat pe bogdanus ala cu care am etapa acuma

Klaus (3/28/2007 4:34:16 PM): l-am mcautat de cand sau afisat

Klaus (3/28/2007 4:34:17 PM): nu l-am gasit

Klaus (3/28/2007 4:34:20 PM): si eu acu ma urc in pat

Klaus (3/28/2007 4:34:30 PM): si mai intru pe pc diseara pe la 9-10

Klaus (3/28/2007 4:34:34 PM): cand vin d la antrenamente...

Klaus (3/28/2007 4:34:43 PM): mie ca intra ala si face gat ca nu ma gasit si posteaza pt el ...

Klaus (3/28/2007 4:34:48 PM): ca deh mai sunt si cazuri dastea

i0nutz 83 (3/28/2007 4:35:05 PM): stiu

i0nutz 83 (3/28/2007 4:35:08 PM): dar nu stiu ce sa zic

Klaus (3/28/2007 4:35:21 PM): pana mea

Klaus (3/28/2007 4:35:25 PM): las k o sa sti

Klaus (3/28/2007 4:35:28 PM): daca o sa fie situatia

 

OFFLINE LASATE LU Bogdan :

Klaus (3/27/2007 8:54:35 PM): etapa

 

 

Klaus (3/28/2007 3:51:47 PM): etapaa

Klaus (3/28/2007 3:51:51 PM): ca diseara nu pot juca ....

Klaus (3/28/2007 3:51:54 PM): ca am antrenament ... :/

Klaus (3/28/2007 3:51:59 PM): team tot cautat tu nai dat niciun semn ...

Klaus (3/28/2007 3:52:06 PM): etapa numai poate fi amanata

 

 

PRINT CU OFFLINE LASATE LU Bogdan :

http://i7.tinypic.com/2vkmeki.jpg

alin_jeleu28.03.2007 20:24

ma, cand ionutz o sa zica sa-ti omologhez meciul cu 3-0... o sa modific... pana atunci... toate bune

klaus_e8928.03.2007 20:25

pai o sa vorbesc cu el cand va intra pe messenger :( dar cred ca sunt destul de evidente dovezile ca nu am dat de Bogdan si ca am avut toata bunavointa sa joc etapa tocmai pentru a nu creea discutii de genu asta :(

«115161718»