etapa 27
Alexxx_tzupy - Scobbytzu 6-4
etapa 28
scobbytzu - scigle 2-4
etapa 27
Alexxx_tzupy - Scobbytzu 6-4
etapa 28
scobbytzu - scigle 2-4
etapa 27: Scigle - Fernando9torres_2005: 3-0.
etapa 28: Scobbytzu - Scigle: 2-4.
clasamentul e gresit:
etapa 20: alexxx_tzupy 16 1 3 49 pct
marianbolohan 15 1 4 46 pct
ETAPA 21
Ronaldinho_cs - Marianbolohan 2-3
Alexxx_tzupy - Klaus_e89 3-5
ETAPA 22
Marianbolohan- C0stywinn3r 3-0
Adelp1er0 - Alexxx_tzupy 3-2
ETAPA 23
Alexxx_tzupy - Marianbolohan 1-4
Savubogdanus - Alinn50c 6-0
ETAPA 24
Doryzd - Alexxx_tzupy 3-4
Marianbolohan- Scigle 4-5
ETAPA 25
Alexxx_tzupy - Fallenangel002000 4-3
Duke_itza_25 - Marianbolohan 0-3
ETAPA 26
Fernando9torres_2005 - Alexxx_tzupy 0-3
Marianbolohan- Runaway2812 5-3
etapa 26: alexxx_tzupy 19 1 6 58 pct
marianbolohan 20 1 5 61 pct
o sa-l verific... iar... pfff
GATA... GASIT SI EROAREA ASTA, o sa-l postez miercuri noapte corect. imi cer scuze ![]()
etapa 27: Alinn50c - Marianbolohan
cer amanare, adversarul nu apare
restanata etapa 25: Scigle - Doryzd :3-3.
din cate am inteles se joaca pana maine la ora 20:00 . marianbolohan te astept la ora 17:00 maine sa jucam,daca nu`ti convine zi tu o ora dar sa nu fie dupa ora 19.
ok
Fallenangel002000- Runaway2812 etapa 28
Runaway2812 - Doryzd etapa 27
s-ar putea sa nu pot sa joc meciurile pana la ora 20 , dar le joc dupa . so le aman cateva ore
Etapa 27:
Cata_makaveli 0-3 Adelp1er0
Etapa 28:
Adelp1er0 3-2 Klaus_e89
Fallenangel002000- Runaway2812 etapa 28Runaway2812 - Doryzd etapa 27
s-ar putea sa nu pot sa joc meciurile pana la ora 20 , dar le joc dupa . so le aman cateva ore
Cred ca am precizat destul de clar ca in ULTIMELE 4 ETAPE NU SE MAI AMANA NICIUN MECI, NICI MACAR UN MINUT.
etapa 27: Alinn50c 6 - 3 Marianbolohan
Etapa 28: Doryzd - Alinn50c - nu dau de el ...nu intra pe mess.
eu nu te vad pe tine nu mai vb aiurea ca nu ai fost zilele astea mai delok tu da msj chiar daka sunt pe offline
Doryzd - Savubogdanus 4-4 Etapa 18
Fallenangel002000- Doryzd
Doryzd - Fernando9torres_2005 3-0 Etapa 20
Scobbytzu - Doryzd 7-2 Etapa 21
Doryzd - Ronaldinho_cs 3-5 Etapa 22
C0stywinn3r - Doryzd 0-3 Etapa 23
Doryzd - Alexxx_tzupy Etapa 24
Scigle - Doryzd 3-3 Etapa 25
Doryzd - Duke_itza_25 3-0 Etapa 26
Runaway2812 - Doryzd 0-9 Etapa 27
Doryzd - Alinn50c Etapa 28
scuze pentru dublu post nu am fost atent.. ![]()
imi pare rau sunt dispus sa joc toate meciurile in seara asta .
Doryzd 1 - 5 Alinn50c Etapa 28
Etape noi. Clasament?
Clasament:

AM ANULAT TOT CE NU S-A GASIT!
Etapa 30 : Fernando9torres_2005 0 - 3 Alinn50c
etapa 30: C0stywinn3r - Scigle: 0-3.
auziti:1.cum aflu si eu regulile?
2.cum aflu dak am fost ales sa intru in campionat
3.trebuie sa ma prezint undeva sa joc sau terbuie sa am jocul original ca sa pot juk online?
Va rog jutatzi-ma...contactatzi-ma pe:francezu_beautiful_boy
etapa 29 Alexxx_tzupy - C0stywinn3r 3-0
JELEULEEEE dc mi-ai anulat ETAPA 27 : Klaus_e89 - Savubogdanus ??
(
(
( ... l-am cautat pe Bogdan pana azi la ora 16:30 cand m-am urcat in pat sa ma culc k aveam antrenament , i-am lasat offlineuri dar n-am gasit niciun semn de viata de la el nici cand am ajuns acasa acum ... nu am putut posta pana la 20:00 ca am fost plecat si mai devreme nu cred ca era corect ... am si discutat cu ionutz despre asta !
DISCUTIA CU IONUTZ :
Klaus (3/28/2007 4:33:50 PM): ionutze ...
Klaus (3/28/2007 4:33:52 PM): salutare
Klaus (3/28/2007 4:33:54 PM): scz d deranj
Klaus (3/28/2007 4:33:56 PM): ia spune si mie
Klaus (3/28/2007 4:34:12 PM): cum procedez in situatia in care l-am cautat pe bogdanus ala cu care am etapa acuma
Klaus (3/28/2007 4:34:16 PM): l-am mcautat de cand sau afisat
Klaus (3/28/2007 4:34:17 PM): nu l-am gasit
Klaus (3/28/2007 4:34:20 PM): si eu acu ma urc in pat
Klaus (3/28/2007 4:34:30 PM): si mai intru pe pc diseara pe la 9-10
Klaus (3/28/2007 4:34:34 PM): cand vin d la antrenamente...
Klaus (3/28/2007 4:34:43 PM): mie ca intra ala si face gat ca nu ma gasit si posteaza pt el ...
Klaus (3/28/2007 4:34:48 PM): ca deh mai sunt si cazuri dastea
i0nutz 83 (3/28/2007 4:35:05 PM): stiu
i0nutz 83 (3/28/2007 4:35:08 PM): dar nu stiu ce sa zic
Klaus (3/28/2007 4:35:21 PM): pana mea
Klaus (3/28/2007 4:35:25 PM): las k o sa sti
Klaus (3/28/2007 4:35:28 PM): daca o sa fie situatia
OFFLINE LASATE LU Bogdan :
Klaus (3/27/2007 8:54:35 PM): etapa
Klaus (3/28/2007 3:51:47 PM): etapaa
Klaus (3/28/2007 3:51:51 PM): ca diseara nu pot juca ....
Klaus (3/28/2007 3:51:54 PM): ca am antrenament ... :/
Klaus (3/28/2007 3:51:59 PM): team tot cautat tu nai dat niciun semn ...
Klaus (3/28/2007 3:52:06 PM): etapa numai poate fi amanata
PRINT CU OFFLINE LASATE LU Bogdan :
ma, cand ionutz o sa zica sa-ti omologhez meciul cu 3-0... o sa modific... pana atunci... toate bune
pai o sa vorbesc cu el cand va intra pe messenger
dar cred ca sunt destul de evidente dovezile ca nu am dat de Bogdan si ca am avut toata bunavointa sa joc etapa tocmai pentru a nu creea discutii de genu asta ![]()