FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«1131415161718»
AliN4u20.03.2007 20:12

Etapa 22 : alinn50c 6 - 3 runaway2812

klaus_e8920.03.2007 20:22

Etapa 22 : Klaus_e89 6 - 1 Scigle ... sunt dezamagit ca acum dupa cateva victorii consecutive sunt doar pe 10 :( ... asta este sper sa continui sa castig in continuare si sa scap de eliminare :-s

sheva21.03.2007 08:37

etapa 21

Scigle - Cata_makaveli : 3-0

mihai141121.03.2007 12:50

ionute te roaga doryz pt cateva zile sa ii amani etapele,ca nu mai are hard,i s-a stricat si isi ia altul azi sau maine

scoaba21.03.2007 15:55

pana la urma doryzd are meciurile amanate sau nu?...n-as vrea sa ma trezesc cu etapa anulata pt k nu intra sa joace

sheva21.03.2007 17:58

etapa 23: Scigle - Adelp1er0: 4-1.

i0nutz8321.03.2007 18:22

I le amanam, cu conditia ca de vineri sa inceapa sa le joace. Pana la urma, omul s-a tinut de competitie pana acum, a fost serios, putem deci sa ii acordam clementa.

mihai141121.03.2007 18:24

nu a putut sa intre pe forum,daca nu mai are hdd,azi sau maine isi ia

marianb21.03.2007 18:38

Alexxx_tzupy nu apare

alexxx_tzupy21.03.2007 22:02

frate tu intrii la 3 zile pe net cate jumate de ora si zici de mine ca nu sunt?

marianb22.03.2007 13:55

crezi?

eu la 11,12 sunt la servici

alexxx_tzupy22.03.2007 14:50

pai jucam asta seara la 7 8 atunci.... Daca nu zi tu o ora vineri dupa amiaza

Doryz0r22.03.2007 17:28

Doryzd - Savubogdanus

 

Fallenangel002000- Doryzd

 

Doryzd - Fernando9torres_2005 3-0 Etapa 20

 

Scobbytzu - Doryzd

 

Doryzd - Ronaldinho_cs 3-5 Etapa 22

 

C0stywinn3r - Doryzd 0-3 Etapa 23

PoWeR22.03.2007 20:33

alexxx_tzupy ... Marin e in fiecare dupa masa si seara pe net si tu zici ca intra la 3 zile ... :)

alexxx_tzupy22.03.2007 21:02

maine dupa amiaza sper sa jucam meciul ala odata :roll: intre 13 si 20 sau cand e limita eu sunt mereu

geegee2123.03.2007 10:25

Etapa23: Savubogdanus - Alinn50c 6-0

marianb23.03.2007 11:05

etapa 23: Alexxx_tzupy - Marianbolohan 1-4

AliN4u23.03.2007 14:10

Etapa23: Savubogdanus - Alinn50c 6-0

 

corect si bravo..nu am avut ce sa fac,omul a jucat perfect,singurele mele ocazii au fost 2 bari alea intre minutele 80 si 90.In tur a fost cel mai slab cu care am jucat,acum (in retur) e cel mai bun cu care am jucat,bft in continuare si sper sa nu fie "un inceput de sfarsit" pentru mine..

PoWeR23.03.2007 14:10

imi amintesc si returul trecut in Liga I tot s-a trezit, dar prea tarziu :P

Ronaldinho_cs23.03.2007 17:52
Etapa 21 => Ronaldinho_cs - Marianbolohan 2 - 3

Etapa 22 => Doryzd - Ronaldinho_cs 3 - 5

Etapa 23 => Ronaldinho_cs - Fallenangel002000 2 - 3

 

Toate meciurile :D

i0nutz8323.03.2007 18:01

Etape noi.

 

* Alin4u: pe savubogdanus il tot antrenez eu..d'aia a invatat fifa.. :)

geegee2123.03.2007 18:05

Etapa 21 Savubogdanus - Runaway2812 amanata. Se joaca weekendu asta :)

AliN4u23.03.2007 18:39

Etapa 24 : Cata_makaveli 0 - 3 Alinn50c

 

@i0nutz83

 

de cand il tot antrenezi ?

scoaba23.03.2007 22:04

etapa 24

Savubogdanus - Scobbytzu 1-5

etapa 25

Ronaldinho_cs - Scobbytzu 6-2

etapa 26

Scobbytzu - C0stywinn3r 3-0

Ronaldinho_cs24.03.2007 00:56

Etapa 24 => Fernando9torres_2005 - Ronaldinho_cs = 0 - 3

Etapa 25 => Ronaldinho_cs - Scobbytzu = 6 - 2

Etapa 26 => Savubogdanus - Ronaldinho_cs = 9 - 9 ce meci 4-2 el in prima repriza si 5-3 pt mine in a doua

«1131415161718»