este 18:30 si eu nu dau de runaway2812. i-am dat si mesaj offline si ieri dar nu mi-a raspuns.
este 18:30 si eu nu dau de runaway2812. i-am dat si mesaj offline si ieri dar nu mi-a raspuns.
Etapa 20 Fallenangel002000- Savubogdanus 6-6
Nici io nu l-am vazut pe doryzd!
tot n-am dat de runaway2812 si e 19:35.
Etapa 20 : Klaus_e89 3 - 0 C0stywinn3r
Etapa 18 : Klaus_e89 4 - 3 Scobbytzu
Etape noi.
Clasament probabil maine, se ocupa jeleu.
Etapa 21 : duke_itza_25 0 - 3 alinn50c
deci, treaba sta asftel... ionutz este milostiv cu voi si acorda ragaz pana maine meciurilor nejucate pana acum. Exista o conditie... sa-i urati bafta ca da de carnet 8) ... BAFTA IOANE!
Maine ora 16,00 !
Etapa 21 : Alexxx_tzupy 3 - 5 Klaus_e89
Etapa 23 : Duke_itza_25 0 - 3 Klaus_e89
Bafta Ioane ![]()
deci, treaba sta asftel... ionutz este milostiv cu voi si acorda ragaz pana maine meciurilor nejucate pana acum. Exista o conditie... sa-i urati bafta ca da de carnet 8) ... BAFTA IOANE!
de cat timp asteapta sa conduca corsa... :roll:
Ionut vezi sa ai extintor,triunghi si cutie medicala.
:lol: .
Bafta man oricum il iei.
wow ... asculta sfaturile unui expert ![]()
@god: Am de toate, inclusiv vesta d-aia verde.. ![]()
ETAPA 23
Ronaldinho_cs 2-3 Fallenangel002000
etapa 22
Fallenangel002000- Scobbytzu 0-7
etapa 23
scobbytzu - fernando9torres_2005 3-0
Etapa 21 => Ronaldinho_cs - Marianbolohan 2 - 3
Etapa 22 => Doryzd - Ronaldinho_cs 3 - 5
Etapa 23 => Ronaldinho_cs - Fallenangel002000 2 - 3
etapa 21: Ronaldinho_cs - Marianbolohan 2-3
Ronaldinho_cs: Schimba-ti semnatura..
jeleuleee vrem clasament
crezi ca ne poti ajuta cumva ? ![]()
Sper ca pot lasa asta cu Thereau daca nu o schimb ![]()
Off=topic.Tot mai misto e a mea.
god, Ronaldinho: aici nu ne intrecem in semnaturi. Schimbati-le amandoi..
Etapa 21:
C0stywinn3r 0-3 Adelp1er0
Etapa 22:
Adelp1er0 3-2 Alexxx_tzupy
etapa 19 : runaway2812 - scigle 3-1 ( care e on si are meci cu mine sa imi dea mesaj )
Clasamentul promis:

Doryzd a pierdut meciurile cu Fallenangel002000 si Savubogdanus la masa verde.