FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«1121314151618»
sheva19.03.2007 16:30

este 18:30 si eu nu dau de runaway2812. i-am dat si mesaj offline si ieri dar nu mi-a raspuns.

geegee2119.03.2007 17:12

Etapa 20 Fallenangel002000- Savubogdanus 6-6

Nici io nu l-am vazut pe doryzd!

sheva19.03.2007 17:34

tot n-am dat de runaway2812 si e 19:35.

klaus_e8919.03.2007 18:02

Etapa 20 : Klaus_e89 3 - 0 C0stywinn3r

Etapa 18 : Klaus_e89 4 - 3 Scobbytzu

i0nutz8319.03.2007 19:34

Etape noi.

Clasament probabil maine, se ocupa jeleu.

AliN4u19.03.2007 19:35

Etapa 21 : duke_itza_25 0 - 3 alinn50c

alin_jeleu19.03.2007 19:58

deci, treaba sta asftel... ionutz este milostiv cu voi si acorda ragaz pana maine meciurilor nejucate pana acum. Exista o conditie... sa-i urati bafta ca da de carnet 8) ... BAFTA IOANE!

i0nutz8319.03.2007 20:03

Maine ora 16,00 !

klaus_e8919.03.2007 20:55

Etapa 21 : Alexxx_tzupy 3 - 5 Klaus_e89

Etapa 23 : Duke_itza_25 0 - 3 Klaus_e89

 

Bafta Ioane :)

johnny0619.03.2007 21:29
deci, treaba sta asftel... ionutz este milostiv cu voi si acorda ragaz pana maine meciurilor nejucate pana acum. Exista o conditie... sa-i urati bafta ca da de carnet  8) ... BAFTA IOANE!

 

de cat timp asteapta sa conduca corsa... :roll:

GOD19.03.2007 21:31

Ionut vezi sa ai extintor,triunghi si cutie medicala. :D :lol: .

Bafta man oricum il iei.

PoWeR20.03.2007 08:21

wow ... asculta sfaturile unui expert :)

i0nutz8320.03.2007 08:21

@god: Am de toate, inclusiv vesta d-aia verde.. :)

DoctorLov20.03.2007 08:23

ETAPA 23

 

Ronaldinho_cs 2-3 Fallenangel002000

scoaba20.03.2007 09:51

etapa 22

Fallenangel002000- Scobbytzu 0-7

etapa 23

scobbytzu - fernando9torres_2005 3-0

Ronaldinho_cs20.03.2007 11:19

Etapa 21 => Ronaldinho_cs - Marianbolohan 2 - 3

Etapa 22 => Doryzd - Ronaldinho_cs 3 - 5

Etapa 23 => Ronaldinho_cs - Fallenangel002000 2 - 3

marianb20.03.2007 13:07

etapa 21: Ronaldinho_cs - Marianbolohan 2-3

i0nutz8320.03.2007 15:59

Ronaldinho_cs: Schimba-ti semnatura..

klaus_e8920.03.2007 16:33

jeleuleee vrem clasament :D crezi ca ne poti ajuta cumva ? :)

Ronaldinho_cs20.03.2007 16:34

Sper ca pot lasa asta cu Thereau daca nu o schimb :(

GOD20.03.2007 16:42

Off=topic.Tot mai misto e a mea.

i0nutz8320.03.2007 17:33

god, Ronaldinho: aici nu ne intrecem in semnaturi. Schimbati-le amandoi..

ADelPiero20.03.2007 17:53

Etapa 21:

C0stywinn3r 0-3 Adelp1er0

 

Etapa 22:

Adelp1er0 3-2 Alexxx_tzupy

runaway281220.03.2007 18:12

etapa 19 : runaway2812 - scigle 3-1 ( care e on si are meci cu mine sa imi dea mesaj )

alin_jeleu20.03.2007 19:59

Clasamentul promis:

clasamentvg9.jpg

Doryzd a pierdut meciurile cu Fallenangel002000 si Savubogdanus la masa verde.

«1121314151618»