FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«1111213141518»
scoaba15.03.2007 18:04

cata_makaveli n-a intrat deloc pe mess...i-am lasat si mesaj offline sa jucam meciu...dar nimic

Doryz0r15.03.2007 18:42

si eu i-am dat multe msj offline dar nu a raspuns delok...

alin_jeleu15.03.2007 20:54

Clasament:

clasamentey0.jpg

 

Anulat:

Etapa 15 - Savubogdanus - Alexxx_tzupy (no comment)

 

Cata_makaveli a fost exclus.

DoctorLov15.03.2007 21:46
cata makiaveli tot na dat niciun semn de viata sa jucam amanarea aia care a cerut-o ...  

 

Etapa 17 : Fernando9torres_2005 0 - 3 Klaus_e89

Etapa 15 : Doryzd 4 - 5 Klaus_e89 ... "i-am bagat mortu-n casa" in minutu 92 ... gg DORYZD FRUMOS MECI :)Bafta in continuare !

Etapa 16 : klaus_e89 - fallenangel002000 ... am jucat pana in minutul 70 , scorul era de 2-1 pentru mine si surprinzator intr-o faza de atac 3v1 tot pentru mine sa intrerupt ... omule team cautat vreo 2 zile sa jucam ... io acuma trebuie sa plec , daca vrei sa mai jucam restu de 20 minute ok ... daca nu ... ADMINI luati voi o decizie !

 

Mi-e absolut indiferent rezultatul. Asta cu surprinzator e discutabila...erai la vreo 40 m de poarta, veneam cu fundasul sa te deposedez. Apoi cred ca eu te-am cautat primul de vreo 2 ori, tu m-ai cautat azi dimineata doar, asa ca nu e cazul sa devenim penibili cred eu si sa vii cu scuze de genu` "te-am cautat 2 zile". Apoi, daca e sa fie dreptate, hai zi pe ce stadion s-a jucat repriza a 2-a...cumva pe Mestalla ? :twisted:

alexxx_tzupy15.03.2007 21:48

eu stau p mess cate 6 ore p zi cel putin cred...postez d marti k nu il gasesc p ala si pierd cu 3 0 :lol: tot asa :wink:

Jo1n715.03.2007 21:53

Anulat:

Etapa 15 - Savubogdanus - Alexxx_tzupy (no comment)

jeleu tata nu vezi ca a postat mai devreme ca nu da de el?

faci si tu ca ionutz cu "no comment" :roll:

i0nutz8316.03.2007 09:32

**Etape noi.

AliN4u16.03.2007 10:07

Etapa 18 : Alinn50c 3 - 0 C0stywinn3r

alexxx_tzupy16.03.2007 11:30

etapa 20

Cata_makaveli - Alexxx_tzupy 0-3

PoWeR16.03.2007 11:41

lol ... o tine-ti numai din 3-0 :D

 

edit: piciule, si ce vina are jeleu ?

GOD16.03.2007 11:44

jeleu halal serie.

 

Nu ma am zis asa cam multi retrasi ho ca nu am dat cu paru.

alin_jeleu16.03.2007 11:52

1. Savubogdanus - Alexxx_tzupy .... e singurul meci nejucat, atat unul cat si celalalt si-au disputat celelalte etape. e ceva gen hurricane, care intra pe net cu 10 minute inainte sa expire timpul alocat etapei si se plange ca nu s-a prezentat adversarul. nu e vina mea ca nu v-ati gasit pe mess... si ca nu a amanat vreunul meciul. Meciul a fost anulat... nu a pierdut nimeni cu 3-0.

2. klaus_e89 - fallenangel002000 ... terminati-va meciul, de la 2-1 pt klaus.

3. asa e god... halal serie!

Ronaldinho_cs16.03.2007 11:52

Etapa 18 ==> Cata_makaveli - Ronaldinho_cs 0 - 3

Etapa 19 ==> Ronaldinho_cs - Klaus_e89 5 - 2

Etapa 20 ==> Adelp1er0 - Ronaldinho_cs 3 - 4

AliN4u16.03.2007 14:45

Etapa 19 : alexxx_tzupy 2 - 2 alinn50c

alexxx_tzupy16.03.2007 14:46

derby domne :lol:

sheva16.03.2007 16:57

etapa 18:

Duke_itza_25 - Scigle: 0-3.

scoaba16.03.2007 17:13

etapa 19

Scobbytzu - Adelp1er0 5-4

marianb16.03.2007 18:42

etapa 20: Marianbolohan- Scobbytzu 5-1

geegee2116.03.2007 19:18

Savubogdanus - Alexxx_tzupy

Vina a fost a mea ca nu am jucat meciul din cauza unor probleme cu internetul! Scuze pt adversarul meu si sper sa imi iau revansa in retur :)

runaway281216.03.2007 19:45

HAHA nu ma mai retrag =)) vreau sa cad in serie D sa joc cu toti amatorii >:)

alexxx_tzupy16.03.2007 19:48

etapa 18

Runaway2812 - Alexxx_tzupy 3-6

GOD16.03.2007 19:49

hahaha dasta sa retras ca a pierdut femeie. :lol: :lol:

alexxx_tzupy16.03.2007 19:54

asta cand era in Liga 2 posta la Liga 1 , acum e in Liga 1 posteaza peste tot :lol:

AliN4u16.03.2007 20:18

Etapa 20 : alinn50c 9 - 1 scigle

DoctorLov17.03.2007 08:25

ETAPA 18

 

Marianbolohan 4-5 Fallenangel002000

 

Nu-l gasesc pe doryzd sa ne jucam etapa 19 :)

 

ETAPA 20

 

Fallenangel002000 6-6 Savubogdanus

Un meci de coma, am ratat cat pentru 3 meciuri.

«1111213141518»