FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«191011121318»
GOD11.03.2007 21:45

Da ba stai prost,esti pe loc retrogradabi-l,

Poate vreiai sa zici si god sta prost in Liga 1.

alin_jeleu11.03.2007 21:46

cine? :))

AliN4u11.03.2007 21:48

@Jo1n7

 

Daca ai auzit inseamna ca nu mai e secret + ca nu va inteleg,jocul pe margine,pai pe unde ati vrea ? pe mijloc unde sunt 3 fundasi ? ca vad ca majoritatea joaca cu 5 fundasi ..

GOD11.03.2007 21:48

Alin hai un amical.?

AliN4u11.03.2007 21:54

hai 1 rpd..

 

LE: alinn50c (Tottenham) 2 - 1 god_life00 (Atl. Madrid)

GOD11.03.2007 22:16

LoLza man cel mai prost meci al meu.

SI cel mai mare bulan al lui.

Sa ai 2 ocazi tot meciu sa dai gol in minutu 95.

Si sa ratezi 10 ocazi singur cu portaru.

Numa Steaua mai face asa ceva.

AliN4u11.03.2007 22:17

Nu stiu daca ai avut 5 ocazii singur cu portaru`..ce sa mai zic de 10..+ ca eu nu am avut doar 2..

GOD11.03.2007 22:18

Corect 3 Hai ca suntem OFTOPIC

ps:m-ai itnra sa m-ai facem unu sa vedem ,diferenta.

ADelPiero11.03.2007 23:07
Ne vedem in Liga I delpiero ? ;;)

 

vorbim la sfarsitul campionatului ... daca nu gat pe locul 2, imi dau demisia de onoare :D

runaway281212.03.2007 08:21

dupa ce se termina campionatu asta cine are prioritate la echipe ? decat cu atletico joc cu FCSuperfund(Austria:) dak nu mai raman echipe :D

GOD12.03.2007 08:37

Bai i-a nu te mai lua de echipa mea Atl. :D

E foarte buna,joaca excelent.

Informativ ce formula joci? :wink:

blindica12.03.2007 09:18

@GOD :" i-a " :lol: :lol: informativ :D

PoWeR12.03.2007 11:34

iar se manifesta bufonul asta :roll:

Ronaldinho_cs12.03.2007 12:23

Etapa 15 Ronaldinho_cs - Duke_itza_25 = 3 - 0

Etapa 16 Runaway2812 - Ronaldinho_cs = 4 - 9

Etapa 17 Ronaldinho_cs - Alinn50c = 2 - 4

marianb12.03.2007 15:59
etapa 16: Marianbolohan- Savubogdanus 7-3
sheva12.03.2007 16:24

etapa 17

Savubogdanus - Scigle: 4-4.

Doryz0r12.03.2007 19:49

Runaway2812 - Doryzd 1-3 Etapa 12 restanta

runaway281212.03.2007 19:50

bah ori imi dati lyonu sau alta echipa care a ramas libera pentru ca asa mi se pare corect sa jucam toti cu echipe de acelasi numar de stele , dak nu 4 stele jumate toata lumea cu echipe de 4 stele . asta e dak nu imi dati ma retrag . fiti si voi macar o data deschisi la minte si ganditi .

Doryz0r12.03.2007 19:50

frate te oftici prea mult echipa asta o ai cu asta ramai .

johnny0612.03.2007 19:51

fratele meu, daca toti ar fi ca tine, atunci Olaroiu ar cere vehement sa antreneze pe ac Milan :lol:

runaway281212.03.2007 19:52
frate te oftici prea mult echipa asta o ai cu asta ramai .

nu ma oftic de nici un fel . da trebuie sa pornim toti cu aceleasi sanse asa mi se pare corect . ori jucam cu cine vrem pura alegere fiecare cu cine vrea ori echipe de 4 stele .

GOD12.03.2007 19:52

Pai tu cand ti-ai ales echipa nu ai testat-o si tu sa vezi cum joaca.

 

*filip :lol: :lol:

runaway281212.03.2007 19:55
fratele meu, daca toti ar fi ca tine, atunci Olaroiu ar cere vehement sa antreneze pe ac Milan  :lol:

bine frate atunci jucati toti cu FC luzern si io cu Barcelona :) e bine asa ?

@ god credema joc de foarte mult timp fifa si nu eram ca toti amatorii care dau aceleasi goluri invatate la practice , da pana la urma m am gandit sa joc si eu asa ca sa fiu infect ca toata lumea , si m am stricat . cata idee ai tu despre fotbal daca joci cu mista winger , lent vai de m***i lui de jucator , auzi aripa dreapta sau stanga ce joci tu in sistemu ala infect 4-3-3 cu mingi lungi pe benzi . nu te mai rupe atatea in figuri ca stii sa joci fifa ca oricat de infect ar fi fifa nu intelegi fenomenul

Doryz0r12.03.2007 19:58

man nu se face quote la un post anterior si stai linistit ca nu toti avem echipa buna de la inceput..daca prinzi un lok bun poti sa ai o echipa mai buna sezonu urmator si dp aia sa ataci promovarea..

Doryz0r12.03.2007 19:58

stergeti postu asta plzz de la browser :( sry

«191011121318»