Da ba stai prost,esti pe loc retrogradabi-l,
Poate vreiai sa zici si god sta prost in Liga 1.
Da ba stai prost,esti pe loc retrogradabi-l,
Poate vreiai sa zici si god sta prost in Liga 1.
cine? ![]()
@Jo1n7
Daca ai auzit inseamna ca nu mai e secret + ca nu va inteleg,jocul pe margine,pai pe unde ati vrea ? pe mijloc unde sunt 3 fundasi ? ca vad ca majoritatea joaca cu 5 fundasi ..
Alin hai un amical.?
hai 1 rpd..
LE: alinn50c (Tottenham) 2 - 1 god_life00 (Atl. Madrid)
LoLza man cel mai prost meci al meu.
SI cel mai mare bulan al lui.
Sa ai 2 ocazi tot meciu sa dai gol in minutu 95.
Si sa ratezi 10 ocazi singur cu portaru.
Numa Steaua mai face asa ceva.
Nu stiu daca ai avut 5 ocazii singur cu portaru`..ce sa mai zic de 10..+ ca eu nu am avut doar 2..
Corect 3 Hai ca suntem OFTOPIC
ps:m-ai itnra sa m-ai facem unu sa vedem ,diferenta.
Ne vedem in Liga I delpiero ? ;![]()
vorbim la sfarsitul campionatului ... daca nu gat pe locul 2, imi dau demisia de onoare ![]()
dupa ce se termina campionatu asta cine are prioritate la echipe ? decat cu atletico joc cu FCSuperfund(Austria:) dak nu mai raman echipe ![]()
Bai i-a nu te mai lua de echipa mea Atl. ![]()
E foarte buna,joaca excelent.
Informativ ce formula joci? :wink:
@GOD :" i-a " :lol: :lol: informativ ![]()
iar se manifesta bufonul asta :roll:
Etapa 15 Ronaldinho_cs - Duke_itza_25 = 3 - 0
Etapa 16 Runaway2812 - Ronaldinho_cs = 4 - 9
Etapa 17 Ronaldinho_cs - Alinn50c = 2 - 4
etapa 17
Savubogdanus - Scigle: 4-4.
Runaway2812 - Doryzd 1-3 Etapa 12 restanta
bah ori imi dati lyonu sau alta echipa care a ramas libera pentru ca asa mi se pare corect sa jucam toti cu echipe de acelasi numar de stele , dak nu 4 stele jumate toata lumea cu echipe de 4 stele . asta e dak nu imi dati ma retrag . fiti si voi macar o data deschisi la minte si ganditi .
frate te oftici prea mult echipa asta o ai cu asta ramai .
fratele meu, daca toti ar fi ca tine, atunci Olaroiu ar cere vehement sa antreneze pe ac Milan :lol:
frate te oftici prea mult echipa asta o ai cu asta ramai .
nu ma oftic de nici un fel . da trebuie sa pornim toti cu aceleasi sanse asa mi se pare corect . ori jucam cu cine vrem pura alegere fiecare cu cine vrea ori echipe de 4 stele .
Pai tu cand ti-ai ales echipa nu ai testat-o si tu sa vezi cum joaca.
*filip :lol: :lol:
fratele meu, daca toti ar fi ca tine, atunci Olaroiu ar cere vehement sa antreneze pe ac Milan :lol:
bine frate atunci jucati toti cu FC luzern si io cu Barcelona
e bine asa ?
@ god credema joc de foarte mult timp fifa si nu eram ca toti amatorii care dau aceleasi goluri invatate la practice , da pana la urma m am gandit sa joc si eu asa ca sa fiu infect ca toata lumea , si m am stricat . cata idee ai tu despre fotbal daca joci cu mista winger , lent vai de m***i lui de jucator , auzi aripa dreapta sau stanga ce joci tu in sistemu ala infect 4-3-3 cu mingi lungi pe benzi . nu te mai rupe atatea in figuri ca stii sa joci fifa ca oricat de infect ar fi fifa nu intelegi fenomenul
man nu se face quote la un post anterior si stai linistit ca nu toti avem echipa buna de la inceput..daca prinzi un lok bun poti sa ai o echipa mai buna sezonu urmator si dp aia sa ataci promovarea..
stergeti postu asta plzz de la browser
sry