FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«18910111218»
johnny0610.03.2007 22:53

iti garantez ca primii cel putin primii 6 din Liga I pot sa bata pe oricine din Liga II, chiar daca acestia din urma folosesc Barcelona, iar cei din Liga I o echipa de 4 stele. in plus, care e farmecul daca promovezi si primesti Barcelona? vezi vreo echipa in realitate care sa promoveze si sa atace titlul din primul sezon de prima Liga? :?

alin_jeleu10.03.2007 23:34

corect... morala: nu promovati in Liga 1... e rupere :))

GOD11.03.2007 07:23

Ba eu am Atl.Madrid si pot zice ca joc destul de bine cu ea,daca esti bun joci cu orice echipa.

PoWeR11.03.2007 11:17
iti garantez ca primii cel putin primii 6 din Liga I pot sa bata pe oricine din Liga II, chiar daca acestia din urma folosesc Barcelona

 

sincer nu cred ca e asa :)

Prodigy_andrey11.03.2007 14:06
iti garantez ca primii cel putin primii 6 din Liga I pot sa bata pe oricine din Liga II, chiar daca acestia din urma folosesc Barcelona, iar cei din Liga I o echipa de 4 stele. in plus, care e farmecul daca promovezi si primesti Barcelona? vezi vreo echipa in realitate care sa promoveze si sa atace titlul din primul sezon de prima Liga?  :?

 

Auzi la asta !!

 

 

Adevaru e k dak stii sa joci bine te descurci cu orice echipa si dak esti bun si ai si echipa foarte buna joci si mai bine ce ii asa de greu ? :D

 

 

Deci in concluzie :D COnteaza si echipa si cat stii :D A si sa nu uitam bulanu :D Care la unii Doamne ajuta ii Fara numar :D

Jo1n711.03.2007 14:54

adevaru e ca nu conteaza echipa ! 35.gif

i0nutz8311.03.2007 15:31

Etape noi !

AliN4u11.03.2007 15:43

Etapa 15 : fernando9torres_2005 0 - 3 alinn50c

sheva11.03.2007 15:55

etapa 15

C0stywinn3r - Scigle: 0-3.

alexxx_tzupy11.03.2007 16:29

etapa 16

Scigle - Alexxx_tzupy 1-8

etapa 17

Alexxx_tzupy - Duke_itza_25 3-0

AliN4u11.03.2007 16:30

Etapa 17 : alinn50c 4 - 2 ronaldinho_cs

 

am voie sa pun print screen cu scorul ?

Jo1n711.03.2007 16:39

ba ai rupt pagina in 2 24.gif

dc pui screen?

runaway281211.03.2007 19:07

frate dak nu conteaza echipa jucati ma bunilor cu FC Luzern din austria parca .

alin_jeleu11.03.2007 19:20

eu te bat si cu FC Luzern :)

scoaba11.03.2007 19:32

etapa 15

Scobbytzu - Runaway2812 4-4

ma dispera egalurile astea 8O

Jo1n711.03.2007 19:53
eu te bat si cu FC Luzern :)

GODLIKE :)))

AliN4u11.03.2007 20:34

Etapa 16 : alinn50c 4 - 0 scobbytzu

alin_jeleu11.03.2007 20:36

alin50c... omule esti fenomenal, tu nu stii sa castigi la diferenta de un gol? avem aici o promisiune mare pt liga1

AliN4u11.03.2007 20:41

@alin_jeleu

 

apropo la ce a zis johnny06..nu cred ca primii 6 din prima Liga pot sa bata pe oricine din Liga 2 chiar daca cei din Liga 2 joaca cu Barca...eu unul nu joc si nu o sa joc cu Barcelona niciodata..mai bine cu o echipa de 4 stele decat cu Barcelona si nu cred ca iau bataie de la mai mult de 3 din primii 6..

Jo1n711.03.2007 20:53

am auzit ca secretul lui ar fi jocul pe margine :roll:

alin_jeleu11.03.2007 20:54

so? conteaza? bv lui :D

johnny0611.03.2007 20:55
@alin_jeleu

 

apropo la ce a zis johnny06..nu cred ca primii 6 din prima Liga pot sa bata pe oricine din Liga 2 chiar daca cei din Liga 2 joaca cu Barca...eu unul nu joc si nu o sa joc cu Barcelona niciodata..mai bine cu o echipa de 4 stele decat cu Barcelona si nu cred ca iau bataie de la mai mult de 3 din primii 6..

 

promoveaza si vei vedea.

AliN4u11.03.2007 21:10

@johnny06

 

asta incerc

Jo1n711.03.2007 21:25
so? conteaza? bv lui :D

apara-l ca si tu joci la fel 37.gif

alin_jeleu11.03.2007 21:44

si eu stau foarte prost in Liga 1 :roll:

«18910111218»