Meciuri, comentarii, rezultate - Liga II, seria II !
Meciuri, comentarii, rezultate - Liga II, seria II !
duke_itza_25-c0stywinn3r:5-1
prin min 60 imediat dupa golu de 5-1 o iesit :?
si nici nu o mai intrat pe mess deloc
scigle- alexxx_tzupy: 3-4. meci greu de tot
runaway2812(Atletico) - ronaldinho_cs(Arsenal) 5-1
Ronaldinho ' (2/16/2007 10:17:25 PM): trebuia sa alegi stadion
Ronaldinho ' (2/16/2007 10:17:34 PM): tu ai lasat stadionu nornmal
runaway2812 (2/16/2007 10:17:39 PM): scrie pe site
runaway2812 (2/16/2007 10:17:40 PM): ?
Ronaldinho ' (2/16/2007 10:17:51 PM): pai cam asta e regulamentu
Ronaldinho ' (2/16/2007 10:17:59 PM): stadionu tre sa fie euro sau uk
Regulamentul a fost postat ca sa fie citit si respectat, nu de amorul artei. Cine nu respecta prevederile, nu are decat sa suporte consecintele.
runaway2812 - Ronaldinho 0-3.
de ce nu s-a iesit inainte de meci sau la inceputul primei reprize? :roll: .....de ce trebuie sa se joace tot meciu pt a se constata ca s-a incalcat regulamentul? :x
1 . prima oara am jucat si a fost 3-3 eu nu mi am dat seama ca trebuie stadion neutru , in mare parte nu e cine stie ce diferenta , sa zicem ca e favorizata echipa gazda adik eu ca am fost hostul , dar si pe teren neutru UK sau Euro eu fiind hostul tot eu sunt gazda
2. am hotarat sa rejucam si am fost de acord si eu si el , asa puteam sa presupun ca a fost un amical primul meci si ca nu avea nici o importanta stadionul
3. am rejucat pe stadion UK style si s-a terminat
5-1 pentru mine si a inceput sa zica ca nu am jucat io si ca a jucat altcineva si ca daca vrea el ( no comment ) e 3-0 pt el
4 . o sa citesc regulamentul ( dar retineti fifa sux bugs and stuff )
5. Hai Steaua
Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:17:56 PM): pai cam asta e regulamentu
Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:18:04 PM): stadionu tre sa fie euro sau uk
Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:18:13 PM): eu am iesit odata
Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:18:17 PM): am zis ca poate alegi
runaway2812 (2/16/2007 10:18:26 PM): pai si vrei sa mai jucam o data
runaway2812 (2/16/2007 10:18:29 PM): mie imi convine
Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:18:31 PM): ok
Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:18:34 PM): gooooo
runaway2812 (2/16/2007 10:18:35 PM): gogo
alinn50c - scobbytzu 5-5
1 . prima oara am jucat si a fost 3-3 eu nu mi am dat seama ca trebuie stadion neutru , in mare parte nu e cine stie ce diferenta , sa zicem ca e favorizata echipa gazda adica eu ca am fost hostul , dar si pe teren neutru UK sau Euro eu fiind hostul tot eu sunt gazda2. am hotarat sa rejucam si am fost de acord si eu si el , asa puteam sa presupun ca a fost un amical primul meci si ca nu avea nici o importanta stadionul
3. am rejucat pe stadion UK style si s-a terminat
5-1 pentru mine si a inceput sa zica ca nu am jucat io si ca a jucat altcineva si ca daca vrea el ( no comment ) e 3-0 pentru el
4 . o sa citesc regulamentul ( dar retineti fifa sux bugs and stuff )
5. Hai Steaua
Man degeaba te superi dar nu ai dreptate alegerea stadionului nu tine de avantaj ci de faptul ca pe stadioanele uk sau euro se misca mai bine...plus ca tu ai zis sa rejucam nu eu .....partea cu faptul ca am zis ca a jucat altcineva ....pai sincer in primul meci mai ba egalat din noroc si in al 2-lea nu am miscat deci??...La partea nr 5 sunt de acord cu tine :x:X:X:
P.s care vrea poze de la Steaua-sevilia prv me
fair play era sa iesi si sa ii spui ca nu a pus stadionul Ronaldinho,nu sa joci pana la sfarsit
ati si inceput, bravo mestesugarilor
fair play era sa iesi si sa ii spui ca nu a pus stadionul Ronaldinho,nu sa joci pana la sfarsit
ai uitat cum ii faceai lui danutz???
Respectati regulamentul, fratilor ! Incercati, in acelasi timp, sa mentineti o conduita civilizata pentru a nu parasi forumul mai devreme decat ar trebui !
hehe ... imi era dor de ceva si aku stiu ca acel ceva era campionatul cu toate certurile din el ![]()
Liga II Seria I
The_last2005 - marinescu_dani2005 2-1
duke_itza_25-c0stywinn3r:5-1prin min 60 imediat dupa golu de 5-1 o iesit :?
si nici nu o mai intrat pe mess deloc
dap imi cer scuze ca am iesit, dar nu am iesit intentionat, am iesit deoarece am dat in tastatura si mi-a stins mama pc`ul din buton si nu m-a m-ai lasat la pc... oricum BV:P
muhahahahahhaahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: ![]()
![]()
muhahahahahhaahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol:![]()
![]()
da stiu =))
Liga II Seria IThe_last2005 - marinescu_dani2005 2-1
mi se pare mie sau ai postat gresit ?![]()
Liga II Seria IThe_last2005 - marinescu_dani2005 2-1
Asta e chiar buna! Nici macar titlul topicului nu il cititi !
scobbytzu - cata_makaveli 5-0
etapa 1: Marianbolohan- Savubogdanus 5-3, debut cu dreptul ![]()
10 - 1 haha , hai un stadion prost , o regula incalcata poate castiga si Ronaldinho . oricum nu inteleg care e problema dak rejucam , si tu ai fost de acord deci teoretic meciul 2 conteaza deci normal ar fi sa fie 5-1 pt mine . nu 3-0 pt tine pierdut la masa verde care de fapt a fost 3-3 .
NU ma mai retrag