FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«12318»
i0nutz8316.02.2007 16:46

Meciuri, comentarii, rezultate - Liga II, seria II !

Mitz@16.02.2007 19:38

duke_itza_25-c0stywinn3r:5-1

prin min 60 imediat dupa golu de 5-1 o iesit :?

si nici nu o mai intrat pe mess deloc

sheva16.02.2007 19:44

scigle- alexxx_tzupy: 3-4. meci greu de tot

runaway281216.02.2007 20:44

runaway2812(Atletico) - ronaldinho_cs(Arsenal) 5-1

i0nutz8316.02.2007 21:00

Ronaldinho ' (2/16/2007 10:17:25 PM): trebuia sa alegi stadion

Ronaldinho ' (2/16/2007 10:17:34 PM): tu ai lasat stadionu nornmal

runaway2812 (2/16/2007 10:17:39 PM): scrie pe site

runaway2812 (2/16/2007 10:17:40 PM): ?

Ronaldinho ' (2/16/2007 10:17:51 PM): pai cam asta e regulamentu

Ronaldinho ' (2/16/2007 10:17:59 PM): stadionu tre sa fie euro sau uk

 

Regulamentul a fost postat ca sa fie citit si respectat, nu de amorul artei. Cine nu respecta prevederile, nu are decat sa suporte consecintele.

 

runaway2812 - Ronaldinho 0-3.

Dani200516.02.2007 22:30

de ce nu s-a iesit inainte de meci sau la inceputul primei reprize? :roll: .....de ce trebuie sa se joace tot meciu pt a se constata ca s-a incalcat regulamentul? :x

runaway281216.02.2007 22:38

1 . prima oara am jucat si a fost 3-3 eu nu mi am dat seama ca trebuie stadion neutru , in mare parte nu e cine stie ce diferenta , sa zicem ca e favorizata echipa gazda adik eu ca am fost hostul , dar si pe teren neutru UK sau Euro eu fiind hostul tot eu sunt gazda

2. am hotarat sa rejucam si am fost de acord si eu si el , asa puteam sa presupun ca a fost un amical primul meci si ca nu avea nici o importanta stadionul

3. am rejucat pe stadion UK style si s-a terminat

5-1 pentru mine si a inceput sa zica ca nu am jucat io si ca a jucat altcineva si ca daca vrea el ( no comment ) e 3-0 pt el

4 . o sa citesc regulamentul ( dar retineti fifa sux bugs and stuff )

5. Hai Steaua

runaway281216.02.2007 22:51

Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:17:56 PM): pai cam asta e regulamentu

Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:18:04 PM): stadionu tre sa fie euro sau uk

Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:18:13 PM): eu am iesit odata

Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:18:17 PM): am zis ca poate alegi

runaway2812 (2/16/2007 10:18:26 PM): pai si vrei sa mai jucam o data

runaway2812 (2/16/2007 10:18:29 PM): mie imi convine

Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:18:31 PM): ok

Ronaldinho ' . (2/16/2007 10:18:34 PM): gooooo

runaway2812 (2/16/2007 10:18:35 PM): gogo

scoaba16.02.2007 23:49

alinn50c - scobbytzu 5-5

Ronaldinho_cs17.02.2007 00:43
1 . prima oara am jucat si a fost 3-3 eu nu mi am dat seama ca trebuie stadion neutru , in mare parte nu e cine stie ce diferenta , sa zicem ca e favorizata echipa gazda adica eu ca am fost hostul , dar si pe teren neutru UK sau Euro eu fiind hostul tot eu sunt gazda  

2. am hotarat sa rejucam si am fost de acord si eu si el , asa puteam sa presupun ca a fost un amical primul meci si ca nu avea nici o importanta stadionul  

3. am rejucat pe stadion UK style si s-a terminat  

5-1 pentru mine si a inceput sa zica ca nu am jucat io si ca a jucat altcineva si ca daca vrea el ( no comment ) e 3-0 pentru el  

4 . o sa citesc regulamentul ( dar retineti fifa sux bugs and stuff )  

5.  Hai Steaua

 

Man degeaba te superi dar nu ai dreptate alegerea stadionului nu tine de avantaj ci de faptul ca pe stadioanele uk sau euro se misca mai bine...plus ca tu ai zis sa rejucam nu eu .....partea cu faptul ca am zis ca a jucat altcineva ....pai sincer in primul meci mai ba egalat din noroc si in al 2-lea nu am miscat deci??...La partea nr 5 sunt de acord cu tine :x:X:X:

 

P.s care vrea poze de la Steaua-sevilia prv me

mihai141117.02.2007 08:24

fair play era sa iesi si sa ii spui ca nu a pus stadionul Ronaldinho,nu sa joci pana la sfarsit

marianb17.02.2007 08:47

ati si inceput, bravo mestesugarilor

GOD17.02.2007 09:22
fair play era sa iesi si sa ii spui ca nu a pus stadionul Ronaldinho,nu sa joci pana la sfarsit

ai uitat cum ii faceai lui danutz???

i0nutz8317.02.2007 10:01

Respectati regulamentul, fratilor ! Incercati, in acelasi timp, sa mentineti o conduita civilizata pentru a nu parasi forumul mai devreme decat ar trebui !

PoWeR17.02.2007 10:55

hehe ... imi era dor de ceva si aku stiu ca acel ceva era campionatul cu toate certurile din el :D

Highlander200717.02.2007 10:55

Liga II Seria I

The_last2005 - marinescu_dani2005 2-1

winn3r17.02.2007 10:56
duke_itza_25-c0stywinn3r:5-1

prin min 60 imediat dupa golu de 5-1 o iesit :?

si nici nu o mai intrat pe mess deloc

dap imi cer scuze ca am iesit, dar nu am iesit intentionat, am iesit deoarece am dat in tastatura si mi-a stins mama pc`ul din buton si nu m-a m-ai lasat la pc... oricum BV:P

GOD17.02.2007 10:59

muhahahahahhaahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :D:D

winn3r17.02.2007 11:02
muhahahahahhaahhahaha :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D

da stiu =))

Prodigy_andrey17.02.2007 11:03
Liga II Seria I  

The_last2005 - marinescu_dani2005 2-1

 

mi se pare mie sau ai postat gresit ?:))

i0nutz8317.02.2007 11:05
Liga II Seria I  

The_last2005 - marinescu_dani2005 2-1

 

Asta e chiar buna! Nici macar titlul topicului nu il cititi !

scoaba17.02.2007 12:35

scobbytzu - cata_makaveli 5-0

marianb17.02.2007 13:26

etapa 1: Marianbolohan- Savubogdanus 5-3, debut cu dreptul :D

AliN4u17.02.2007 15:08
ronaldinho_cs (Arsenal ) 1 - 10 alinn50c (Bayern M.)
runaway281217.02.2007 16:09

10 - 1 haha , hai un stadion prost , o regula incalcata poate castiga si Ronaldinho . oricum nu inteleg care e problema dak rejucam , si tu ai fost de acord deci teoretic meciul 2 conteaza deci normal ar fi sa fie 5-1 pt mine . nu 3-0 pt tine pierdut la masa verde care de fapt a fost 3-3 .

NU ma mai retrag

«12318»