FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«123418»
Doryz0r17.02.2007 16:17

are dreptate runaway..

geegee2117.02.2007 16:33

Etapa 2: Savubogdanus - Scigle 6-2

marianb17.02.2007 16:42

etapa 2: Doryzd - Marianbolohan 3-6

winn3r17.02.2007 19:41

deci runaway a anuntat ca se retrage... am meci cu el in etapa II ..3-0 pt mine?

Mitz@18.02.2007 11:14

alexxx_tzupy-duke_itza_25:4-5

i0nutz8318.02.2007 11:28

*runaway a revenit asupra deciziei, nu se mai retrage.

 

Altfel, inainte de a incepe un meci asigurati-va ca RESPECTATI CERINTELE SI SETARILE impuse de regulament.

alin_jeleu18.02.2007 11:58

am o rugaminte... postati si nr etapei inainte de rezultat. si mai putine scandaluri

str8_gangsta18.02.2007 12:36

Eu nu dau de fernando9torres_2005 pe mess...nici ieri nu l-am vazut pe mess acum tre sa plec si vin diseara pe la 9 jumate daca nu o sa fie nici atunci ce facem :?:

alin_jeleu18.02.2007 13:08

amani meciul... doh :roll:

DoctorLov18.02.2007 14:28

ETAPA 1

Klaus_e89 2 - 4 Fallenangel002000

ETAPA 2

Fallenangel002000 8 - 3 Adelp1er0

ADelPiero18.02.2007 14:52

Etapa 1:

Adelp1er0 7-3 Doryzd

 

Etapa 2:

Fallenangel002000 8 - 3 Adelp1er0

str8_gangsta18.02.2007 15:15

Sa-l amane el ca nu eu sunt ala care nu vrea sa joace...acum e pe mess...e mobile si nu raspunde...e enervant...

winn3r18.02.2007 15:55

cum vrei ma sa iti raspunda dak e "mobile" ala e pus asa de fitza...;)

str8_gangsta18.02.2007 16:00

Frate poti sa raspunzi daca esti mobile...am un prieten cu care vorbesc mai mereu asa...

GOD18.02.2007 16:21

ii i-a bani e scump. :lol: :lol:

winn3r18.02.2007 16:32

etapa II:

c0stywinn3r(Roma) 4-3 runaway2812 (Atletico Madrid)

alin_jeleu18.02.2007 17:04

fratilor... vb alta limba, tre' sa va desenez? scrieti si nr etapei inainte de rezultat... uff

armatass19.02.2007 10:39

Manuel Rotaru (2/19/2007 11:46:53 AM): <ding>

Manuel Rotaru (2/19/2007 12:12:23 PM): nu stiu daca mai pot sa intru. ca am ceva treaba. daca nu ne vedem pe mess azi, amanam meciu. posteaza tu pe forum. salut

alin_jeleu19.02.2007 11:09

aha... si de unde ar trebui sa stiu eu care e meciul pe care il amanati?

dragutzu8919.02.2007 12:36

asa aline, fi dur! :lol:

mihai141119.02.2007 16:04
i-a bani

 

bine tu :lol: god strikes again :lol: :lol:

klaus_e8919.02.2007 16:16

am jucat cu fernandotorres aseara iar in minutul 62:08 sa intrerupt la scorul de 1-0 pentru mine dupa ce tot meciul sa miscat impecabil ... nu l-am mai vazut pe mess de ieri ... mai sunt 2 ore pana la ora 20:00 ...

 

http://img65.imageshack.us/img65/2736/29813319ck9.jpg - momentul in care a stat blocat vreo 20 secunde si a aparut Connection Lost dupa

i0nutz8319.02.2007 16:39
Manuel Rotaru (2/19/2007 11:46:53 AM): <ding>

Manuel Rotaru (2/19/2007 12:12:23 PM): nu stiu daca mai pot sa intru. ca am ceva treaba. daca nu ne vedem pe mess azi, amanam meciu. posteaza tu pe forum. salut

 

probabil dany_tgv - manuel_rotaru

alin_jeleu19.02.2007 17:05

in cazul asta power e vizatul.... sa posteze liga2 seria1 :))

str8_gangsta19.02.2007 18:03

Eu n-am jucat meciul cu fernando tores...azi nu a intrat deloc...nu a amanat meciul...nu mi-a dat msj pe mess sa aman meciul pentru el...normal ar fi sa piarda cu 3-0 nu? :wink:

«123418»