are dreptate runaway..
are dreptate runaway..
Etapa 2: Savubogdanus - Scigle 6-2
etapa 2: Doryzd - Marianbolohan 3-6
deci runaway a anuntat ca se retrage... am meci cu el in etapa II ..3-0 pt mine?
alexxx_tzupy-duke_itza_25:4-5
*runaway a revenit asupra deciziei, nu se mai retrage.
Altfel, inainte de a incepe un meci asigurati-va ca RESPECTATI CERINTELE SI SETARILE impuse de regulament.
am o rugaminte... postati si nr etapei inainte de rezultat. si mai putine scandaluri
Eu nu dau de fernando9torres_2005 pe mess...nici ieri nu l-am vazut pe mess acum tre sa plec si vin diseara pe la 9 jumate daca nu o sa fie nici atunci ce facem :?:
amani meciul... doh :roll:
ETAPA 1
Klaus_e89 2 - 4 Fallenangel002000
ETAPA 2
Fallenangel002000 8 - 3 Adelp1er0
Etapa 1:
Adelp1er0 7-3 Doryzd
Etapa 2:
Fallenangel002000 8 - 3 Adelp1er0
Sa-l amane el ca nu eu sunt ala care nu vrea sa joace...acum e pe mess...e mobile si nu raspunde...e enervant...
cum vrei ma sa iti raspunda dak e "mobile" ala e pus asa de fitza...![]()
Frate poti sa raspunzi daca esti mobile...am un prieten cu care vorbesc mai mereu asa...
ii i-a bani e scump. :lol: :lol:
etapa II:
c0stywinn3r(Roma) 4-3 runaway2812 (Atletico Madrid)
fratilor... vb alta limba, tre' sa va desenez? scrieti si nr etapei inainte de rezultat... uff
Manuel Rotaru (2/19/2007 11:46:53 AM): <ding>
Manuel Rotaru (2/19/2007 12:12:23 PM): nu stiu daca mai pot sa intru. ca am ceva treaba. daca nu ne vedem pe mess azi, amanam meciu. posteaza tu pe forum. salut
aha... si de unde ar trebui sa stiu eu care e meciul pe care il amanati?
asa aline, fi dur! :lol:
i-a bani
bine tu :lol: god strikes again :lol: :lol:
am jucat cu fernandotorres aseara iar in minutul 62:08 sa intrerupt la scorul de 1-0 pentru mine dupa ce tot meciul sa miscat impecabil ... nu l-am mai vazut pe mess de ieri ... mai sunt 2 ore pana la ora 20:00 ...
http://img65.imageshack.us/img65/2736/29813319ck9.jpg - momentul in care a stat blocat vreo 20 secunde si a aparut Connection Lost dupa
Manuel Rotaru (2/19/2007 11:46:53 AM): <ding>Manuel Rotaru (2/19/2007 12:12:23 PM): nu stiu daca mai pot sa intru. ca am ceva treaba. daca nu ne vedem pe mess azi, amanam meciu. posteaza tu pe forum. salut
probabil dany_tgv - manuel_rotaru
in cazul asta power e vizatul.... sa posteze liga2 seria1 ![]()
Eu n-am jucat meciul cu fernando tores...azi nu a intrat deloc...nu a amanat meciul...nu mi-a dat msj pe mess sa aman meciul pentru el...normal ar fi sa piarda cu 3-0 nu? :wink: