FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«1234518»
alin_jeleu19.02.2007 18:28

Clasamentul:

 

clasamentliga2jm2.jpg

 

fernando9torres_2005 are un meci pierdut la masa verde, inca 2 abateri si e out :wink:

i0nutz8319.02.2007 18:38

Etape noi !

scoaba19.02.2007 19:36

e o greseala in clasament...pt k eu am facut un rezultat de egalitate 5-5 in prima etapa, iar in a doua etapa am castigat cu 5-0 si in clasament imi apare decat un pct...astept sa rezolve problema...multumesc :) ps : id-ul scobbytzu

Jo1n719.02.2007 19:59

ce au astia cu tine ma scoaba? iti compromit promovarea :lol:

Ronaldinho_cs19.02.2007 20:06

Etapa nr 4

Ronaldinho_cs - Klaus_e89 5 - 3 meci frumos

 

Scuze aline am uitat :P

alin_jeleu19.02.2007 20:12

uf uf uf... ce serie vrednica am ... mandru de voi copiii mei :))

 

PS: Ronaldinho_cs ... probleme cu cititul, nu rumegi exact ce zic eu? pune NR ETAPEI inainte de rezultat

alexxx_tzupy19.02.2007 20:34

etapa 3

runaway2812 1

alexxx_tzupy 6

Ronaldinho_cs20.02.2007 10:56
uf uf uf... ce serie vrednica am ... mandru de voi copiii mei :))

 

PS: Ronaldinho_cs ... probleme cu cititul, nu rumegi exact ce zic eu? pune NR ETAPEI inainte de rezultat

 

Gata boss am modificat nu trebuie sa te iei de mine ca eu ma sperii repede :):))

alin_jeleu20.02.2007 13:17
:) ... se iarta :P
alexxx_tzupy20.02.2007 15:22

etapa 4

alexxx_tzupy - alinn50c 5-4

scoaba20.02.2007 17:30

etapa 4

scobbytzu - adelp1er0 3-1

scoaba20.02.2007 18:16

etapa 3

Klaus_e89 - Scobbytzu 1-2

Mitz@21.02.2007 13:29

Etapa 3:

duke_itza_25-scigle:4-0 :D

geegee2121.02.2007 14:31

Etapa 4: Savubogdanus - Duke_itza_25 5-4

AliN4u21.02.2007 18:44

Etapa 3 :

 

Alinn50c 5 - 0 C0stywinn3r

ADelPiero21.02.2007 20:44

de fernando9torres_2005 ce se mai aude?

Ronaldinho_cs22.02.2007 08:23

Alin vreau sa te rog sa faci si tu ceva cu meciul meu din etapa a 3-a deoarece pe cata nu l-am vazut pe mess eu stau cam toata ziua pe mess...azi o sa fiu plecat cam mult si nu vreau sa mi se anuleze sau sa pierd orice decizie e binevenita

 

Ms anticipat

str8_gangsta22.02.2007 12:06

Vreau sa aman etapele 3 si 4 deorece am niste probleme cu calculatorul...a luat fratimiu un virus...e poveste lunga:)...si nu am cum sa rezolv pana in weekend...multumesc anticipat :)

alin_jeleu22.02.2007 13:08
Alin vreau sa te rog sa faci si tu ceva cu meciul meu din etapa a 3-a deoarece pe cata nu l-am vazut pe mess eu stau cam toata ziua pe mess...azi o sa fiu plecat cam mult si nu vreau sa mi se anuleze sau sa pierd orice decizie e binevenita  

 

Ms anticipat

 

amana-ti meciul!

P.S. nu mai e nevoie, l-a amanat adversarul tau :)

marianb22.02.2007 14:00

nu dau de Fernando9torres_2005

sheva22.02.2007 17:35

vreau sa aman meciul din etapa 4: scigle - runaway2812.

winn3r22.02.2007 18:17

Nu dau de cata_makaveli, e ora 20:16 ... si incep meciurile...

Ronaldinho_cs22.02.2007 18:29

Daca te uiti mai sus o sa vezi ca sia amanat etapele 3 si 4 din cauza unor grave probleme cu calculatoru!! Speram sa le rezolve cat mai repede bafta cata !!

alin_jeleu22.02.2007 18:55

CLASAMENT:

clasamentliga2qf0.jpg

 

Scigle - Runaway2812 (amanat)

 

Fernando9torres_2005 a fost exclus din campionat, urmand sa piarda toate meciurile la masa verde

geegee2122.02.2007 21:38

Etapa 3: Doryzd - Savubogdanus 3-4

Aku am reusit sa intru pe forum.

«1234518»