FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«13456718»
AliN4u24.02.2007 22:32

Etapa 7 : runaway2812 3 - 4 alinn50c

 

urat meci..podolski accidentat in min 3..am condus 2-0 m-am culcat pe o ureche...am fost condus cu 3-2 in min 88..si cu un gol in min 89 si unul in min 90 a iesit un 4-3 chinuit.gg runaway

runaway281225.02.2007 10:24

runaway2812( Atletico ) - Savubogdanus (Chelsea) 2-1

greu de tot cu atletico , in sfarsit :D prima victorie . ETAPA 6

alin_jeleu25.02.2007 10:31

runaway... nr etapei! :roll:

DoctorLov25.02.2007 15:40

RESTANTA

ETAPA 4

Fallenangel002000 4 - 3 Doryzd

alexxx_tzupy25.02.2007 18:32

etapa 6

Alexxx_tzupy - Klaus_e89 5-4 :D

cata_makaveli intra si tu sa jucam meciul.

sheva25.02.2007 19:18

etapa 7

klaus_e89 - scigle: 2-2

DoctorLov25.02.2007 21:53

ETAPA 7

Fallenangel002000 6-5 Scobbytzu

Ronaldinho_cs26.02.2007 09:10

Salut eu astazi plec la ora 13:30 si o sa vin dupa ora 8 va rog daca se poate sa joc meciul cu Cata dupa ora 8. Va multumesc

alexxx_tzupy26.02.2007 10:57

cata_makiaveli n-a intrat pe net zilele astea deloc.Eu plec la 3 si cred k vin dupa 8 seara asa ca nush cum facem :?

alin_jeleu26.02.2007 12:26

daca nu va jucati restantele pana la sfarsitul zilei... anulez meciurile :wink:

str8_gangsta26.02.2007 13:22

Etapa 5

Cata_makaveli 2-5 Alexxx_tzupy :cry:

winn3r26.02.2007 15:17

Etapa 4:

c0stywinn3r(ROMA)5-1 (TOTTENHAM)cata_makaveli

Mitz@26.02.2007 15:31

amanami pls 2 meciuri ca am ceva probleme cu PS:

Etapa 5: cu Runaway2812

Etapa 7 :cu Cata_makaveli

sheva26.02.2007 15:36

etapa 6

scigle - cata_makaveli: 1-1

winn3r26.02.2007 17:30

Etapa 5:

Am meci cu klaus_e89 este ora 19:30 si nu dau de el...

alin_jeleu26.02.2007 17:33

amana :) ... ca nu e vina mea ca nu v-ati intalnit, anulez tot ce nu s-a jucat si nu a fost amanat

winn3r26.02.2007 17:38

am vb cu el sa fie pe la 6-7 p mess si nu a fost:

®•– costy –•® (2/25/2007 10:19:05 PM): pe la .. 6 - 7

klaus_e89 (2/25/2007 10:19:13 PM): deci maine seara ...

klaus_e89 (2/25/2007 10:19:15 PM): oke sper sa fi ...

®•– costy –•® (2/25/2007 10:19:19 PM): Sunt

klaus_e89 (2/25/2007 10:19:19 PM): ca sa nu avem porma alte belele :/

klaus_e89 (2/25/2007 10:19:24 PM): sper sa fiu si io

alin_jeleu26.02.2007 17:46

si din moment ce nu e... ce ai vrea sa fac eu? :roll:

winn3r26.02.2007 18:36

Am vb cu el ... ca a intrat pe mess dupa ora 20:00 ... si mi-a zis ca trebuia sa pun 3-0 pt mine!

alin_jeleu26.02.2007 18:38

Klaus_e89 - C0stywinn3r 0-3 ... am vb cu klaus... ar cam vrea sa se retraga, nu prea mai are timp, nu e 100% sigur...

Clasament:

clasamentliga2zv0.jpg

 

Amanari:

Marianbolohan- Fallenangel002000

Runaway2812 - Duke_itza_25

Cata_makaveli - Duke_itza_25

DoctorLov27.02.2007 07:12
daca nu va jucati restantele pana la sfarsitul zilei... anulez meciurile  :wink:

 

c) In cazul in care un jucator isi amana un meci, acel meci se va desfasura in maxim 7 zile de la data solicitarii amanarii, la o data si o ora stabilite de catre cei 2 jucatori.

 

Cu tot respectul pentru munca ta depusa, si e intr-adevar o munca asiduua, meciul meu restant din etapa 3 cu Marianbolohan nu trebuie anulat. Dupa cum vezi mai sus in regulament termenul e de 7 zile.

Dupa cum stii, am amanat meciul in ultima zi. Iata data in care ai postat clasamentul:

Posted: 22 Feb 2007 18:55

Asadar, data limita este 01.03.2007 ;)

alin_jeleu27.02.2007 08:22

pffffffff.... corect... greseala mea :) ... e bine de stiut ca mai sunt pers care stiu regulamentul

ADelPiero27.02.2007 09:05

etape noi ?

marianb27.02.2007 15:22
restanta etapa 3: Marianbolohan- Fallenangel002000 6-3
PoWeR27.02.2007 15:25

continua defilarea :D

«13456718»