Etapa 7 : runaway2812 3 - 4 alinn50c
urat meci..podolski accidentat in min 3..am condus 2-0 m-am culcat pe o ureche...am fost condus cu 3-2 in min 88..si cu un gol in min 89 si unul in min 90 a iesit un 4-3 chinuit.gg runaway
Etapa 7 : runaway2812 3 - 4 alinn50c
urat meci..podolski accidentat in min 3..am condus 2-0 m-am culcat pe o ureche...am fost condus cu 3-2 in min 88..si cu un gol in min 89 si unul in min 90 a iesit un 4-3 chinuit.gg runaway
runaway2812( Atletico ) - Savubogdanus (Chelsea) 2-1
greu de tot cu atletico , in sfarsit
prima victorie . ETAPA 6
runaway... nr etapei! :roll:
RESTANTA
ETAPA 4
Fallenangel002000 4 - 3 Doryzd
etapa 6
Alexxx_tzupy - Klaus_e89 5-4 ![]()
cata_makaveli intra si tu sa jucam meciul.
etapa 7
klaus_e89 - scigle: 2-2
ETAPA 7
Fallenangel002000 6-5 Scobbytzu
Salut eu astazi plec la ora 13:30 si o sa vin dupa ora 8 va rog daca se poate sa joc meciul cu Cata dupa ora 8. Va multumesc
cata_makiaveli n-a intrat pe net zilele astea deloc.Eu plec la 3 si cred k vin dupa 8 seara asa ca nush cum facem :?
daca nu va jucati restantele pana la sfarsitul zilei... anulez meciurile :wink:
Etapa 5
Cata_makaveli 2-5 Alexxx_tzupy :cry:
Etapa 4:
c0stywinn3r(ROMA)5-1 (TOTTENHAM)cata_makaveli
amanami pls 2 meciuri ca am ceva probleme cu PS:
Etapa 5: cu Runaway2812
Etapa 7 :cu Cata_makaveli
etapa 6
scigle - cata_makaveli: 1-1
Etapa 5:
Am meci cu klaus_e89 este ora 19:30 si nu dau de el...
amana
... ca nu e vina mea ca nu v-ati intalnit, anulez tot ce nu s-a jucat si nu a fost amanat
am vb cu el sa fie pe la 6-7 p mess si nu a fost:
®•– costy –•® (2/25/2007 10:19:05 PM): pe la .. 6 - 7
klaus_e89 (2/25/2007 10:19:13 PM): deci maine seara ...
klaus_e89 (2/25/2007 10:19:15 PM): oke sper sa fi ...
®•– costy –•® (2/25/2007 10:19:19 PM): Sunt
klaus_e89 (2/25/2007 10:19:19 PM): ca sa nu avem porma alte belele :/
klaus_e89 (2/25/2007 10:19:24 PM): sper sa fiu si io
si din moment ce nu e... ce ai vrea sa fac eu? :roll:
Am vb cu el ... ca a intrat pe mess dupa ora 20:00 ... si mi-a zis ca trebuia sa pun 3-0 pt mine!
Klaus_e89 - C0stywinn3r 0-3 ... am vb cu klaus... ar cam vrea sa se retraga, nu prea mai are timp, nu e 100% sigur...
Clasament:

Amanari:
Marianbolohan- Fallenangel002000
Runaway2812 - Duke_itza_25
Cata_makaveli - Duke_itza_25
daca nu va jucati restantele pana la sfarsitul zilei... anulez meciurile :wink:
c) In cazul in care un jucator isi amana un meci, acel meci se va desfasura in maxim 7 zile de la data solicitarii amanarii, la o data si o ora stabilite de catre cei 2 jucatori.
Cu tot respectul pentru munca ta depusa, si e intr-adevar o munca asiduua, meciul meu restant din etapa 3 cu Marianbolohan nu trebuie anulat. Dupa cum vezi mai sus in regulament termenul e de 7 zile.
Dupa cum stii, am amanat meciul in ultima zi. Iata data in care ai postat clasamentul:
Posted: 22 Feb 2007 18:55
Asadar, data limita este 01.03.2007 ![]()
pffffffff.... corect... greseala mea
... e bine de stiut ca mai sunt pers care stiu regulamentul
etape noi ?
continua defilarea ![]()