Felicitari, merge bine seria !
* Etape noi !
Felicitari, merge bine seria !
* Etape noi !
normal... 8)
Etapa 9
Fernando9torres_2005 - Ronaldinho_cs = 0 - 3
ETAPA 9
Fallenangel002000 5-4 C0stywinn3r
ETAPA 9
Fallenangel002000 5-4 C0stywinn3r
Etapa 8
Ronaldinho_cs - Fallenangel002000 = 4 - 2
etapa 9: Marianbolohan- Scigle 3-3, primele puncte pierdute
Etapa 8: Scigle 1-2 ADelPiero
in era egalurilor...sper
pls amana t rog etapele p care l am ca am probl cu PS kteva zile si nu pot sa joc si mai am numa 2 amanari
si dak le consum va rog sa nu punetzi meci pierdut
pls
![]()
etapa 8: Alexxx_tzupy - Marianbolohan 3-2, din ce in ce mai rau
pls amana t rog etapele p care l am ca am probl cu PS kteva zile si nu pot sa joc si mai am numa 2 amanarisi daca le consum va rog sa nu punetzi meci pierdut
pls
zi si cine esti... ce nu v-am invatzat ![]()
etapa 8
Scobbytzu - Fernando9torres_2005 3-0
etapa 9
savubogdanus - scobbytzu 3-5
Doryzd - Alexxx_tzupy 3-0 Etapa 9 incet incet imi revin ![]()
Etapa 8:
c0stywinn3r(ROMA) 6-1 (Manchester UNITED)doryzd
Etapa 8 : alinn50c 10 - 2 savubogdanus
tu ma disperi... 10 goluri pe etapa... pfff ... felicitari
@alin_jeleu
ms
etapa 9 : cata_makaveli 1 - 7 alinn50c ..ca sa nu te mai disper ![]()
Si ce frumos visam la pauza era 1-1 chiar credeam ca pot sa scot macar un egal :lol:
l-am asteptat pe duke itza pt etapa 6 pana la ora asta ... nu l-am gasit niciodata de cand sau afisat etapele ... io plec la antrenamente acuma ! adimini decideti voi ...
Aman etapa 8
si-a amanat etapele... prob cu calcu
Imi aman si eu urmatoarele etape pe care o sa le anuntati in caz ca termenul limita este pana duminica.Daca nu, nu :twisted:
Etapa 9:
Adelp1er0 - Duke_itza_25
mi-a lasat mesaj ca nu poate juca ... si ca el nu mai are amanari ... sa aman eu ... nu stiu daca e frumos si corect ce face el...
aman meciul din cauza lui
Pt etapele care vor fi afisate nu le pot juca decat duminica seara sau luni...pt k sunt plecat in weekend din buc...ID:scobbytzu