FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«14567818»
i0nutz8327.02.2007 16:25

Felicitari, merge bine seria !

 

* Etape noi !

alin_jeleu27.02.2007 17:05

normal... 8)

Ronaldinho_cs27.02.2007 18:58

Etapa 9

Fernando9torres_2005 - Ronaldinho_cs = 0 - 3

DoctorLov27.02.2007 20:13

ETAPA 9

 

Fallenangel002000 5-4 C0stywinn3r

winn3r28.02.2007 11:35

ETAPA 9

Fallenangel002000 5-4 C0stywinn3r

Ronaldinho_cs28.02.2007 12:30

Etapa 8

Ronaldinho_cs - Fallenangel002000 = 4 - 2

marianb28.02.2007 19:08

etapa 9: Marianbolohan- Scigle 3-3, primele puncte pierdute

ADelPiero01.03.2007 09:55

Etapa 8: Scigle 1-2 ADelPiero

sheva01.03.2007 09:55

in era egalurilor...sper

Mitz@01.03.2007 12:23

pls amana t rog etapele p care l am ca am probl cu PS kteva zile si nu pot sa joc si mai am numa 2 amanari

si dak le consum va rog sa nu punetzi meci pierdut

pls

:(

marianb01.03.2007 14:57

etapa 8: Alexxx_tzupy - Marianbolohan 3-2, din ce in ce mai rau

alin_jeleu01.03.2007 16:07
pls amana t rog etapele p care l am ca am probl cu PS kteva zile si nu pot sa joc si mai am numa 2 amanari  

si daca le consum va rog sa nu punetzi meci pierdut

pls

:(

zi si cine esti... ce nu v-am invatzat :)

scoaba01.03.2007 17:22

etapa 8

Scobbytzu - Fernando9torres_2005 3-0

etapa 9

savubogdanus - scobbytzu 3-5

Doryz0r01.03.2007 17:30

Doryzd - Alexxx_tzupy 3-0 Etapa 9 incet incet imi revin :D

AliN4u01.03.2007 17:43
Etapa 8 : alinn50c 10 - 2 savubogdanus
winn3r01.03.2007 17:45

Etapa 8:

c0stywinn3r(ROMA) 6-1 (Manchester UNITED)doryzd

alin_jeleu01.03.2007 20:48
Etapa 8 : alinn50c 10 - 2 savubogdanus

tu ma disperi... 10 goluri pe etapa... pfff ... felicitari

AliN4u02.03.2007 14:44

@alin_jeleu

 

ms

 

etapa 9 : cata_makaveli 1 - 7 alinn50c ..ca sa nu te mai disper :D

str8_gangsta02.03.2007 15:20

Si ce frumos visam la pauza era 1-1 chiar credeam ca pot sa scot macar un egal :lol:

klaus_e8902.03.2007 15:28

l-am asteptat pe duke itza pt etapa 6 pana la ora asta ... nu l-am gasit niciodata de cand sau afisat etapele ... io plec la antrenamente acuma ! adimini decideti voi ...

str8_gangsta02.03.2007 15:32

Aman etapa 8

alin_jeleu02.03.2007 15:32

si-a amanat etapele... prob cu calcu

alexxx_tzupy02.03.2007 19:55

Imi aman si eu urmatoarele etape pe care o sa le anuntati in caz ca termenul limita este pana duminica.Daca nu, nu :twisted:

ADelPiero02.03.2007 19:59

Etapa 9:

Adelp1er0 - Duke_itza_25

 

mi-a lasat mesaj ca nu poate juca ... si ca el nu mai are amanari ... sa aman eu ... nu stiu daca e frumos si corect ce face el...

 

aman meciul din cauza lui

scoaba02.03.2007 20:33

Pt etapele care vor fi afisate nu le pot juca decat duminica seara sau luni...pt k sunt plecat in weekend din buc...ID:scobbytzu

«14567818»