duke_itza_25 nu apare
duke_itza_25 nu apare
Are meciurile amanate parca sunt 5 meciuri sub clasament care le are amanate si cred ca si astea 2 i se vor amana are prob;eme cu pc parca
mi arsa placa d baza
crek sapt asta mi-l fac si joc toate
![]()
duke_itza_25
daca ionutz vrea sa-ti mai amanam meciuri... ok... dar in mod normal nu mai ai amanari, si deja termenul pt primele 2 meciuri amanate iti expira maine. deci e decizia lu ionutz
duke: Ai 24 de ore sa iti joci restantele, te intereseaza de unde. In caz contrar, prezentul sezon se va incheia pentru tine.
Termen: miercuri, 7 martie, ora 18.00
Aman etapa 11...
klaus_e89 - cata_makaveli
spune fratele meu ce meci aman... ca nu amani toata etapa, si inca nu va stiu
ETAPA 11
Fallenangel002000 7 - 1 Scigle
Etape noi !
etapa 10
Alexxx_tzupy - Fallenangel002000 5-4
etapa 11
Fernando9torres_2005 - Alexxx_tzupy 0-3 pt ca s-a retras parca.... :?
Runaway2812 nu apare trebuia sa apara la 6
etapa 12
scigle - Fernando9torres_2005: 3-0. am inteles ca e exclus.
Etapa 12
C0stywinn3r - Ronaldinho_cs 0 - 3 e exclus
etapa 12: Alinn50c - Marianbolohan 7-5
Etapa 12 : marianbolohan 5 - 7 alinn50c


Amanari:
Etapa 8:Runaway2812 - Cata_makaveli
Etapa 11:Klaus_e89 - Cata_makaveli
Anulari:
Etapa 11:Marianbolohan - Runaway2812 ... no comment
Duke_itza_25 a fost exclus din campionat
Etapa 12 C0stywinn3r - Ronaldinho_cs 0 - 3
Etapa 13 Ronaldinho_cs - Alexxx_tzupy 1 - 5
Etapa 14 Scigle - Ronaldinho_cs 4 - 4 ![]()
etapa 13
scobbytzu - scigle: 2-2
etapa 13
scobbytzu - scigle 2-2
etapa 14
Duke_itza_25 - Scobbytzu 0-3
etapa 12
Alexxx_tzupy - Scobbytzu 1-2
cer scuze moderatorului pentru nejucarea meciului , nu am dat de el si trebuia sa jucam aseara inainte de 8 .imi cer scuze inca o data ( ETAPA 11: marianbolohan - runaway2812 )
etapa 12 Alexxx_tzupy - Scobbytzu 1-2
etapa 13 Ronaldinho_cs - Alexxx_tzupy 1-5
etapa 14 Alexxx_tzupy - C0stywinn3r 3-0
dc anulat ma , omul a zis ca vine si nu a mai aparut, am postat , eu de ce sunt vionovat, daca el nu a vrut sa joace la 1, si a vrut la 6, si nici la 8 nu era pe mess?
Klaus_e89- a zis ca ma cauta si jucam
Cata_makaveli -nu e
asa preventiv ca indata zici ca nu am fost,vad ca trebuie sa stau 3 zile dupa fiecare si sa astept eu cand au bajetii kef sa joace un meci!!!!!!!!!!!!!!!!11
uitati-va fatalau e pe unu
)
bv ma
vin sa te omor ![]()