FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«167891018»
marianb06.03.2007 10:35

duke_itza_25 nu apare

Ronaldinho_cs06.03.2007 11:13

Are meciurile amanate parca sunt 5 meciuri sub clasament care le are amanate si cred ca si astea 2 i se vor amana are prob;eme cu pc parca

Mitz@06.03.2007 11:37

mi arsa placa d baza

crek sapt asta mi-l fac si joc toate

:(

duke_itza_25

alin_jeleu06.03.2007 12:50

daca ionutz vrea sa-ti mai amanam meciuri... ok... dar in mod normal nu mai ai amanari, si deja termenul pt primele 2 meciuri amanate iti expira maine. deci e decizia lu ionutz

i0nutz8306.03.2007 15:11

duke: Ai 24 de ore sa iti joci restantele, te intereseaza de unde. In caz contrar, prezentul sezon se va incheia pentru tine.

 

Termen: miercuri, 7 martie, ora 18.00

str8_gangsta06.03.2007 15:56

Aman etapa 11...

klaus_e89 - cata_makaveli

alin_jeleu06.03.2007 16:33

spune fratele meu ce meci aman... ca nu amani toata etapa, si inca nu va stiu

DoctorLov06.03.2007 16:41

ETAPA 11

 

Fallenangel002000 7 - 1 Scigle

i0nutz8306.03.2007 17:13

Etape noi !

alexxx_tzupy06.03.2007 17:39

etapa 10

Alexxx_tzupy - Fallenangel002000 5-4

etapa 11

Fernando9torres_2005 - Alexxx_tzupy 0-3 pt ca s-a retras parca.... :?

marianb06.03.2007 18:00

Runaway2812 nu apare trebuia sa apara la 6

sheva07.03.2007 09:02

etapa 12

scigle - Fernando9torres_2005: 3-0. am inteles ca e exclus.

Ronaldinho_cs07.03.2007 12:48

Etapa 12

C0stywinn3r - Ronaldinho_cs 0 - 3 e exclus

marianb07.03.2007 15:23

etapa 12: Alinn50c - Marianbolohan 7-5

AliN4u07.03.2007 15:25

Etapa 12 : marianbolohan 5 - 7 alinn50c

 

4hk7wd2.jpg

alin_jeleu07.03.2007 18:01

clasamentliga2px7.jpg

 

Amanari:

Etapa 8:Runaway2812 - Cata_makaveli

Etapa 11:Klaus_e89 - Cata_makaveli

 

Anulari:

Etapa 11:Marianbolohan - Runaway2812 ... no comment

 

Duke_itza_25 a fost exclus din campionat

Ronaldinho_cs07.03.2007 18:02

Etapa 12 C0stywinn3r - Ronaldinho_cs 0 - 3

Etapa 13 Ronaldinho_cs - Alexxx_tzupy 1 - 5

Etapa 14 Scigle - Ronaldinho_cs 4 - 4 :(

sheva07.03.2007 18:16

etapa 13

scobbytzu - scigle: 2-2

scoaba07.03.2007 18:16

etapa 13

scobbytzu - scigle 2-2

etapa 14

Duke_itza_25 - Scobbytzu 0-3

etapa 12

Alexxx_tzupy - Scobbytzu 1-2

runaway281207.03.2007 18:31

cer scuze moderatorului pentru nejucarea meciului , nu am dat de el si trebuia sa jucam aseara inainte de 8 .imi cer scuze inca o data ( ETAPA 11: marianbolohan - runaway2812 )

alexxx_tzupy07.03.2007 18:39

etapa 12 Alexxx_tzupy - Scobbytzu 1-2

etapa 13 Ronaldinho_cs - Alexxx_tzupy 1-5

etapa 14 Alexxx_tzupy - C0stywinn3r 3-0

marianb07.03.2007 19:07

dc anulat ma , omul a zis ca vine si nu a mai aparut, am postat , eu de ce sunt vionovat, daca el nu a vrut sa joace la 1, si a vrut la 6, si nici la 8 nu era pe mess?

 

Klaus_e89- a zis ca ma cauta si jucam

Cata_makaveli -nu e

 

asa preventiv ca indata zici ca nu am fost,vad ca trebuie sa stau 3 zile dupa fiecare si sa astept eu cand au bajetii kef sa joace un meci!!!!!!!!!!!!!!!!11

Jo1n707.03.2007 21:26

uitati-va fatalau e pe unu :)))

bv ma

alexxx_tzupy07.03.2007 21:52

vin sa te omor :D

i0nutz8308.03.2007 08:45
marianbolohan - runaway2812 : se poate juca !
«167891018»